imigranticr
23.11.2020
Kategorie: Společnost

Je třeba zaplnit centra pro migranty?

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝV České republice máme nouzový stav, o jehož neustálém prodlužování rozhoduje hrstka lidí, které se de facto nijak nedotýká. Naši politici totiž nadále pobírají své platy v plné výši, zároveň většina z nich do práce teď chodit ani nemusí. Ve sněmovnách je poloviční obsazení, údajně gentlemanská úmluva. Ve skutečnosti se zdá, že se dostavují především ti, kteří odhlasují jakoukoliv ptákovinu. A kdyby náhodou něco nevyšlo, zdá se, jako bychom měli v Parlamentu České republiky stejný software, jaký používají Američané při svých prezidentských volbách. Jak jinak chápat to, že poslanec nějak hlasuje, ale ve výsledkové listině je započítán k opačné skupině?

Rozjela se mediální a politická masáž směřující k povinnému očkování, které bude sice dobrovolné, ale když se nedáte očkovat správnou vakcínou, tedy tou dodanou lidmi z vlády a jejího blízkého okolí, například Prymulou, dostanete se na pokraj společnosti. Ne, že by se tam nedalo žít, ale nevezmou Vás do státních služeb, zahraničních firem, nepustí Vás do obchodů nadnárodních řetězců, možná neubytují v hotelech patřících zahraničním majitelům a nejdál se dostanete do Ostravy či do Aše. Nemá to logiku, ani kdybychom vnímali covid jako smrtelnou chorobu. Pokud by vakcína skutečně nepřestavovala nebezpečí pro naše zdraví a budoucnost našich dětí, zároveň by fungovala jako ochrana proti nákaze, pak ti, kteří by očkování podstoupili, mohou být v klidu a bát se viru nemusí. Proč ale nutit ostatní, když víme, že smrtnost je minimální? Kdo se bojí viru a ne vakcíny, jistě se rád k lékaři dostaví. No a my ostatní se prostě musíme vzepřít diktátu, který je naprosto nelogický.

Přestože máme nouzový stav, zaplavují naši zemi migranti. V poslední době se množí jejich záchyty. Otázkou zůstává, není li to finta, se kterou Hamáček & spol obejdou nespokojené Čechy a Moravany. V podstatě nepřebíráme žádné cizince formou kvót, přesto se k nám migranti dostávají. Za prvé to naznačuje, že ochrana hranic je i v této době nulová, za druhé jde o legální způsob, jak může vláda oblbnout voliče. Nejdříve byly uvolněny peníze na stavbu migračních center, poté nastal aktivní pohyb těchto nežádaných cizinců po České republice a zdá se, že jich bude za chvilku dost na to, abychom si Evropskou unií požadovaný počet ,,pochytali“ sami. Možná se to zdá být Hamáčkův geniální tah, pro normálního smrtelníka jde však o další z leváren této vlády. Přesto existuje stále dost voličů, kteří by podobné složení viděli i v dalším volebním období. Je to nepochopitelné, ovšem při kvalitě opozice vcelku nepřekvapivé.

ODS společně s Top 09 spoléhají na záchranu naší ekonomiky financemi z unijních zdrojů. Tak ono z domácích to není ani možné, protože co šlo rozkrást, je rozkradeno a zrovna straníci z těchto dvou subjektů na tom mají v minulosti svůj podíl. Přebytky rozpočtu již dávno nejsou realitou, pracuje se se schodky. Na daních stát vybere v dalších letech méně, protože polovinu podnikatelů stát už zlikvidoval a ta druhá až na výjimky směřuje ke stejnému výsledku. Nadnárodní korporace své zisky umí velmi rafinovaně vyvádět do zahraničí. Jenže každá koruna či euro z Evropské unie jsou sakra drahé, na mnohých ulpěly otisky prstů samotného Jidáše. Přijímat ze zkorumpovaných center liberalismu Bruselu a Berlína jakýkoliv bakšiš bude znamenat mnohonásobně výraznější vazalství a závislost, tím pádem i větší riziko manipulace s našimi elitami. Abychom to vysvětlili pro ty, co to pochopit nechtějí. Budeme li závislí na penězích z ciziny, budou naši politici ve vládě zobat z rukou, které je budou finančně držet nad vodou. A plnit jakékoliv podmínky, které nám budou nastaveny.

Po prohlášení ODS a Topky je naprosto nemožné je pustit k vládě. A vezmeme li v potaz, že ANO s ČSSD se již dávno staly naprosto nevolitelnými, Piráti by nás prodali EU za třetinovou cenu a pár gramů marjánky, přičemž jejich kapitán Bartoš už se o úřad premiéra vehementně hlásí, pak moc variant nezbývá. Samozřejmě je třeba připomenout, že STAN by se nejraději viděli ještě při těsnější spolupráci s EU a nelze zapomenout na jistou spřízněnost KDU-ČSL s Landsmanschaftem. Bohužel ani zbývající dvě parlamentní strany se dosud příliš nesnažily vzepřít se covidovému diktátu a blížícímu se očkování. SPD je sice vcelku slyšet, nicméně ne vždy se drží svých prohlášení. Trikolóra bude muset bojovat o vstup do Parlamentu ČR velmi usilovně. S dosavadním přístupem to bude mít těžké nebo spíše nemožné. Pokud tedy někdo z vás vidí světlo na konci tunelu, měl by říct, kdo jím je.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Anonym poštou 500,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč

Celkem za měsíc: 13 000,00 Kč
Vybráno 37.14%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 301 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...
politicon.cz
53 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.