zena9
24.9.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Je zločin říkat, že ženy nemají penisy?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

REC/FB

Student filosofie a psychologie Angelos Sofocleous se rozhodl na svém twitteru sdílet článek britského týdeníku The Spectator, v jehož titulku stojí otázka, je-li zločin říkat, že ženy nemají penisy. „Sdílejte, pokud ženy nemají penisy,“ dodal ke článku Angelos Sofocleous.

 

Během několika dní vyvolal tento příspěvek obrovskou vlnu nevole nejen mezi ostatními studenty, kteří jej označili za transfobní. Angelose Sofocleouse vyhodili z obou univerzitních časopisů, v nichž zastával pozici editora, následně musel rezignovat z pozice zvoleného prezidenta studentské asociace Humanist students, která zastřešuje na národní úrovni ateisty, humanisty a zastánce sekularismu z řad studentů a mezi své cíle počítá podporu svobody projevu.

Podle Ryana Lo z katedry filosofie na Durham University došlo k hlasování, které potvrdilo jeho propuštění z časopisu Critique. Důvodem vyhazovů bylo údajné zlehčování problémů transgender osob či neschopnost zůstat „nestranný“. „To co jsem řekl byl biologický fakt. Dostali jsme se do divné éry, ve které vyhazujeme lidi za konstatování faktů,“ řekl Angelos Sofocleouse pro Chronicle Live.

Kluci se rodí s penisem, dívky s vagínou. To ví každý. Ale genderoví psychopati přející si jiný svět vás chtějí přeprogramovat, abyste tento fakt pustili z hlavy. Podle nich je totiž gender sociální konstrukt, a každý má takové pohlaví, jaké zrovna ve čtvrtek v 7 hodin ráno chce mít. Proto je pro ně absolutní ideozločin, pokud na fakt, že ženy penisy nemají, poukážete, a díky své silné pozici ve vysokoškolských institucích, kterou si vydobyli během dlouhého pochodu institucemi, vás, jako kacíře jejich náboženství zničí.

Pamatujete si doby, kdy nám tvrdili, že chtějí jen náš respekt?

ZDROJ

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2018: *****

Václav Komrska 3000,- Kč, René Chrobok 50,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč, Zdeněk Pernický 300,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Jiří Kolátor 100,- Kč, Jan Vokáč 100,- Kč, Svatava Visser 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Anonymní dárce 288,21 Kč (0,0020 BTC)

Celkem za měsíc: 8 288,21 Kč
Vybráno 23.68%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
39 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.