bleskfilip
24.1.2021
Kategorie: Politika

Jen tak dál, soudruhu

Sdílejte článek:

HELENA VLACHOVÁ

Vypadá to, že se blýská na lepší časy. Že možná nastane situace, kdy se komunisté nedostanou do PS. Vojtěch Filip svou stranu vede tak, že ona pod jeho taktovkou neustále ztrácí.

  • Motto “Ničemný člověk, muž propadlý ničemnostem, má plná ústa falše, mrká očima, nohama cosi naznačuje, svými prsty ukazuje. V srdci má proradnost, osnuje zlo v každém čase, vyvolává sváry. Proto náhlá pohroma ho stihne, bude nenadále rozdrcen a nezhojí ho nikdo.” (Přísloví Šalomounova, První sbírka, 6.12, 6.13, 6.14)

Vypadá to, že se blýská na lepší časy. Že možná nastane situace, kdy se komunisté nedostanou do PS. Vojtěch Filip svou stranu vede tak, že ona pod jeho taktovkou neustále ztrácí.

K celkové atmosféře v naší zemi rozhodně nepřispívá fakt, že se současná vláda musí opírat o hlasy komunistů. Za jejich vlády panoval v naší zemi velký chaos, někteří lidé kradli jako straky, aniž by byli potrestáni, ekonomika padala, žádná demokracie se nekonala, životní prostředí snad ani nebylo prostředím, v němž se dalo žít. Destrukce lidského myšlení, systematické vymývání mozků za pomoci propagandy. To tu bylo na programu každý den, ale jak vidno, nějakým způsobem jejich filozofie proniká do našich životů i nadále. Soudruzi se rádi nechali řídit Moskvou, na tomto jejich přístupu se nezměnilo vůbec nic. I když se jejich učení opírá o Komunistický manifest, mají žaludek na to, aby kooperovali s miliardářem, jenž stanul v čele naší země. Určitě se o to zasadil jejich předseda Vojtěch Filip, jemuž i změna politického systému svědčí. Dařilo se mu dobře v dobách soudruhů, daří se mu i teď. Je to patrné na jeho přibývající váze a nezdravém vzezření. Ani srdeční kolaps jej neodradil od toho, aby i nadále pustošil stranu, jíž zasvětil celý svůj život. Preference komunistů padají a lze jen doufat, že spadnou úplně a s konečnou platností z PS odejdou.

Muž bez jakékoli noblesy. I tak bych hodnotila Vojtěcha Filipa, jenž se netají tím, jak nadšeně obdivuje Rusko i Čínu. Když tolik velebí tyto dvě země, proč se tam neodstěhuje, aby žil vysněný ráj. Proč by však opouštěl zemi, v níž se mu vede víc než dobře. Nevidím do jeho hlavy, ale neumím si vysvětlit, proč se zarytý komunista spřáhl s mocným kapitalistou? Snad jen proto, že kapitalista je bývalým komunistou, proto si mohou oba muži rozumět, mohou souznívat, aniž by si jeden jako druhý uvědomili, kam naši zemi vedou.

Komunisty jsem vždy považovala za nebezpečné, protože pošlapávali svobodu slova. Nicméně bych docela ráda vzdala hold Vojtěchu Filipovi za to, že svou stranu vede ke stále většímu úpadku, až nakonec zmizí z povrchu zemského. A za to mu patří velký dík…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč

Celkem za měsíc: 4 725,00 Kč
Vybráno 13.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 399 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 3,38 out of 5)
Loading...
politicon.cz
48 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.