the-world-bank-is-betting-on-mass-migration-driving-the-global-economy
22.11.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Je třeba být aktivní, Italové už se snaží…

Sdílejte článek:

IN

Zabavení lodi Aquarius plující pod záštitou neziskové mezinárodní organizace Lékaři bez hranic ukázalo, že když se použijí stejně záludné metody, které využívají při obcházení zákonů pašeráci lidí a neziskovky snažící se legalizovat pobyt migrantů nezákonně přecházejících hranice EU, rázem je nalezen způsob, jak s migrací bojovat. Obdiv patří práci italského ministra vnitra Salviniho a jeho lidí.

Aquarius fungující jako kyvadlová osobní doprava mezi Libyí a evropskými břehy nabírala na hranici libyjských výsostných vod Afričany, které jim přiváželi na člunech královsky placení zásobovači duší. Tato loď patří do flotily bárek spravovaných neziskovými společnostmi, které soustavně plnily Maltu, Itálii, Francii a Španělsko velkým počtem muslimů. Neustálé překračování mnoha zákonů nebylo pro odpovědné politiky důvodem k zakročení proti těmto lodím. Lži o poskytované pomoci a charitě se staly evergreenem, kterému už nikdo inteligentní a nepodplacený nevěří. Vyzdvihávání smyšlených pozitiv a zamlčování drsné reality jsou pouze jedněmi z mnoha nástrojů, jak mediálně a politicky korektně oblbovat lidi. Zabavením lodi Italové ukázali cestu tam, kde existuje politická vůle. Důvodem k němu se nakonec nestalo pašování lidí, ale vcelku logická úvaha, podstatou které se stal odpad vzniklý při přepravě migrantů. Potřeba se ho pravidelně zbavovat se stala posádce lodi osudnou. Nyní je obviněna z trestných činů a bude li mít italská justice dostatečné množství odvahy, Aquarius už nikdy nevypluje.

Globální pakt o migraci, který tak chválí a vyzdvihují Juncker, Mogherini a Tusk za Evropskou unii, a u nás Kalousek, Gazdík a plno dalších liberálů, by de facto z nelegální migrace udělal naprosto pohodovou záležitost pro samotné migrující, zatímco by zkomplikoval obranu proti ní. Zlehčovat jeho dopad na země ochotné se pod něj podepsat se stalo výstrahou a vede k postupně se zvětšujícímu počtu států, které už nyní prohlašují, že k němu nepřistoupí. A přidá li se ke vzbouřencům i Itálie, což by byl impuls i pro další velké země, budou mít protiimigračně laděné státy v EU lepší výchozí pozici. Navíc se blíží volby do Evropského parlamentu, které mohou náležitě změnit chování EU. Za jistých podmínek nemusí být ani dvojblok složený z Německa a Francie nepřekonatelný. Macron začíná být stále více neoblíbeným a Merkelová již ohlásila plánovaný ústup ze slávy. Naopak sílí pozice stran majících v programu národní zájmy, což je malým příslibem pro doby příští. Malým proto, že čas nahrává spíše těm, kteří se podílí na výchově mládeže při směřování k liberální demokracii, přeloženo k neomarxismu.

Stejně smutnou událostí je podpis Istanbulské smlouvy. O té se zatím naše vláda příliš nezmiňuje, nicméně jde o další nesmyslný návrh, nepotřebný a zbytečný. Poslední dobou politici vytváří cosi, co nás má asi přesvědčit o jejich pracovitosti, potřebnosti a neomylnosti. Z vymýšlení způsobů, jak občany omezovat, cenzurovat, řídit a třídit, se stal koníček některých elit. Za vším však hledejme peníze a jejich zisky. Vytváření nových pořádků jede naplno. Jsme pouhými statisty ve hře mocných, kteří rozhýbávají ve svém zájmu celé davy. Toho jsme byli svědky 17.listopadu u nás, ale ve světě jde o častější jev. Neznamená to však, že si musíme nechat vše líbit. Stačí pro začátek začít přemýšlet. A nepodlehnout iluzi, že to nějak dopadne.

Autor: www.inadhled.cz 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Alexandra Sklenková 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Martin Ovsenak 200,- Kč, Jan Nedved 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Miroslav Bojanovský 300,- Kč, Jiří Fridrich 100,- Kč, Oldřich Smejkal 999,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Luděk Tesarčík 200,- Kč, Blahomír Skoupý 444,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 12 887,- Kč
Vybráno 36.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 266 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...