6551484_alexej-navalnyj2
19.9.2020
Kategorie: Společnost

Jednou to přijít musí

Sdílejte článek:

VIDLÁK 

Navalnyj opouští kliniku, mizí nenadále z dohledu všem tajným službám, které se kolem něho motají, sedá do auta a vydává se na dlouhou cestu do Ruska. Přece jenom má ještě pár kamarádů, kteří pomáhají jemu a nikoliv americkým zájmům. Trvá to tři, čtyři dny… Média spekulují o tom, že ho unesly ruské tajné služby, my spekulujeme o tom, že ho unesly americké tajné služby a frajer už je ve stejné cele (nebo hrobě) se Skřípalem a jeho dcerou.

 

Mezitím dojede Navalnyj do Moskvy, vyžádá si slyšení u Putina, přijde k němu a povídá mu: “Vladimíre Vladimíroviči, byl jsem vždycky proti Vám a celý svůj život jsem bojoval za jiné Rusko. Bral jsem peníze i podporu od každého, kdo mi ji dal. Ale teď mě chtěli zabít, protože jinak už jsem boji proti vám posloužit nemohl. Otevřelo mi to oči. Odpusťte mi a já budu bojovat za vás a za vaše Rusko.”

Nevím, co udělá Putin. Samozřejmě zná Ježíšův výrok, že v nebi je větší radost nad jedním napraveným hříšníkem než nad deseti spravedlivými. Ale také ví, že jednou zrádce je vždycky zrádce. Přesto bych si myslel, že Navalného nabídku neodmítne.

Pak už to bude jednoduché… Jako se Savčenkovou. Navalný začne dávat divné rozhovory, začne mluvit o něčem úplně jiném než doposud. Začne dšít síru na své bývalé sponzory, začne rozkrývat síť díky které se stal lídrem svobodného Ruska bez vlivu i voličů.

Ale než se tak stane, vyklopí úpně všechno ruským tajným službám a bude patřičně poučen s dostatečnou výstrahou, o čem bude prozatím mlčet, protože se to bude někdy hodit. Například se to bude hodit na dostavbu Nordstreamu, aby z ničeho nic Američani přestali mít námitky, nebo je měli jen formálně.

My se budeme smát, budeme se ptát Andreje, rk a ostatních elfů, jak se to mohlo stát, budeme si z nich utahovat a samozřejmě nenecháme nit suchou na politicích, kteří se na tomhle nádherně oddělají sami.

Že je to chiméra?  Jednou to totiž přijít musí. Stejně jako se zákonitě musel objevit Snowden, stejně jako se změnila Savčenková, stejně jako nic z velkých lží nezůstane utajeno, jednoho dne praskne i celá ta šaráda s Novičokem. Jednoho dne to naši demokratiční západní bratři přeženou a někdo z jejich koní se odmítne nechat zabít ve jménu boje proti Rusku a zjistí, že u Vladimíra Vladimíroviče pod dozorem jeho tajných služeb mu bude lépe, případně alespoň zůstane naživu. A kdo žije, ten se třeba i něčeho dožije.

A v nebi i u Putina je větší radost nad jedním napraveným opozičním politikem než nad deseti leštiči kremelských klik. Stejně jako nebyl odmítnut Snowden (a řekl Vladimírovi spoustu zajímavých věcí, které se nikdy nezveřejní), stejně tak nebude odmítnut ani Navalnyj, ani kdokoliv jiný.

 
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 14 705,00 Kč
Vybráno 42.01%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 513 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
politicon.cz
84 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.