ct-onctscreen01televize
30.11.2018
Kategorie: Společnost

Jenom my, Česká televize víme, co si máte myslet …

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

„Ministerstvo (Plaga – ANO) plánuje posílit mediální výchovu ve školách. A důvod? Výzkum STEM/MARK zjistil, 39 ze sta možných bodů je úroveň, na kterou se dostala Česká republika, neboli pouze 39% lidí PRÝ pochopilo, co veřejnoprávní média a Evropské hodnoty říkají, zatímco 61 bodů neboli % nepochopilo. Pouze oněch 39% dokáže filtrovat správný obsah od nesprávného a pak zbožňuje Brusel a Evropskou unii. Zbytek 61% podléhá propagandě a nedokáže filtrovat správné od nesprávného a tudíž je proti EU. 

Nějak nám ten český človíček sere na naše propagandy, vnucování a vymývání mozků. Napočítali, že vyhovujících je 39%. Rovnou řeknu kdo to je. Někteří študáci, herecká šmíra, vyznavači Havla, celebritky všeho druhu, kavárenská svoloč a část zblblých Pražanů.

Moldánky natahuje Plaga a Dvořák v jedné notě. Jednou rukou by mlátili těch zbylých mizerných, blbých lidí v počtu 61% a druhou jim přitom berou z kapsy prachy, aby mohli mít doma hajzl ze zlata.

Stěžuje si Dvořák, chlap beroucí měsíčně půl miliónu, že český blbec nepozná co jsou to takzvané fake news přesto, že se tak snaží jim to namlátit do těch tvrdých českých palic. Dokonce makají na nových metodách, jak zblbnout zbytek národa a nějak si nevšimli že valná část národa jim na bednu sere a raději na ni ani nečumí, aby je netrefil šlak z těch blitků, co se nám snaží vmáčkout do palic. Pak už jen oba brečí, že už neví, jak lidem mozky vymýt naznačuje

Druhé lezení do hlav přes miliardové propagandy ukázalo, že v České republice je proti Evropské unii 61% lidí, což jsou dle Dvořáka dementi a negramoti. Jenom 39% správně zpracovaných a to je průser, protože stejný počet je pro a proti EU. Kdyby bylo referendum a výstupu z EU tak od tam mažeme jak zajíc honěný psem.

Tak nám svaz evropské mládeže připravuje další učební materiály za miliardy, jak to těm negramotným 61% nacpat do tupých hlav a mít tak stádo volů celé a dokonalé. Nemyslící a radostně živící vrchní smetánku naší Zeměkoule.

Mediální negramotnost Čechů

Češi mají potíže s mediální gramotností. Zjistil to průzkum agentury STEM/MARK pro ČT. Zvládají sice ovládání televize a internetu, problémy ale mají s vyhodnocováním informací i s rozlišením veřejnoprávních a soukromých médií. Dokonce si negramoti myslí, že český hlas v EU nemá žádnou váhu. Aby bylo jasno jak to je, tak 42% je neutrál co na všechno kašlou a neví co si myslet, 33% je těch co je vůbec nechce a počet sympatizantů vzrostl na perfektních 25%.

Výsledek = chceme vypadnout z EU ať se jim to líbí nebo nelíbí.

Z těch jejich průzkumů zjistily, že 61% lidí je proti Evropské unii, proti NATO a nenávist k Rusku nemá. Kdyby měli dost ústavů pro duševně choré, tak nás tak pozavírají, ale kdo by na ně dělal? No přece migranti. Proto nám je cpou až do rodin a z 15-letých mladých chlapů dělají děti co skoro ještě potřebují pleny a mateřské mléko.

Na závěr

Jenom my, Česká televize víme, co si máte myslet, vlastně oznámil generální ředitel Dvořák a ministr Plaga za ANO. TO POŘÁDNĚ SMRDÍ HITLEREM A STALINEM DOHROMADY.

Autor: Milena Doušková

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 12 078,00 Kč
Vybráno 34.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 220 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.