VIRROUSKA
18.7.2020
Kategorie: Společnost

Je třeba přitlačit?

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝProtože si drzí Češi skutečně mysleli, že se s koronavirem dá v pohodě žít, což ukazuje realita, kterou je většinou naprosto bezpříznakový průběh virózy, část politiků spojených s epidemiologickou klikou a média začala být na poplach. Opět se tak testuje, vyhlašují centra nákazy a buzeruje prostý lid. O tom, že to má své důsledky, svědčí i dobrovolné nošení některých vyděšených občanů roušek tam, kde se o další nákaze nehovoří.

WHO začala po odstřihnutí od amerických vládních peněz šířit další paniku. Takže se dozvídáme o zvyšujících počtech nakažených a o výrazně dramatizujících se dopadech ,,pandemie‘‘. Přestože se ukázalo, že statistiky jsou výrazně nafukované a vylhané, přičemž za postiženého covidem-19 je považován každý, kdo se nadechnul, přičemž ti, co prodělali testování jsou za nemocné označováni v USA téměř automaticky, dokonce i ti, kteří se na test z nějakého důvodu nedostavili, média a zainteresovaní epidemiologové rozjíždí druhou vlnu. Jestliže ta první zasáhla smrtelně ekonomiku poloviny světa a dala politikům do ruky obrovskou moc, pak ta druhá by nás dorazila úplně. Přitom hlavním důvodem, proč ji vyvolat, je nutkavá potřeba jedné zájmové skupiny získat nad lidskou populací kontrolu s přinutit ji k proočkování a očipování. První vlna totiž nikoho k ničemu podobnému nepřesvědčila a peníze vyhozené za rozpoutání hysterie a její přípravu by tak byly vyhozené oknem.

V době, kdy o samotné WHO existují pochybnosti, náš ministr zdravotnictví Drda podepisuje smlouvu o spolupráci mezi naší zemí a organizací. Gates, který je hlavním sponzorem této instituce, ztrácí v USA pevnou půdu pod nohama a pouze se modlí, aby byl Donald Trump poražen v nadcházejících prezidentských volbách. Proliberální média chrlí informace o klesajících počtech jeho potencionálních voličů a výrazně favorizují jeho protihráče ze stáje Demokratů Bidena. Rozpoutané zlo v podobě agresivních projevů rasismu ze strany hnutí Black Lives Matter a Antify spojených s rabováním a vznášením nesmyslných požadavků má za úkol oslabit pozici Trumpa a odvést pozornost od blížících se voleb, případně navést Američany na cestu předurčenou prodemokratickými elitami. To prodemokratickými neznamená nic pozitivního, s demokracií to nemá co dělat, pouze s Demokraty. A ti podporují právě to násilí v amerických ulicích. Teď se přidává ještě obnovení koronavirové krize, to vše ve spolupráci stejných lidí ovládajících mediální prostor.

Vraťme se k nám. Vzhledem k tomu, že liberální a v podstatě neomarxistická klika je momentálně vedoucí silou v Evropě a v USA má téměř poloviční zastoupení v mocenských postech, přičemž naprosto ovládla i proslulý Hollywood, lze vnímat její silný vliv i u nás. I proto se do hry vrací Prymula, jakožto hlavní tvář jarní epidemie. Jeho nástupce Maďar žádné zásluhy nemá, takže ho Češi jaksi ignorují. Plukovník Prymula je i přes přímo skandální financování firmy své dcery přeci jenom považován částí národa za pozitivní osobu, takže návrat na scénu ve jménu péče o zdraví našeho lidu je vcelku logické. Tedy z pohledu vyděšených. Začalo tedy odkrývání dalších ohnisek tak, aby počty stoupaly a národ byl vystresován jak z cestování do zahraničí, tak i trávení dovolené v některých oblastech u nás.

Buďme si jistí, že kdyby se snad podařilo skutečně pravdivě a efektivně otestovat sto procent našich občanů, zjistilo by se, že nějakou tu stopu po strašidelnému viru bude mít minimálně polovina z nás. Samozřejmě bez příznaků. Ve skutečnosti tu prostě je, dokonce mnohem déle, než nám tvrdí, a my se setkání s ním v průběhu příštích let nevyhneme stejně, jako s jiným běžným virovým onemocněním. Nic na tom nezmění ani čip či jakýsi elektronický očkovací průkaz, který má stejně úplně jinou úlohu. Má nás totiž buď přinutit nechat do sebe napíchat různá svinstva, která budou mít dopad na celou populaci, nebo ty neposlušné vyřadit ze společenského života. Jde tak o další špehovací nástroje, které přidejme ke všem kamerám, odposlechům, sledování internetu a pohybu pomocí detekce našich mobilních telefonů.

Nepodléhejme hysterii a postavme se konečně zvůli padající na nás shora. Rouškování je pouze další zařazováním do stáda a identifikací těch, kteří se odmítají podřizovat. Vše spěje k totální kontrole všeho, co činíme a covid-19 je jen ekonomicko-politickým nástrojem. Všimněte si, že se o pandemii mluví ve všech vyspělých státech, zatímco v těch chudých a rozvojových se o ní moc ani neví. Nevěřte tomu, že by se vir daleko více nemnožil v zemích, jako jsou Somálsko, Zaire, Kongo, či třeba v Nigérii. Jenže tam o vliv nikdo zas tak moc nestojí. Daleko lákavější je mít pod kontrolou USA, Evropu, Brazílii či Východní Asii. Statisky o covidu lžou, jejich tvůrci také a média je přinášející? Těm nelze věřit už vůbec nic. Tak hlavu vzhůru a žijte naplno. Jsou prázdniny.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 100,00 Kč
Vybráno 17.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 058 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,48 out of 5)
Loading...
42 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)