KLAUNROUSKA
31.8.2021
Kategorie: Politika

Je to fanatismus?

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝJistě už se Vám to stalo, možná jste sami obětí bláznovství. Jedete autem a vedle Vás se mihne jiné, za jehož volantem sedí osamocený řidič v roušce. Nebo jdete po lese a proti Vám jdou manželé, drží se za ruce a mají respirátor. Či pozorujete, jak lidé z dálky běží k tomu dezinfekčnímu svinstvu a utírají si jím ruce. Mimochodem to perfektně čistí skvrny, olej na autě, rozpouští lepidla, nezmrzne to a časem to umí odstranit kůži z rukou. Tak do toho.

Výše uvedené příklady nejsou nijak ojedinělé. I v parném létě jsme potkávali dostatek zahalených mimozemšťanů chodících po ulici. To, že se někteří z různých důvodů snaží dodržovat nesmyslná nařízení, čímž se řadí do skupiny lidí ochotných na povel skočit z okna a spáchat sebevraždu, občas třeba i informovaným souhlasem, se dá ještě chápat. Ale pokud jdou ještě dále a o samotě chrání sami sebe před sebou, přičemž se vlastním výdechem dusí, tak už musí být fanatiky. Řekněme si ok, je to jejich věc, ale právě za volantem to neplatí. Kdo si to vyzkoušel, tak ví, že respirátor ubírá pozornost, překáží, nedochází k dostatečnému okysličování krve, může dojít k závratím. Rozhodně to není bezpečné. Takže co vede ty šílence, že si musí o samotě nasadit ochranu úst, když se fragmenty živého či mrtvého viru, pokud tedy existuje, nenašly ani na nejfrekventovanějších místech, tedy v MHD, na poště, v obchodním centru či nádraží? Myslí si dotyční, že vir jezdí výhradně s nimi autem? A opravdu má logiku, že jedincem vydechnuté kapénky a vdechnuté zpět mu ublíží, zatímco ty vypuštěné do respirátoru se zpět nevrátí a tím je ochráněn? Při vší úctě, to nemusíte být fanatik, to jste debil.

Podobné je to s vakcinací. Už teď všichni včetně jejích obhájců vědí, že způsobuje potíže. Ty se netýkají pouze nevolností a různě nepříjemných příznaků po prodělání vpichu, přičemž někteří lidé na následky této akce už skutečně zemřeli, a to po první, druhé a čerstvě i třetí dávce, ale i pozdějších zdravotních komplikací. Internetem se šíří informace o tom, jak vypadá krev očkovaných. Nechali jsme to prověřit a asi Vás nepotěšíme. Ten rozdíl je evidentní. Důsledkem toho dochází k mnoha případům zdravotních problémů u sportovců a množí se náhlá úmrtí v jejich řadách. Přesto fanatičtí prosazovači nahání právě profesionální sportovce do očkovacích center. Má jít o pokus zbavit se těch nejvýkonnějších, omezit jejich možnosti? Podobné je to u doporučení očkovat těhotné ženy, děti. Jde o systematickou genocidu, zvláště pokud tu jsou důkazy, nikoliv jen podezření, o tom, že experimentální genová terapie je životu nebezpečná.

Teď jsme se dostali do bodu, kdy naočkovaní budou argumentovat tím, že se jim nic nestalo a v podstatě nic nezaregistrovali. Skutečně se to mohlo stát, což však neznamená, že se v jejich těle nedějí změny. Řada obvodních lékařů zaznamenává u svých pacientů vcelku pozorovatelné poškození fyziologie a chování. Velmi zjednodušeně. Zkažená krev v těle kolující nefunguje tak, jak by měla. A protože jde o životadárnou tekutinu, je vcelku jasné, že problémy s ní se přenáší do celého organismu. Nemá cenu se dohadovat o grafénu, spikeproteinech a dalších látkách, o kterých se diskutuje, jsou li součástí vakcín či nikoliv. Tady výrobci fabulují, manipulují a tají realitu. Naočkovaným však není divné, že dochází na 3.dávky, když po dvou předešlých protilátky zmizely. To jako po třetí zůstanou? A proč? Když ne, budou chodit pro další? A jak dlouho? A co když někdo po pár letech přizná, že to prostě byl omyl a oni už nebudou mít možnost to vrátit? Navíc po podobných přešlapech farmaceutických firem to není nic neobvyklého. Nevratná poškození zdraví a fatální následky včetně úmrtí stály tyto firmy dost peněz. Ne dost na to, aby je to poučilo. Takže pokud tu jsou lidé, kteří nevnímají změny ve svém těle a vysmívají se všem kritikům, pak to neznamená, že se budou smát dlouho.

Varováním pro všechny by měly být uniklé fragmenty smluv mezi výrobci a vládami týkající se nákupu vakcín. Ty obsahují povinnost kupců odebírat vakcíny, ač by se objevil vhodnější lék. I kdyby nic jiného, už toto je důkaz, že jde o kšeft, a ne o zdraví. Navíc smlouvy jsou velmi složitě vypověditelné, zda li vůbec. To fanatikům nevadí. Pořádek musí být a když někdo zavelí, je třeba poslouchat. Ignorace všech varování typu jednostranné informovanosti z médií bez nabídky diskuse, prolhanosti politiků, kterým dotyční v tomto případu náhle věří, či machinací kolem celé té covidohysterie, podezřelých nákupů zdravotnického materiálu, stavění polních nemocnic, očkovacích center a tvorby cen spojených s procesem boje s covidem, se tak stala odrazovým můstkem pro totální zplundrování státní pokladny a zrušení všech občanských svobod a vraždou logického myšlení. To už nemá s fanatismem nic společného, to se genocida spojila s obrovským byznysem. A právě ti řidiči v respirátorech tomu skočili na špek.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč

Celkem za měsíc: 13 432,- Kč
Vybráno 38.37%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 641 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (45 votes, average: 4,78 out of 5)
Loading...
129 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)