elita
17.6.2019
Kategorie: Společnost

Je podporována vrstva amorálních budižkničemů!

Sdílejte článek:

COM/FB

Ano! O tom to celé je! Jsou všude! Ve všech postech, na nejvyšších příčkách, v rozhodujících pozicích. Proto to tu takhle vypadá. Množí se geometrickou řadou a obsazují více a více míst, kde nehrozí práce a zodpovědnost. Podporují se, protože si rozumí jen sami mezi sebou. Přetvořili si zákony, přizpůsobili školství, vytvářejí pro sebe další a další příživnická “pracovní” místa a jak s jídlem roste chuť, roste i jejich arogance. Neumí pracovat, neumí nic vytvořit a vybudovat, neumí nic. Proto si zavedli pravidla, která nahrávají lehkoživkům a trestají poctivé.

Pokud vláda hlupáků s ostrými lokty obsadí celou společnost, jde stát do kytek. Proto vadí Zeman, proto vadí každý, kdo umí myslet. Vadí i každý, kdo je opravdu schopný a zároveň neztratil celou morálku. Idol je nesmí převyšovat. Musí je poplácávat po zádech a chválit jejich zvrácené nápady, kterými vedou zemi do záhuby. A hlavně – musí je odměňovat.

Vždycky jsem si říkala jak je možné, že když se ve vzdělaném antickém Římě prohlásil Caligula bohem, jak to, že ho okamžitě nesvrhli a místo toho se před ním všichni začali plazit po kolenou. Ti samí, kteří u toho zároveň pohrdali obyčejnými lidmi práce a mluvili o nich jako o primitivní nevzdělané lůze. Teď už to chápu. To už nebyl ten vzdělaný starý Řím. Byla to společnost v úpadku. Taková, jakou máme teď tady.

Zbývá otázka proč si to všechno necháváme líbit.

Proto, že se hned na samotném začátku někomu podařilo nás přesvědčit, že individualismus je to pravé. Po nuceném kolektivismu, jaký nám byl vnucován v minulém režimu to bylo docela snadné. Teď už jsme všichni tak zabředlí do vlastního pachtění, že už nejsme schopní se spojit. A také se bojíme jeden druhého. Šmejdi zavedli prospěch ze zneužívání, prospěch ze šplhání po zádech druhých, prospěch z udavačství… A zničili spravedlnost.

Jestli lidé volí Babiše, i když vědí, že to je taky šmejd, tak proto, že cítí, že takhle to dál nejde. 

ZDROJ: facebook

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2019: *****

František Šmíd 600,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 738,00 Kč
Vybráno 19.25%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 004 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 3,85 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
16 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.