stencil-1174728_960_720
19.2.2016
Kategorie: Společnost

„Jeden svět“ a „Člověk v tísni“ na to jdou na to z gruntu

Sdílejte článek:

JAROMÍR HLUBEK 19|02|2016

Začínají u mladých, velmi mladých, kteří nezažili žádnou z totalit, považují současný svět za sobě vlastní a velmi dobrý. Očekával bych, že tzv. humanitární organizace budou mladým lidem přibližovat nebezpečí, kterému mohou v životě čelit, jelikož dějiny se odvíjejí ve spirále, jen na odlišné kvalitativní, či ideologické úrovni.

Komuna, Marx a Engels, kteří to pojali čistě teoreticky, komunismus v praxi, nacionální socialismus v praxi, politická korektnost a multikulturalismus v praxi. Jeden by očekával, že tyto organizace, které nezvaně pronikají do základních škol, budou o výše zmíněných totalitních systémech objektivně informovat a mladé lidi varovat před jejich zhoubnými důsledky.

Nikoliv. Mladým, neukotveným lidem je indoktrinován citově podbarvený příběh, který má ospravedlnit zločiny islámských, ilegálních hord, které se snaží obsadit Evropu a vytvořit z ní jeden ze svých Chalifátů. Jistě stejných chyb se dopouštěli i naši předkové, komunismus byl svého času, mezi intelektuály, považován za nejspravedlivější společnost na světě, nacionální socialismus byl, svého času, i mezi mnoha politiky a významnými novináři považován za progresivní proud směřující ke zdravému životnímu stylu a jeho podpora lidových mas byla příkladná. V té době jsem ještě nežil, ale moje matka říká, že nejlépe bylo za Německa. No nevím, nemohu posoudit, ale silně o tom pochybuji.

Dnes se opět objevují skupiny, snad i zájmové skupiny, které chtějí propagovat něco, co vypadá na první pohled dobře. Jsme jiná, mladá společnost, která je hrdá na to, že se oprostila od rasismu, nediskriminuje homosexuály, bojuje za rovnoprávnost žen, nenechá ani vyloženého lempla zemřít hladem, vrahovi dá mírný trest, aby měl čas se napravit, naopak chudákovi, který udělal pouhou chybu v dopravě přiřkne pokus o vraždu s 3x větším trestem než úmyslnému vrahovi. A tady jsem udělal oslí můstek, ne vše co se proklamuje jako dobro, skutečně dobro je.

Pařížská Komuna byla první, nejbrutálnější vládou „lidu“, celkový počet obětí asi není znám, ale proslavila se popravou královského páru. Výsledky vládnutí komunistů většina lidí zná, nejprve přemlouvání, potom nátlak, následně vězení, či gulag, a když ani to nepomůže, tak smrt. Nacionální socialismus nezůstal za komunismem o nic pozadu, napovrch pozlátko, uvnitř nehrubší teror a nejbrutálnější zacházení se svými odpůrci. Smrtí odpůrců se opravdu nešetřilo.

Jak je na tom, tedy, tento náš současný, politický korektní, multikulturní, sociální, antidiskriminační neomarxismus? Na první  pohled velmi líbivě, na druhý, tedy z pohledu těch, kteří to platí a nikoliv pouze přerozdělují, velmi špatně.

Je ekonomicky neúnosné, aby 1/3, snad jen ¼  populace živila celý zbytek, prostě to není možné a proto vznikají státní dluhy, mnohdy již nesplatitelné. Produktivní občanstvo je zatíženo enormním zdaněním, což utlumuje podnikatelskou aktivitu a tím i prosperitu. Navíc tato napovrch líbivá doktrína umožňuje parazitujícím skupinám, ať to jsou tzv. neziskovky, nebo samotní příjemci blahobytný život bez toho, aby se o něj sami svým přičiněním zasloužili.

V poslední době je to extrémně násobeno podporou, de facto, zločinců, kteří vnikají na území EU bez jakýchkoliv dokladů a prvním, co by je mělo potkat, by mělo být obvinění z trestného činu, soud a následně vyhoštění. Neděje se tak, tudíž zákon je cár papíru a každý jej může použít, jak chce. Ještě horší je, že o těchto lidech není nikomu nic známo, krom jejich islámského vyznání a islámského způsobu života, který nehodlají za žádných okolností změnit.

Podrazem na společnost jsou právě výše zmíněné aktivity výše zmíněných aktivistů. Oni v sebevražedném vytržení doufají, že ti mladí, ještě manipulovatelní lidé, kteří budou mít zanedlouho volební právo, to hodí právě těm politikům, kteří jim zajistí jejich blahobytný, byť dočasný, život. Komunisté dojeli na naprostou hospodářskou neschopnost, jelikož nikdo nepracoval, ale všichni byli zaměstnaní. Nacionální socialisté dojeli na své velikášství a naprostou důvěru ve svou nadřazenost neuvědomujíc si, že porazitelný je každý. Novodobý multikulturní socialismus dojede na lásku, rovnost, pseudo lidská práva, humanitu a naprostou ignoranci historických zkušeností. Plytký, ale zdravý rozum se dnes již nenosí, jeho zastánci jsou pasování na nevzdělance, primitivy, vidláky a to ostatní pominu, všichni čtenáři to již slyšeli.

Takže sebezničující propaganda jede nerušeně dál. Kolik bude musit být obětí islámských teroristů? 137, to je málo, 300, to je málo, 3000, to je taky málo, takže 3 000 000? Nebo 100 000 000, to již bude dost? To bude stačit na konec propagandy zločineckých nájezdníků? Ale to bude již pozdě, chaos zachvátí celou společnost a svět, jak jej známe, přestane existovat, technické vymoženosti budou zapomenuty, písemnosti se ve velkém ztratí a nastane + – 500 let temna, jako po pádu Říše římské.

ZDROJ: Jaromír Hlubek 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč

Celkem za měsíc: 4 555,00 Kč
Vybráno 13.01%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 97 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,71 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.