POLITIKA
14.6.2021
Kategorie: Politika

Je politika svinstvo? Ano, pokud jsou politici svině

Sdílejte článek:

RADOMIL BÁBEK 

radomil-babek33751569_0Za Stranu soukromníků ČR budu kandidovat do Poslanecké sněmovny. Na sněmu SsČR, 5. 6. 2021, jsem vystoupil s volebním projevem. Nemohl jsem se vyhnout jednomu jadrnému slovu. Snad vám to nezpůsobí psychickou újmu.

Přátelé,
ještě než začnu hovořit, musím vás poprosit o shovívavost, protože v mém projevu se bude často opakovat jedno jadrné české slovo, které nebývá ve veřejných projevech příliš používáno. Když však mluvím o současné české politice, nemohu se tomu slovu vyhnout. Děkuji vám za pochopení.

Dámy a pánové, milí Soukromníci,

jsme v situaci, kterou jsme si před několika lety neuměli představit. Po říjnových volbách nám hrozí návrat socialismu. Bude to socialismus oligarchický nebo socialismus digitální, ale pořád socialismus.

Jak jsme mohli tak hluboko klesnout? Jak se stalo, že tak skvělá země, a tak kulturní národ má tak zaneřáděnou politiku, tak nemorální, nemravné a drzé politiky? Spousta lidí v tom má jasno a říkají, že to nemůže být jiné, protože prý politika je svinstvo. Nad tím jsem se zamyslel a položil jsem si otázku: Je politika svinstvo? A odpověděl jsem si: Ano, politika je svinstvo, pokud jsou politici svině.

Když politici vymýšlejí, jak nás dostat do ještě podřízenější role vůči státu, a ani ti opoziční tomu nebrání, je to svinstvo.

Společně stvořili pandemický zákon, který připomíná stanné právo. To je svinstvo.

Když nám chystají prý „normální“ život pod kuratelou covid pasů, mobilních aplikaci, zákazů a povolování toho, co by mělo být běžným svobodným životem, je to svinstvo.

Máme politiky, kteří mají plná ústa hezkých slov o tom, jak bude líp, a přitom vysávají tuto zemi, podvádí, místo podnikání čerpají miliardy dotací a žijí z našich daní. To je svinstvo.

Máme jiné politiky, kteří osm let v opozici dokázali jen velmi málo, čím by naši situaci byť jen trochu zlepšili. Ale teď těsně před volbami jsou najednou plni zájmu o malé podnikatele, fotí se s nimi a pronášejí moudrá slova o tom, jak je třeba nám pomoci. To je svinstvo.

Jiní politici, a to mě děsí, chtějí všechno zdanit, zbavit nás soukromí, chtějí cenzurovat naše názory, protože oni přece nejlépe vědí, které názory jsou ty správné. A to je bezpochyby svinstvo.

Další politici vyměnili třídní boj za boj o klima, vztahy žen a mužů, homosexualitu, rasu, imigraci a cokoli jiného. Udělali z toho svůj plamenný meč, pomocí nějž chtějí měnit společnost k obrazu svému. To je svinstvo.

Když politici drze překrucují historii, aby se zbavili odpovědnosti za minulou devastaci ekonomiky, životního prostředím i morálky národa, tak to je svinstvo.

A pak máme politiky, kteří si z politiky udělali byznys s naivními nebo zlovolnými voliči. Mají jen jednoduchá řešení, protože zjistili, že jim z toho tečou peníze. A to je taky svinstvo.

A tak to máme dnes v naší zemi. Máme vládu, která dělá jedno svinstvo za druhým. Politici drze porušují zákony, podvádí občany, vyvolávají paniku, zneužívají tísně a strachu lidí, aby mohli dělat svoje kšefty. Máme premiéra, který hrabe miliardy ačkoli celá země chudne. Vláda šikanuje malé podnikatele a živnostníky, pouští na ně svoje úředníky, jako smečku loveckých psů, úředníci vymýšlí, co ještě by na nás uvalili, aby se nám hůř žilo, aby se nám hůř podnikalo, abychom museli státu ještě více platit. Tak vypadá svinská politika v České republice.

Co s tím? Dá se s tím něco dělat? Můžeme to změnit?

Dá s tím něco dělat a můžeme to změnit. Musíme jít do voleb. Musíme je zbavit moci, musíme se s nimi poprat o tvář naší politiky.

Abychom dokázali vyhrát, musíme si uvědomit, na čem náš soupeř či dokonce nepřítel staví svoji moc. Tu svinskou politiku vybudovali na lžích, podvodech a porušování zákonů, jsou bezohlední a sebestřední. A v tom je naše šance. Pokud vrátíme do politiky normální lidské chování, musíme nad nimi vyhrát.

Když vyslovím pojmy, jako spravedlnost, právo, spolehlivost, ohleduplnost a odpovědnost. Mnozí budou tvrdit, že do politiky takové pojmy nepatří. Ale to je přesně to, co nám na dnešních politicích přece vadí – oni nenaplňují obsah těchto pojmů. Neměří všem stejně, nedodržují zákony, nedodržují dané slovo, nenesou následky svých činů.

Stojím si za tím, že když vrátíme do politiky spravedlivé jednání, dodržování práva, dodržování daného slova, ohleduplnost k slabým a odpovědnost za vlastní rozhodnutí a činy, pak vymeteme z politiky svinstvo a uděláme ji normální lidskou prací ve prospěch lidí.

Možná se budou naši nepřátelé radovat, protože budou mít pocit, že s čestnými lidmi, kteří drží slovo, si snadno se svým účelovým podvodnickým stylem poradí. Musím je zklamat. To totiž nebude naše slabost, na tom bude stát naše sebedůvěra, to bude naše síla. Ale nejsme klub Rychlých šípů a já nejsem Mirek Dušín. Ti, kteří zasvinili naši politiku, musí počítat s tím, že umíme dát na hrubý pytel hrubou záplatu a víme, že jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.

Ke změně politiky potřebujeme mít silné zastoupení v Poslanecké sněmovně, potřebujeme mít své ministry, kteří budou pracovat pro české podnikání, a ne pro pár nadnárodních koncernů. Vy milí Soukromníci do toho jdete, a já jsem se rozhodl, že do toho půjdu s vámi.

Asi si umíte představit, že se mi do toho nechce, ale cítím, že musím. Jinak totiž trochu přestává mít smysl vše, co jsem dělal minulých osm let pro české podnikání. Budu společně s vámi v Poslanecké sněmovně hájit práva a zájmy českých podnikatelů a živnostníků, budu nás bránit před nežádoucími zásahy státu do podnikání. Budu bránit zaměstnance, aby jim stát nebral sedmdesát procent z ceny jejich práce, budu bránit slabé před silným státem.

Na shledanou v Poslanecké sněmovně!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 633,00 Kč
Vybráno 36.09%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 847 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 3,83 out of 5)
Loading...
12 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)