svicka
17.12.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Jednu svíčku za mámu …

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

ROMAN KOŠŤÁL

Malej kluk zapálí svíčku za svojí mámu. Mámu, co umřela jenom proto, že nějakej muslimskej pošuk se rozhodnul, že všem ukáže tu správnou “cestu.” Umřelo 12 lidí… Malej kluk zapálí svíčku, mámu mu to nevrátí.

Je to nějaký dva roky, co se Anis Amri rozhodnul, že “Allahu Akbar!” Půjčil si náklaďák a najel do lidí na vánočním trhu v Berlíně. Zabil 12 lidí, který neudělali nikomu nic, jenom tam byli. Mezi mrtvými byla i češka Naďa Čižmárová (34). Zůstal po ní malej kluk… Jenom kvůli tomu, že někomu rupne v palici. Jenom kvůli tomu, že má v sobě jakousi pseudovíru, jenž mu ukazuje “cestu.”

Kolikrát ještě budeme nuceni prožívat to samé? Proč pořád máme něco chápat a přijímat? Zlo zůstane zlem. Hloupost p. Merkelové a EU je nekonečná. Nechápu, nerozumím a je mi smutno. Jeden malej kluk zapálí svíčku za svojí mámu… To je něco, co nemuselo být, ale stalo se.

A potom poslouchám ty rádoby morální kecy jedné europoslankyně o tom, že jako nějakých 50 sirotků je v poho… Není, protože tady jeden malej kluk je bez mámy a zapálil za ní svíčku. Svíčka je jenom gesto, ale ten plamen prostě hoří. Hoří v něm jeden zmařený život. A zmařil ho někdo, kdo dostal jakousi šanci… Co mi na to řekne p. europoslankyně, co mi na to řeknou všemožné neziskovky???

Před dvěma lety zcela zbytečně umřelo 12 lidí. Od té doby umřelo těch lidí daleko víc. Obhajovat amorálnost těch zabijáků, to chce hodně silný žaludek a svědomí na bodě “0”.

Jo, můžeme zapálit svíčku…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 1 900,00 Kč
Vybráno 5.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
36 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.