eet-02-980x691
4.12.2016
Kategorie: Politika

Je větším zlodějem vláda nebo živnostníci?

Sdílejte článek:

REC/FCB

Včera jsem byla s malým v dětské herně, a když jsem viděla, jak se s tím učí tři ženský, píší si všude poznámky a dělají si na papír postup, co a jak mají zmáčknout, tak jsem si říkala, že je opravdu neskutečný, v jakém Kocourkově to žijeme.

Ona nestačí normální pokladna, člověk vleze do obchůdku, dětské herny a bude tam pult plný kas s tisíci čudlíky jak v pilotní kabině airbusu. Kvůli jedné vodě si bude muset vzít paní za pultem návod na to, co má všude zmáčknout a já si vyčkám 5 minut na sklenici vody a debilní papírek, kterej bude mít hatma-patma kód, kterej hned zmačkám a zahodím. Vůbec mě nějakej blbej papír nezajímá a nevím, proč bych si ho měla brát. Je to jen papírárna, kdy „šetřeme české lesy“ dávno neplatí. Chudinky stromy, které padnou na miliony nesmyslných útržků. Ať se s těma papírkama Babiš olepí od hlavy k patě a třeba se s nima i zadáví!

Tenhle stát nejvíc okrádaj ti nahoře, který rozprodávaj státní majetky za par šlupek, aby si je následně prodali za miliardy a byli vysmátý. Ti, co maj statisícové platy v úřadech, ve kterých je kolikrát člověk nikdy nenajde anebo se v nich objeví 5× do měsíce. Stát stojí miliardy nesmyslné hospodaření, kdy naše zemědělce donutí zeleninu vyhazovat a hnít na polích, mléko vylévat, protože máme debilní EU kvóty a nesmíme mít mlíka víc, než nám EU nakáže a prodávat naše krávy a prasata za pár šlupek do Rakouska, Německa, kde je porazí a následně maso od nich kupujeme za vysoké ceny zpět. Naše vlastní maso, které by tady asi nikdo porazit nezvládnul nebo respektive asi nesmí a Němci a Rakušané to umí zřejmě líp. To je takovej Kocourkov, že mu není na světě rovno.

Tenhle stát záměrně likviduje vlastní hospodářství, děla z nás nesvéprávný debily, kteří si musí vše za draho koupit ze zahraničního dovozu, rozprodává nám půdu pod zadkem pro „kamarádíčky“ všech těch hajzlíků ve funkcích, který nám tu pak kážou vodu, aby sami pili ta nejdražší vína a dělají z nás akorát vlezdoprdelky západu a my se máme nechat opít tím, že to jsou drobní podnikatelé, kteří ho tak okrádají?

Někteří jsou vážně hrozně naivní. Už teď ta „sranda“ stála tolik a ještě stát bude, že z těch slibovaných 18 miliard nezbude stejně nic. Tady je záměr úplně jiný. Drobní živnostníci se zase někomu nehodili do krámu, byli nechtěnou konkurencí. Je potřeba zase rozšířit působnost velkých firem, které tu následně budou určovat ceny, neboť nebude konkurence a že je to zrovna několik velkých firem pana Babiše? Taková náhodička…

Nic dobrého to pro lidi nepřinese, ale tak pojďme věřit tomu, že to tu ti zlí podnikatelé „zachrání“, až přestanou ten stát „okrádat“… Opět se jde po malých rybách, ale že bylo v historii takových zpronevěřených peněz ve vládě, kauzy milionů, které se „ztratily“ s nástupem nové vlády, to se neřeší. Holt kde není žalobce, není soudce, že. A to jsem nikdy nepodnikala a podnikat nechci, protože je to řehole sama o sobě a teď ještě větší s nesmyslnými pokladnami. A nejvíc mě dojímají ty komunistický hesla, jak je to pro dobro všech a jak to bude pro NÁS PRO VŠECHNY.

Tak to jóóó, za tohle lidi zvonili klíčema. Za chvíli Vám jinej Babiš sebere i židli pod prdelí pro veřejné blaho a nás všechny. Novodobá totalita. Hnus velebnosti. Nejde o pokladny, ale další smyčku, kterou nám nahoře vymysleli kolem krku. Čest všem naivcům, kteří věří, že z toho zbude něco pro ně.

ZDROJ: Komentář rozzlobené dámy na facebooku v diskusi o EET

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2019: *****

Zdenka Brancuská 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Vrchovský 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Josef Loupanec 500,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Mgr. Eva Kocábková 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Tatiana Vráblová 200,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Jan Janát 500,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 11 955,00 Kč
Vybráno 34.15%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 26 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,94 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
78 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.