PETIKOAL
15.10.2021
Kategorie: Politika, Volby 2021

Je po volbách, vracíme se do situace před nimi

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝKončící vláda má pár posledních dnů, jak vytěžit z covidu ještě maximum, navíc už jí je vcelku jedno, co si lidé myslí. Takže zkrátí platnost testů, které sice nic nepotvrzují, ale jsou o to výnosnější. Navíc bude jednodušší zase strašit lidi, snaha přinutit je k očkování je enormní. Nejen u nás, v Německu testy podražily a ve Francii končí s jejich proplácením pojišťovnou, zároveň je budou všude požadovat stejně, jako dosud, možná mnohem více. To samé tady, a to za dveřmi čekají další vlčáci, kteří mají také hlad. A covid ještě nevyčerpal veškerý potenciál, který mu byl předurčen.

Představitelé koalic, které v součtu získaly nepříliš výraznou většinu v poslanecké sněmovně, po třech dnech nasadili respirátory a začali připravovat čistky. Ani to neskrývají. Okamura z Top 09 nesnáší nejen Okamuru z SPD, ale také Trikolóru, Volný blok a všechny jejich voliče. Poslal by je komplet na převýchovu. Tyto nacistické způsoby nám prezentuje nově zvolený představitel údajně vrcholně demokratického uskupení. Po výrocích svého člena měla Topka svolat radu starších a šíleného idealistu s japonskými předky okamžitě vyzvat ke vzdání se svého mandátu. Neudělá li to, může zpět povolat i Feriho, bude pak kompletní. Aby toho nebylo dost, pidistrana, která nakonec především díky ODS a krásným očím Pekarové-Adamové získala 14 mandátů, předem určuje, kdo bude sedět v užším vedení Sněmovny. Bratr jejich povedeného Okamury, tedy mladší Tomio z SPD, která těch mandátů má 20, je nežádoucí a bude mu křeslo místopředsedy odepřeno.

To Pekarová si brousí zuby na předsednictví ve Sněmovně. To by přitom měl zastávat někdo z ANO, protože to byla skutečně nejsilnější strana v posledních volbách. V tom našem, potažmo evropském bahnu, je jen minimum stran a politiků, kteří ještě aspoň náznakem stojí o to, aby si občané mysleli, že jim na nich záleží. Je obrovský omyl myslet si, že to jsou koalice Spolu, Pirstan či třeba ANO. Stačí si připomenout slova potencionálního ministra zdravotnictví, který prohlásil, že 6 hodin trávených v čekárně u lékaře je normální. To může prohlásit jen magor.

Slepota a naivita obyvatel Evropy je skutečně extrémní. Přestože se evidentně řítíme do obrovského průšvihu, na jehož dně budou chudoba, hlad, otroctví a omezený pohyb, nesvoboda, dokonce dost možná snaha část z nás a našich dětí zlikvidovat, lidé si stále myslí, že se jich to netýká. Již před rokem se všeobecně vědělo, že se brzy bude zdražovat vše, co v současnosti potřebujeme k životu. Energie, potraviny, pohonné hmoty, veškeré zboží a služby. To vše při vědomí, že ekonomika byla covidem a naprosto zbytečnými opatřeními naprosto zdecimována a pomocí Green Dealu bude dovedena do Great Resetu. Tedy do bodu zlomu, který pro nás připravil Klaus Schwab a jemu podobní. Tento pohrobek nacistů odvádí práci, za kterou by byl za 2.světové války v nejužším vedení nacistického Německa. Ostatně z nynější berlínské ekipy elit by nebyl jediný.

Prostí lidé nejsou pravděpodobně schopní i díky zaprodanému a bohatě dotovanému mainstreamu domyslet, co vše se děje. Místo plných ulic a náměstí přemýšlí, kde na to vše vezmou. Jak přežijí nejbližší zimu. Přestože Vladimír Putin veřejně prohlásil, že Rusko navyšuje dodávky plynu do Evropy a je schopno množství ještě zvětšit, přičemž vypadnuli především američtí dodavatelé plynu, média nám tvrdí opak. Zdá se, že poloprázdné zásobníky planu byl opět úmysl. Zároveň se ukazuje, že se žádné globální oteplování nekoná, nastávající zima má patřit k těm tužším. V této situaci nás Evropská komise připravuje na zákaz kotlů na uhlí a dřevo, také domácích krbů a podobných tepelných zařízení. Pokud v tom nevidíte snahu nechat nás zmrznout, živořit a prosit o lepší podmínky, pak jste slepí. Podobný trend přichází v kategorii potravin. Naprosto zvrácená ideologie tvrdící, že domácí zvířata jsou zdrojem CO2, který působí negativně na podnebí, má vést k nedostatku masa a mléčných výrobků. Ale zdražuje se i vše ostatní, vytváří se umělé podzásobení. Můžeme pokračovat dále. Šílený švédský člen Zelených navrhuje zákaz průmyslových chladících zařízení. Bez nich by polovina potravin shnila dříve, než by se dostala k nám.

Ostatně to CO2 je také podvod. Jde o základní potřebu rostlin, které by bez něj jaksi nebyly. K jeho vlivu na počasí se už vyjádřilo mnoho ,,znalců“ ignorujících přirozené cykly provázející naši planetu od nepaměti. Novodobí zachránci přírody s námi hrají tu nejšpinavější hru. Pomocí krásně malované budoucnosti přivádí přinejmenším Evropu a Severní Ameriku na pokraj krachu. Nenávidí lidi, kteří jim ničí tu ,,jejich“ krásnou modrou planetu, přičemž těch lidí je 6.5 miliardy. O plánu zbavit se jich už Klaus Schwab na Světovém ekonomickém fóru mluvil. A tento záměr je uskutečňován. Kdo to nepochopil, podlehnul bludu covidu, netopýrům, rouškám a potřebě dodržovat všechna nařízení, hltá televizní obrazovky a vůbec se nezajímá, jak moc ho to vše mění, je momentálně v podstatě nepoužitelným.

Síla, který by dokázala změnit stávající směřování světa k Novému světovému řádu, třímá v tzv. konspirátorech, rebelech a těch, kteří nepodlehnuli, nevzdali se a jsou ochotni za normální život bojovat. Někdo ostrými slovy, jiní vědomostmi, další jsou ochotni vzít do rukou i zbraně. Elity jsou o krok napřed a všem mimo Čechů je ve zbytku Evropy většinou sebraly. O podobné se nyní pokusí liberálové v naší nové vládě. Očekávejme mediální tažení proti legálně vlastněným zbraním a jejich majitelům. Ostatně ODS, Topka či Piráti se Starosty se tím nikdy moc netajili. Mají totiž strach, že je prostý dav jednou zastaví a zlynčuje.

Ještě malá douška na závěr. Prezident Zeman je těžce nemocen a momentálně má potřebu se buď léčit nebo odpočívat. Nicméně je to prezident i člověk, a to, co předvádí někteří bezpáteřní politici a novináři, je odporné. Ikona mnohých Václav Havel byl na pokraji smrti vícekrát a ti samí lidé, kteří nyní volají po zbavení se Zemana, tenkrát mlčeli. Navíc tendenční zpravodajství jsou ostudou především těch, kteří je hltají a věří jim. Zmanipulovaná veřejnost je jedním z mnoha znaků dnešní doby. Pokud z ní zvracíte, vězte, že to ničemu nepomůže. Je třeba být aktivní a vzepřít se. Otázkou je, kolik nás zbývá. Volby ukázaly, že to moc dobré není.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, Pavel Sejrek 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Bc. Michal Hajdučko 300,- Kč, Martin Kubíček 2000,- Kč, Gabriela Kolomazníková 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 000,00 Kč
Vybráno 42.97%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 194 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
44 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)