krizak
28.12.2017
Kategorie: Historie

Jen neschopní lůzři kálejí na odkaz svých předků

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

JAN HINK

Zvrácené pojetí tolerance nás nutí tajit, že v Evropě vděčíme za blahobyt našim úspěšným předkům. A to jen proto, aby se nějaký imigrant necítil frustrovaný tím, že jeho předkové to dotáhli v jeho zemi do bídy, ze které on utíká.

Pokrok lidstva byl vždy tažen mimořádně nadanými osobnostmi, které by to nikdy nedokázaly, kdyby nedostaly prostor se realizovat. Různé národy, náboženství a rasy měly v historii období rozkvětu, kdy každý své přednosti pěstoval, nikdy je netajil a své děti v nich vzdělával. Tolerantní stádo, které se to naučí popírat, musí být postiženo úpadkem. Ty přednosti, které má Evropa a její kultura dnes, vztah lidí k tradicím, předkům, k Bohu, k náboženství, k ženám, pracně vydobyté svobody, to všechno musíme vyzvedávat a mluvit o tom, ať to každý vidí, slyší a cítí!

Takže opakuji ještě jednou! Musíme být hrdi na své předky a na všechno, co dokázali. I když nejsem pokřtěný a praktikující křesťan, nečiní mi problém chovat se v souladu s desaterem a jsem rád, že křesťanství překonalo období tmářství, násilí a netolerance. A nesmíme skrývat, že naše kultura, svoboda i náboženství, které ustoupilo od násilí směrem k lásce, přispěly k rozkvětu Evropy. Necítím žádnou potřebu z ohleduplnosti před přistěhovalci tajit, v čem jsme lepší, a přeji jim, aby se také vzdělali a naučili se žít jako my.

Ale je naprosto vyloučeno, abych toleroval zavádění jejich mravů do naší země. Mravů a takového způsobu vyznávání hodnot, které přivedly jejich vlast do takového stavu, že z ní utekli. Přesvědčení o nadřazenosti jejich náboženství, méněcennosti žen, prosazování zájmů násilím, pohrdání slušností, hrdost na agresivitu a nepřizpůsobivost. A je úplně jedno, jestli utekli před válkou, nebo přišli s cílem vžít se do role parazitů na úspěšnějším hostiteli.

A všichni politici, kteří hlásají opak, všelijaké inkluze a naše přizpůsobení se, usilují o to, abychom se stali lůzry závislými na státu. Jedinci bez sebevědomí, bez budoucnosti, bez opory ve své rodině, osamělí v davu, ochotní za almužnu smířit se s jakýmikoli nesmysly. Doufám, až národ procitne, že budou pohnáni k zodpovědnosti. Když státník nebo vysoký úředník ve státní funkci jedná proti zájmům vlastního lidu, jehož je zástupcem, a vede ho k úpadku, pak se jedná o velezradu. A velezrada bude doufám zařazena mezi nepromlčitelné zločiny. Blbost neomlouvá.

 

Autor: Jan Hink
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Tomáš Foldyna 1006,20 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 9 039,20 Kč
Vybráno 25.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
politicon-banner
296 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.