office-1548302_1920
4.7.2017
Kategorie: Kultura a tipy

Je rozumné financovat letní dovolenou prostřednictvím půjčky?

Sdílejte článek:

Není vůbec snadné určit, co vše je ještě rozumné řešit půjčkou a na co si raději našetřit či si to vůbec nepořizovat a smířit se s tím, že na vše, co bychom si přáli, nám zkrátka nezbývají volné prostředky! Právě financování letní dovolené je jedním ze sporných témat. Někteří vám řeknou, že když na to nemají, budou raději sedět doma a nikam nepojedou. My si však myslíme, že toto téma je velmi individuální, ostatně jako všechny ostatní úvěry. Každý z nás má jiné možnosti, jiné plány a jiné priority. Pro jednoho to rozumné není, ale pro druhého to může být skvělá varianta. Navíc je v dnešní době možné využít půjčku skutečně na cokoliv a získat ji rychle, snadno a někdy dokonce zdarma a bez úroků. Proč tedy těchto možností nevyužít?

  • Nečekané výdaje

Situací, ve kterých se opravdu vyplatí zvolit si financování prostřednictvím půjčky, může být obrovské množství. V praxi se velmi často setkáváme například s tím, že si klient zaplatil zálohu za ubytování. Jenže prostředky, které měl na její doplacení, musel nečekaně použít někde jinde, třeba na opravu auta či zaplacení většího nedoplatku za plyn. Je jasné, že zálohu už nechce nechat propadnout a na zbytek si finance vypůjčí. Když byl schopný na část dovolené ušetřit, ani splacení jejího doplatku by nemělo činit problémy.

Těch důvodů však může být daleko více! Třeba jste celý rok spláceli úvěr na bydlení, který vám na jaře skončil. Nestihli jste tedy naspořit na dovolenou, ale víte, že nyní už vám budou přebývat peníze, které jste předtím každý měsíc odesílali za byt. Splatit dovolenou tedy hravě zvládnete během pár měsíců. Byla by škoda sedět doma kvůli tomu, že nyní peníze nemáte, obzvlášť když jste si celý rok předtím kvůli bydlení odpírali různé radosti.

Nebo prostě máte tak lákavou nabídku na cestu, ať už od rodiny, přátel či přímo cestovní agentury, že nelze ji odmítnout. Ať už jsou důvody proto, že nyní na ni nemáte, jakékoliv.

  • Řešení je snadné

Pozitivní je, že ve všech případech, kdy chcete financovat právě letní dovolenou, máte velmi široké možnosti, jak peníze na ni získat. Řada společností nabízí nebankovní půjčky pro každého a na cokoliv. To, že si berete peníze na dovolenou, tedy nemusíte nikde říkat a je to jen vaše věc.

Nebankovní společnosti vám navíc nabídnou řadu zajímavých možností! Zaujmout by vás mohla půjčka bez doložení příjmu, ke které nemusíte dokládat výši své mzdy od zaměstnavatele. Ani v práci se tak o vašem řešení dovolené nikdo nemusí dozvědět.

  • Peníze zdarma

Stejně tak vám doporučujeme podívat se na aktuální akce finančních institucí. Často zejména nebankovní společnosti nabízí tzv. akci první půjčka zdarma pro nové klienty, kdy si můžete zažádat o peníze s nulovým úrokem. Nepřeplatíte tak vůbec nic! Jedná se o krátkodobou půjčku na maximálně několik desítek tisíc korun, které musíte splatit v horizontu několika týdnů až měsíců. Jak vidíte, jedná se o ideální řešení nejen pro rodinnou letní dovolenou.

  • Hledejte na internetu

Nejrůznější akce a nabídky se neustále mění. Funguje to stejně jako v obchodech se spotřebním zbožím. O těch nejzajímavějších se nedozvíte nikde jinde, než na internetu, kde také najdete i možnost online srovnání půjček.  Jeho prostřednictvím, případně pomocí SMS, vám také doporučujeme celou půjčku sjednat. Nemusíte nikam chodit. Vše zařídíte během pár minut z pohodlí svého domova. Stačí vyplnit jednoduchou žádost a pak už jen čekáte na její schválení. Peníze jsou vám následně připsány na osobní bankovní účet, obvykle následující pracovní den. Jak vidíte, toto řešení je opravdu pohodlné a s tím, jak získat peníze na dovolenou, si už nemusíte dělat starosti.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2019: *****

František Šmíd 600,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč

Celkem za měsíc: 6 238,00 Kč
Vybráno 17.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 4 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.