Beze jména
21.10.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Jediná účinná metoda proti vypadávání vlasů, která vydrží

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

S vypadáváním vlasů se setkáváme každý den. Jedná se o zcela normální proces, během kterého nám denně vypadne několik desítek vlasů. Kdy tedy mluvíme o problému? Je to v tom případě, kdy se na ve vlasech začínají objevovat holá místa. Zejména u mužů pak hovoříme o alopecii, neboli plešatosti.

Kde najít příčinu?

Na vzniku alopecie má svůj podíl několik faktorů. Patří mezi ně dědičnost, stárnutí, hormonální činnost, stres, nedostatek vitamínů nebo onemocnění. V prvních dvou případech se jedná o stav nevratný. Proto by muži neměli s léčbou vypadávání vlasů otálet. Zejména pokud byla zanedbána prevence a o vlasy nebylo správně pečováno.

Transplantace vlasů není třeba se obávat

Určitě jste slyšeli o nastřelení vlasů. Dnešní moderní metody spočívají ve vyjmutí zdravého vlasového štěpu ze zadní části hlavy, a jeden po druhém se poté vpichují na místa postižená alopecií. Dárcovská zóna hlavy současně není nijak postižena plešatostí. Zároveň z těchto míst jsou vlasové štěpy nejkvalitnější, proto vám budou v implantovaném místě bez problémů růst.

Jak probíhá celý proces transplantace?

V prvé řadě proběhne konzultace formou osobního pohovoru s doktorkou se specializací na vlasovou problematiku nebo online konzultace. Samotná transplantace vlasů se bude odehrávat v Istanbulu v Turecku, kde vám bude poskytnuta nadstandardní péče all inclusive. Z tureckého letiště vás limuzína odveze do luxusního hotelu hned vedle kliniky. Následující den po nezbytných konzultacích a předoperačních vyšetřeních absolvujete samotnou transplantaci. Třetí den po pooperační kontrole odlétáte zpět do ČR, kde je vám k dispozici český lékař.

Garance a špičková péče

Na transplantaci vlasů poskytuje HairExpert doživotní záruku, operace je vedena pomocí nejmodernějších metod a probíhá naprosto bezbolestně, v lokální anestezii. V neposlední řadě vás jistě osloví bezkonkurenční cena.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč

Celkem za měsíc: 2 150,00 Kč
Vybráno 6.14%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 8 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.