602917_article_photo_lodaquarius-patrici-nemecke-neziskovce-sos-mediteranee-v-reggio-calabria_900x
13.6.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Jednoduché řešení

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,92 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

LIBOR ČÍHAL 

Novinář velkého jména Vittorio Feltri v Il Libero.
 .
Jednoduchým způsobem vyřešit pašování lidí ze severní Afriky. Levičáci otvírají severoafrické imigraci brány obcí, které jim ještě zůstaly, ještě ve větším rozsahu než ji známe, aby dokázali, že Salvini a LegaNord nejsou schopni zastavit severoafrickou invazi. Salvini je deset dní ministrem vnitra a levičáci už ho vinní z toho, co sami desetiletí nedokázali vyřešit. Ministr je svázán stovkami zákonných blábolů italské a evropskounijní provenience, které mu svazují ruce. 
 .
.
Možná existuje jednoduché řešení evropskounijní proimigrační perverze a demagogie. Minulý týden vplula do italského přístavu německá loď se 400 Afričany, zachránila jim život od jisté smrti. Úžasná humanitární operace. Jenom není k pochopení, z jakého důvodu se udatní němečtí zachránci nasměrovali k Itálii a vulgárně řečeno, se nám vloupali do domovů. Není to moc  velkorysé. Němci mohou zachraňovat koho chtějí, je to od nich hezké, ale na svůj účet. Ať si zachráněné odvezou do své země a ubytují si je tam.
 .
Ministr Salvini by měl okamžitě postavit mimo zákon italské ong, zakázat jim vstup do Středomoří a stejně tak zakázat, aby nám jakákoliv cizí loď vozila muslimy a černochy z Afriky, nemůžeme je hostit, nemáme na to. 
 .
Nikdo nemůže nutit Italy, aby dávali co nemají – peníze – na asistenci africkým národům, kterým navíc nic nedluží. Vyhostit někoho, kdo se k nám nakvartýroval, je velmi obtížné, ale nedovolit španělským, německým a holandským lodím, aby vplouvaly do našich přístavů, je hračkou. Samozřejmě nevyřešíme tím úplně všechno, aspoň část z těch hrozných problémů. 
 .
Salvini udělal jenom dobře, že začal u Acquaria, pluje pod gibraltarskou vlajkou, Malta stejně jako Itálie nemá na to, aby je hostila, Gibraltar nebo španělská destinace jsou pro tuto loď optimální.
 .

.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2018: *****

Václav Komrska 3000,- Kč, René Chrobok 50,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč, Zdeněk Pernický 300,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Jiří Kolátor 100,- Kč, Jan Vokáč 100,- Kč, Svatava Visser 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Anonymní dárce 288,21 Kč (0,0020 BTC), Libor Heidler 500,- Kč, Svatava Visser 300,- Kč

Celkem za měsíc: 9 088,21 Kč
Vybráno 25.96%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
25 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.