blatny3
26.12.2020
Kategorie: Společnost

Jeníku, nebuď blbej!

Sdílejte článek:

VIDLÁK

Před pár dny  jsem se zařekl, že koroňáčka nechám u ledu minimálně do ledna a nebudu komentovat nereprezentativní čísla vzniklá z vánočních svátků. Ale nedá mi to.  Tento článek vlastně ani není pro vás – běžné čtenáře. Dneska je určen výhradně jedné osobě a to našemu ministrovi zdravotnictví, který se ve své roli stále více plácá jak nudle v bandasce.  Jestli to tam na ministerstvu někdo čtete, běžte to Blatnýmu říct: 

Ty Jeníku, nebuď blbej!  Máš čas do dnešní půlnoci, abys odvolal největší hloupost svého života. Totiž přitvrzení PSA na pátý stupeň, kdy chceš zase všechno pozavírat a rozhodl ses, že spravedlnost mezi velkými a malými bude v tom, že si běžný občan nebude moci koupit co potřebuje nikde. Doteď jsi naštval vždycky jen určitou část ekonomického sektoru. Jsi na nejlepší cestě, abys tentokrát nasral všechny. Leda bys chtěl touto cestou sesadit Andreje, to je jediný racionální důvod, proč děláš to co děláš. 

Na koroňáčku si vylámal zuby krasavec Ken, plukovník Prymula a teď ze sebe uděláš hlupáka ještě i ty. Odvolej ten pátý stupeň a nech všechno jak je. Teď přitvrdíš a za dva týdny se ukáže, že to bylo zbytečné, protože počet případů v nemocnicích fakt neroste. Ukáže se, že všechna hysterie kolem stoupajících případů byla jen kvůli rychlotestům a takřka všichni tihle nakažení byli bezpříznakoví. Ukáže se, že republika je promořená, ukáže se, že tvůj PES se moc nepovedl, protože epidemii nevměstnáš do jednoho skóre. Ukáže se, že statistickým číslům houby rozumíš a kromě idiotských novinářů a chřipečkářů se zesměšníš i u těch, kteří epidemii nepodceňují, ale také nehodlají panikařit. Přišel Štědrý den a najednou všechno kleslo dolů, protože lidi se přestali rychlotestovat. 

Navíc ti ten pátý stupeň stejně nikdo nebude dodržovat. Novináři si toho všimnou a budou referovat o další věrolomnosti naší vlády a našeho ministra. V téhle zemi jsou lidi, kteří umějí počítat. A nebudeš tomu věřit, oni mají své blogy či jiné platformy, jsou jízliví a mají své publikum.  Všichni majnstrýmoví novináři tam chodí číst, aby sami měli o čem psát. Tohle se jim bude líbit, protože správný bakalhář potřebuje na vládu nějaký klacek. Šafr bude nadšený a s chutí si tě namaže na chleba. 

Tož ukaž, že jsi chlap, řekni, že jste přepočítali indexy, nebo  že jste vyřadili ty tisíce bezpříznakových nákaz, které se našly díky předvánočním rychlotestům a řekni že situace nahrává tomu, že můžete nechat současná opatření a že případné změny projednáte v týdnu a pustíte po silvestru. 

Jestli se totiž ukáže, že jsi zavřel republiku, aniž by stoupaly počty hospitalizovaných, tak jsi v prdeli a ještě ti zamávám.  Pokud budeš na všech těch opatřeních trvat, tak by sis měl být sakra jistej, že se ti zahlcují nemocnice. Víš, informace, které pouštíš ven a ze kterých Master dělá svoje přehledy, ty bohužel nic takového neukazují.  Pokud se v krankenhauzech nic neděje, neměl  bys také dělat nic. UJvědom si chlape, že chceš po lidech, aby chodili po hytlermarketech a koukali na zapáskované zboží. Víš kolik z toho bude řetězových mailů a fejsbůkových vtipů? Jednoho dne to přeženeš a kromě pár rebelujících hospodských budeš mít desetitisíce rebelujících zákazníků v obchodech, Co uděláš pak? Dáš jim všem pokutu? Prostě neblbni a nech to jak to je. Těch opatření je i tak dost. Fakt je. 

Buď rád, že to dobře dopadlo s těmi zavřenými hospodami. Hamajda ti to samozřejmě neřekne, ale ani policajti nejsou zrovna na vaší straně. Tak si dobře promysli, co děláš. Mohl bys na to doplatit ty i Andrejko. 

A jestli to fakt zavřít musíš, bo ti to nařídili Ilumináti, Bill Gates, Rotschildi, Čínské tajné služby, Putin, Andrej osobně, nebo u tebe byl celý Aspen institut i s Vrábelem v čele, tak si alespoň nafalšujte ty počty hospitalizací. Takhle riskuješ, že si někdo všimne, že o tom víš kulové. 

Uvědom si, že ti to říká člověk, který v září první mluvil o exponenicálním růstu a kritizoval Adama Vojtěcha, že nekoná.  V době, kdy ty jsi ještě spolu s Milionem chvilek svorně nadával na Babiše, já jsem psal o rostoucí epidemii a průseru velkého počtu mrtvých. V době, kdy Prymula představoval svoje anděly smrti jsem chmurně předpovídal, že opatření zabrání nejhoršímu za minutu dvanáct. Když ty ji mlel o rozvolňování, jsem říkal, že bys neměl rozvoňovat tak rychle. Tenkrát jsi měl svojí hlavu (asi ses chtěl někomu zavděčit). 

Teď ti já, Velký svědek Covidův říkám, že přeháníš. Že k přitvrzování nevidím důvod, protože absolutně nevidím korelaci mezi rostoucím počtem diagnostikovaných a počtem nových hospitalizací.  Jasně, ty máš na stole horké linky, máš tam spoustu náměstků a jiných byrokratických chytrolínů, takže bys teoreticky měl mít lepší infromace než já.  Takže za čtrnáct dní se ti buď omluvím a řeknu, že jsi lépe věděl a včas konal a nebo budu jeden z těch, co Šafrovi z chutí dodají příslušný materiál.

Být tebou, zjistím si skutečnou situaci v nemocnicích a když tak svolám novou tiskovku. Vidlácky mám stále neodbytnější pocit, že vaše vlastní data čtu líp než vy.  Ono to opravdu vypadá, že jsme promořeni daleko víc než třetinou populace. Dokonce to už prodělala možná i polovina populace. Z toho žádná velkolepá epidemie už nebude. Je mi líto, ale je to tak.  Už teď běhá po fejsbůku dost videí o tom, že rozhodujete podle křišťálové koule. Riskuješ, že se to prokáže nade vší pochybnost.  Kdyby něco, zavolej Masterovi. To je matematik, ten tě uvede do situace.  A nebo alespoň zavolej do těch nemocnic. Zjisti si, jak to v posledních dnech opravdu reálně vypadá. 

Tento článek vyjde o půlnoci na 26.12. V osm ráno se pak ukáže další výrazný pokles případů v nemocnicích. Heleď neblbni a udělej lidem i obchodníčkům radost. Nech jim otevřené ty jejich živnosti, nech to přesně tak, jak je to teď a uvidíš že neprohloupíš. Naopak, za týden budeš za hvězdu. Jak totiž říkal největší frajer přes propagandu – největší tma je těsně před svítáním. 

Tvůj Vidlák 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 341 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 4,64 out of 5)
Loading...
105 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)