rouska-1024x683
11.1.2021
Kategorie: Společnost

Jediný viditelný výsledek té nekonečné rouškové buzerace je, že „čísla jsou stále vysoká“ a máme „rekordní počty“

Sdílejte článek:

LU LINA

Hygienické stanné právo trvá s krátkými přestávkami už měsíce a konec v nedohlednu. Jestli jsem to celé dobře pochopil, tak smyslem toho, že už víme, jak to chodilo za protektorátu má být, aby se virus přestal šířit. Rozhodně nechci dělat potíže, ale mám silný dojem, že je někde chybka.

Protože virus se vesele šíří, „čísla“ jsou stále vysoká a Blatnýho fialový a zlý pes skoro furt vrčí. Máme celou dobu sedět doma nebo chodit jak choboti v rouškách, všechno je zalýgrované, pořádají se mediální hony na „popírače“ a cajti se vlamují beranidly na mejdany. A čemu to prospělo? Byly teda ty týdny a měsíce jak v lágru k něčemu? Přestal se virus šířit?

Ne. Jediný viditelný výsledek té nekonečné rouškové buzerace je, že „čísla jsou stále vysoká“ a máme „rekordní počty.“ Ale jak to, do prdele, když vládne hygienický teror, který má podle televizních kovidových proroků spolehlivě vést k tomu, že čísla budou nízká? Na mysl každého správného popírače se tak nutně vkrádá myšlenka, jestli by výsledek – tedy „vysoká čísla“ – nebyl zhruba stejný, kdyby hygienického stanného práva nebylo.

Drobný rozdíl by byl jen v tom, že by ekonomika, živnostníci, mnozí zaměstnanci a svoboda nedostali bejkovcem přes záda, naprostá většina společnosti by nějak fungovala, třeba tak jak za chřipky. Je virus nějak nebezpečný pro určité „rizikové skupiny“ ? Fajn, tak ať je Blatný a spol. ochrání, mají na to školy i zdroje a nás ostatní ať nechají na pokoji. My se o sebe nějak postaráme. Nejsme totiž malí haranti, aby nám někdo musel říkat ať si myjeme ruce, napíšeme úkoly, protože jsme zlobili máme zaracha a ať jsme v devět v posteli.

Taky se mi líbí ty doprovodné příběhy. Třeba ten o testování. Jak je to úžasná věc, co virus zahání. Slovensko, jehož slovenský premiér je ještě o řád až dva větší bembek než je ten náš, nechal otestovat celou zemi. A k čemu to reálně bylo? Emigroval snad znechucený virus do Maďarska? Nikolivěk. Dneska tam mají úplně  stejnou maltu jako my.

Nebo ten o lockdownu, ten je taky moc pěkný. Kupříkladu Izrael, který je nám proroky dáván také za příklad úspěšného boje s virem jako Slovensko, tam měli už celkem tři, a to takové, že by i Adolf Eichmann zajásal a k čemu? Virus tam řádí jak za mlada a Izraelci divoce očkují, protože čtvrtý velice úspěšný lockdown už by asi nerozchodili.

Takže jak se tak dívám kolem, čtu Sputnik, sleduju ruskou televizi a tak, prostě si říkám, jestli to všechno kolem fakt bylo tak strašně nutné, když to zcela zjevně k ničemu není. Jestli to teda bylo jen divadýlko pro nevolníky, kterým se podle vlády nějak muselo vyplnit čekací období na vakcínu. Aby se nebouřili, protože většinou jsou úplně vydlabaní, že se vrchnost nestará o jejich zdraví a dál chodili do roboty.

Která jako jediná nebyla zakázána. Asi proto, že šlechtí. A taky osvobozuje. A kde se se jich podle „čísel“ nakazilo úplně nejvíc. Na rozdíl od hospod, kde se podle čísel nenakazil skoro nikdo.

No, a i proto furt napjatě čekám. Až se ta vládní placebo buzerace jejímž symbolem je rouška, prezentovaná jako ta jediná možná účinná cesta k „normálu,“ konečně nějak projeví. Třeba na číslech. A čekám. A čekám.


P.S. Zatímco jsem smolil tenhle text, běžel mi na pozadí zvuk z veřejnoprávní televize. A nějaký zjevně poměrně militantní debil ale s virově bezchybnými názory se tam velice pohoršoval nad tím, že si „popírači“ dovolili zase demonstrovat na Václaváku nebo kde. Dále rozhořčeně pohovořil zhruba v tom duchu, že být po jeho, nechal by ty drzouny rozehnat vodními děly, zmastit pendreky a bez soudu pozavírat na deset let. A takhle mi si tady žijeme.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 9 828,00 Kč
Vybráno 28.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 407 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (39 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
politicon.cz
42 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.