xenophobia3
23.11.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Je velká část našich občanů xenofobní?

Sdílejte článek:

PAVEL ČERNOCKÝ

Jistěže ano… A je na tom něco špatného ? Není! Vysvětlím…

Nejprve verbálně. Mnoho lidí povrchně a mylně vnímá slovo xenofobie, jako výraz pro nenávist a nepřátelství proti všemu cizímu. To ale není pravda. Fobie, přeloženo do češtiny, není nenávist, ale strach, obava z něčeho. My tedy máme (oprávněnou) obavu z přílivu jiných etnik, převážně islámského vyznání.

Proč oprávněně? Protože ten, kdo něco o Islámu ví, už pochopil, že toto náboženství, které dnes už není náboženstvím ale politickou doktrinou a je naprosto neslučitelné s evropskými hodnotami a je přímou hrozbou pro náš kontinent.

Pro zjednodušení začnu u sebe. Nemám vůbec nic proti muslimům a jejich náboženství. Necítím k nim žádnou nenávist, spíše je lituji. Zastávám ale názor, že pokud tu chtějí žít s námi, musí přijmout plně naše zvyklosti a odložit ty svoje. Pokud ne, ať hledají úkryt a pomoc v zemích, které vyznávají stejné náboženství. Pokud bych se já rozhodl žít v Saudské Arábii, musím být připraven na to, že bude nutné akceptovat plně zákony jejich země.

Zastavím se u rétoriky levicových liberálů. Ta je velice podobná u nás i v USA, po presidentských volbách. Liberálové obviňují Trumpa ze stejných hrůz, jak k tomu dochází i u nás. Ten kdo není stoupencem jejich hodnot je automaticky – extrémistický, xenofobní, netolerantní, stupidní, nevzdělaný a tak trochu nacista. Oni mají totiž patent na to jediné, správné myšlení, jediný správný názor.

Tak třeba automaticky předpokládají, že každý, kdo s nimi nesouhlasí, je fanouškem Putina a Ruska. Ovšem zdaleka ne každý, kdo podporuje myšlenky Zemana ohledně migrace, je fanouškem Putinovým. To je přece nesmysl, i mezi odpůrci ilegální migrace je spousta lidí, kteří si žádný příklon k Rusku nepřejí. Tato obvinění padají u nás, v EU i v USA. Říkat, že je Trump nácek, rasista, nepřítel žen a fanda Putina, je absolutní hloupost.

A neonacismus? Další hloupost. Možná je u nás pár stovek vyšinutých fanoušků nacismu, ale to je méně než minorita. Přisuzovat nacistickou orientaci dokonce i Dělnické straně je nesmysl. A latentní rasismus? Další nesmysl. Velké většině Čechů je úplně jedno, jakou barvu kůže mají příchozí. (viz. Vietnamci, Číňané, Kubánci a další). Navykli jsme si posuzovat lidi podle toho jak se chovají a ne podle pleti.

Levicoví liberálové, když jim docházejí rozumné argumenty manipulují fakty všude stejně. Překrucují výroky, nepodloženě obviňují, a často i vysloveně lžou. Oni jenom hledají hůl, kterou by mohli psa bíti…

Vidíme to dnes a denně v naší televizi. Právě velká část našich médii nenápadně podporuje ideu, že každý, kdo není liberál, je automaticky hlupák a darebák. Viděli jsme to i na transparentech anti Trumpovců v USA. Navíc se ukázalo, že to z čeho voliče Trumpa liberálové obviňovali, dělají sami. Konkrétně třeba ty „spontánní demonstrace“ (financované Sorosem) ve velkých městech spojené s ničením majetku. Navíc se prokázalo, že se příznivci Clintonovců a Obamy neštítili manipulace s volebními lístky a celá kampaň Clintonové byla financována z bankovních kruhů, ze Saudské Arábie a pravděpodobně i z odcizených peněz z jejich „dobročinné“ nadace Clintonových. Zdá se, že jsou tito vypečení manželé oba pěkní darebáci a skončí před soudem.

Prakticky nikdo u nás nechce islámské imigranty terorizovat a nebo snad dokonce i topit ve Středozemním moři. Naši občané si jenom přejí, aby byly dodržovány zákony naše i EU. Chcete se milánkové přistěhovat? Hledáte azyl? OK. Podejte si oficiální žádost v kterékoliv zemi mimo EU. Uvidíme… Podporovat nekontrolovanou imigraci se rovná vlastizradě.

Levicoví liberálové se nám snaží vnutit jejich nejvyšší hodnoty- multikuluralismus, toleranci k nepřátelům a tak podobně. Jen si vzpomeňme. Naši vlastní, mladí, komunisté byli ochotni v padesátých letech, ve jménu „ušlechtilé myšlenky“ dopustit devastaci vlastní země. Naši mladí zelení liberálové se snaží, (z hlouposti) o totéž. Dovolíme jim to?

ZDROJ: Pavel Černocký

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 255,00 Kč
Vybráno 13.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 15 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
16 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.