rape917
14.3.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Jedenáctileté oběti znásilnění a trojnásobná vražda jako varování. Británie řeší největší násilný skandál v historii

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

SMK

Rotherham již bohužel není městem největšího násilnického skandálu ve Velké Británii. Na počet obyvatel nyní “vede” Telford. Ten navíc do statistik přinesl nejen oběti znásilnění, ale i mrtvé a zavražděné oběti. Článek přinesl Mirror s upozorněním, že přes 1000 dívek, kterým bylo i 11 let, bylo zneužíváno, prodáváno do obchodu s bílým masem a vražděno celých 40 let. Oběti byly výhradně bílé pleti.

 

Na počet obyvatel (170 000, tedy podobně jako má Plzeň) se jedná o nejhorší případ tohoto druhu v historii. Předčil i proslule známý Rotherham s 1400 oběťmi, který však má 260 000 obyvatel. Stejně jako tam, i v Telfordu trvaly násilné činy desítky let. A stejně jako v Rotherhamu se úřady a lidé báli nařčení z rasismu.

V Telfordu úřady pozbyly veškerou úctu k obětem a oběti obchodu s bílým masem léta vyšetřovaly jako prostitutky. Obyvatelé hovoří o tom, že se jednoduše bojí vyjít ze svého domu. Navíc došlo ke třem vraždám a další dvě oběti zemřely v přímé souvislosti s násilím na nich páchaným. Sociální pracovníci o případech ví od 90. let, vyšetřování policie však začalo teprve před pár lety, tedy o více než deset let později.

1000 obětí, 200 pachatelů

Navíc se zjistilo, že pachatelé jsou “asijského” původu, což bylo léta utajováno v obavách z nařčení z rasismu. Obětem pachatelé hrozili podobně jako v jiných případech. “Řekli mi, že když něco řeknu, poví mamince, že jsem prostitutka,” svěřila se dívka, které bylo teprve 14 let, když se stala obětí násilného řádění, které všichni ignorovali. V jejích 16 ji několik hodin znásilňovalo pět mužů najednou. Vyhrožovali ji, že rodině zapálí dům.

Policie k případu zpětně uvedla, že pachatelů mohlo být až 200. Jen pár z nich se však podařilo dostat za mříže. Mnoho z nich již nikdo nikdy nevypátrá. Pachatelé si své oběti předávali.

Trojnásobná vražda, pachatel Azhar Ali Mehmood

Tři přímé oběti podlehly udušení či uhoření, když pachatel jménem Azhar Ali Mehmood, kterému tehdy bylo 26 let, v roce 200 zapálil dům, kde žila jeho oběť, tehdy 16-letá Lucy Loweová, její sestra a matka. Všechny zemřely. Tahle vražda pak ostatním sloužila jako varování všem obětem, pokud by něco řekly. Výstraha účinkovala celé roky.

V roce 2002 zemřel při autonehodě 13-letý chlapec. Případ byl označen za takzvaný “prank,” později se ukázalo, že viníky pochází ze skupiny násilníků. Další dívka zemřela ve 20 letech poté, co ji násilníci dostali do drog v jejích 14 letech. Úřady ji dokonce vyšetřovaly jako prostitutku. “Kdyby se při vyšetřování postupovalo důkladně, Becky mohla ještě žít,” říká její maminka. Policii byl poskytnut i seznam podezřelých. Bez výsledku.

Nebo například násilník Cabbie Mehmood od roku 1997 znásilňoval dívku, které bylo teprve 14, když dokonce porodila jeho dítě. Nikdy však nebyl obviněn, ba dokonce ani zatčen.

Nyní se však obyvatelé dočkají normálního světa. Policie oficiálně otevřela případ mnohonásobného násilí a vyšetřování těchto zločinů označuje za hlavní prioritu. Celé to však muselo trvat 40 let….

ZDROJ: stop-multikulti.cz

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč

Celkem za měsíc: 2 890,00 Kč
Vybráno 8.25%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
25 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.