ISLAMEU
25.10.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Jediným realistickým řešením je zmizení islámu z Evropy. Musí odtud odejít …

Sdílejte článek:

LIBOR ČÍHAL

Německy píšícímu spisovateli tureckého původu Akif Pirinccimu to píše extra dobře, člověk si uvědomí, že pokud se talent spojí s odvahou a s nezfalšovanou realitou, sahá se po vrcholech. Pirincci konvertoval k evropské podstatě, ještě k něčemu hlubšímu a dávnějšímu než jsou křesťansky inspirované evropské hodnoty, jak se jimi banálně argumentuje, Evropa stavěla na velkých talentech a nakonec za nimi i kráčela, Pirincci přináší naději a orientaci degenerovaným a slaboduchým (a všem ostatním). Na svých web stránkách se zabývá vraždou francouzského učitele, kterého ve středu teatrálně pohřbili spolupachatelé činu.

Pirincci navozuje paralelu dnešního kardinálního problému západní Evropy s náznakem něčeho podobného v Japonsku 17. století, zmiňuje Scorseseho film z roku 2016, který unikl pozornosti, s názvem „Silence“. Dva mladí jezuité putují v roce 1638 do Japonska, aby našli svého mentora Ferreiru a christianizovali Japonsko. Japonské autority viděly ve snahách christianizovat zemi pokus o změnu mocenské rovnováhy. Japonci věděli, že křesťanské učení té doby proměnilo Evropu na dlouhá desetiletí v krvavé bojiště, japonská náboženství šintoismus, konfucianismus a buddhismus staletí pokojně koexistovala a dovedla zemi na kulturní vrcholy. Jezuité jsou po příjezdu do Japonska spolu s křesťanskými konvertity odsouzeni k smrti, předtím vystaveni brutálním mukám. Jejich mentor Ferreira přestoupil z křesťanství k buddhismu, nakonec totéž provede jeden z mladých jezuitů a zachrání si život. Pirincci píše, že Scorsese je katolickou vírou ovlivněný tvůrce, ale ve filmu se mu úplně nezdařil záměr vylíčit křesťanské mučedníky, ale naopak divák začne vidět ve dvou mladých jezuitech idioty, kteří chtějí v pokojné zemi kognitivně výš postavené než Evropa, šířit náboženství svého kontinentu.

V „Silence“ jde o fenomén náboženství a o to, jak lidé s klapkami na očích bezohledně jdou za svým a strhnou do neštěstí nejen sebe, ale všechny kolem. Remake této historie jsme zažili 16. října, kdy 18letý muslim uřezal hlavu učiteli dějepisu. Na twitteru se toto monstrum chlubilo svým odporným činem, měla to být msta za zhanobení proroka. Slova jsou zde symptomatická, s bohem tedy Alláhem, má islám málo co do činění, jde hlavně o jeho zvěstovatele. V tomto případě hrůzný čin velkého rozsahu, i když Německo je téměř denně od muslimských mužů zvyklé na násilí, znásilňování, teroristické akty, bestiální vraždy z poskvrnění rodinné cti atd. Nelze pochopit proč v Anglii, Německu a Francii kráčí etnické obyvatelstvo jako stádo ovcí na jatka. Převážná většina násilí a vražd v západní Evropě jde na vrub zde žijícím muslimům, v jejich mateřských zemích je to sto procentní. Údajná protiopatření, z Francie odsunou pár stovek „nebezpečných“ i když ten, kdo uřízl učiteli hlavu, by mezi nimi nebyl, nebo spustit další vysvětlovací kampaň o tolerantnosti k muslimům.

Nula od nuly pojde. Krvavé lázně se budou opakovat až do okamžiku, kdy bílé (o křesťanech se zde už nedá mluvit) místní etnikum definitivně kapituluje před blízkovýchodními Araby, Pákistánci, Somálci a černými muslimy a místní ženy přejdou do vlastnictví těchto nových pánů. Dějiny se pomalu přizpůsobí a bude to tu vypadat podobně uboze jako v tuctové muslimské zemi. Nejedná se o žádný náboženský problém ani o problém s integrací. Jde o matematický problém, v okamžiku, kdy procento muslimské populace dosáhne kritického stupně, musí se všechno řídit jejich pravidly, včetně u jejich hostitelů. Nepramení to ze strategie dobývání, ale z jejich chápání sebe sama, intelektuální, filozofické a humanistické argumenty u nich vyvolávají potřásání hlavou, ale obvykle odpoví tvrdým násilím. Tato nezadržitelná matematika, něco mezi fatalismem a debilitou, se stala státní filozofií, která vede vlády k tomu, aby čím dál tím větší masy muslimů dotáhly do země.

Jedná se o masy mladých muslimů, což vypadá na náboženství politických elit, které nelze vysvětlit, protože je iracionální. Stále nové tisíce (pouze) muslimů do otevřené a moderní společnosti, podobá se to sakrálnímu pokynu, jsou absolutním sebeúčelem, jehož zpochybnění vede dnes do vězení. Čím větší závoj islámu padne na Evropu, tím víc energie na vybřednutí z už tak úzkého prostoru plného žvanění o integraci úžasných mladých muslimských mužů. Žádné dobré plody to nepřinese, jediným realistickým řešením je zmizení islámu z Evropy. Musí odtud odejít.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ludmila Kárská 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Vítězslav Nováček 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Marie Kouklíková 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 20 371,00 Kč
Vybráno 58.20%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 307 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
politicon.cz
64 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.