the-world-bank-is-betting-on-mass-migration-driving-the-global-economy
22.11.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Je třeba být aktivní, Italové už se snaží…

Sdílejte článek:

IN

Zabavení lodi Aquarius plující pod záštitou neziskové mezinárodní organizace Lékaři bez hranic ukázalo, že když se použijí stejně záludné metody, které využívají při obcházení zákonů pašeráci lidí a neziskovky snažící se legalizovat pobyt migrantů nezákonně přecházejících hranice EU, rázem je nalezen způsob, jak s migrací bojovat. Obdiv patří práci italského ministra vnitra Salviniho a jeho lidí.

Aquarius fungující jako kyvadlová osobní doprava mezi Libyí a evropskými břehy nabírala na hranici libyjských výsostných vod Afričany, které jim přiváželi na člunech královsky placení zásobovači duší. Tato loď patří do flotily bárek spravovaných neziskovými společnostmi, které soustavně plnily Maltu, Itálii, Francii a Španělsko velkým počtem muslimů. Neustálé překračování mnoha zákonů nebylo pro odpovědné politiky důvodem k zakročení proti těmto lodím. Lži o poskytované pomoci a charitě se staly evergreenem, kterému už nikdo inteligentní a nepodplacený nevěří. Vyzdvihávání smyšlených pozitiv a zamlčování drsné reality jsou pouze jedněmi z mnoha nástrojů, jak mediálně a politicky korektně oblbovat lidi. Zabavením lodi Italové ukázali cestu tam, kde existuje politická vůle. Důvodem k němu se nakonec nestalo pašování lidí, ale vcelku logická úvaha, podstatou které se stal odpad vzniklý při přepravě migrantů. Potřeba se ho pravidelně zbavovat se stala posádce lodi osudnou. Nyní je obviněna z trestných činů a bude li mít italská justice dostatečné množství odvahy, Aquarius už nikdy nevypluje.

Globální pakt o migraci, který tak chválí a vyzdvihují Juncker, Mogherini a Tusk za Evropskou unii, a u nás Kalousek, Gazdík a plno dalších liberálů, by de facto z nelegální migrace udělal naprosto pohodovou záležitost pro samotné migrující, zatímco by zkomplikoval obranu proti ní. Zlehčovat jeho dopad na země ochotné se pod něj podepsat se stalo výstrahou a vede k postupně se zvětšujícímu počtu států, které už nyní prohlašují, že k němu nepřistoupí. A přidá li se ke vzbouřencům i Itálie, což by byl impuls i pro další velké země, budou mít protiimigračně laděné státy v EU lepší výchozí pozici. Navíc se blíží volby do Evropského parlamentu, které mohou náležitě změnit chování EU. Za jistých podmínek nemusí být ani dvojblok složený z Německa a Francie nepřekonatelný. Macron začíná být stále více neoblíbeným a Merkelová již ohlásila plánovaný ústup ze slávy. Naopak sílí pozice stran majících v programu národní zájmy, což je malým příslibem pro doby příští. Malým proto, že čas nahrává spíše těm, kteří se podílí na výchově mládeže při směřování k liberální demokracii, přeloženo k neomarxismu.

Stejně smutnou událostí je podpis Istanbulské smlouvy. O té se zatím naše vláda příliš nezmiňuje, nicméně jde o další nesmyslný návrh, nepotřebný a zbytečný. Poslední dobou politici vytváří cosi, co nás má asi přesvědčit o jejich pracovitosti, potřebnosti a neomylnosti. Z vymýšlení způsobů, jak občany omezovat, cenzurovat, řídit a třídit, se stal koníček některých elit. Za vším však hledejme peníze a jejich zisky. Vytváření nových pořádků jede naplno. Jsme pouhými statisty ve hře mocných, kteří rozhýbávají ve svém zájmu celé davy. Toho jsme byli svědky 17.listopadu u nás, ale ve světě jde o častější jev. Neznamená to však, že si musíme nechat vše líbit. Stačí pro začátek začít přemýšlet. A nepodlehnout iluzi, že to nějak dopadne.

Autor: www.inadhled.cz 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Radek Mrňa 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 705,00 Kč
Vybráno 13.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
16 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.