18.6.2013
Kategorie: Společnost

Je opravdu nutné adorovat homosexualitu?

Sdílejte článek:

STANISLAV JANSKÝ 18/06/2013

V posledních letech se „pokroková“ část médií a část extremistickým homosexualistických organizací a homo lobby snaží veřejnosti namluvit, že homosexualita je vlastně ve všech ohledech úplně stejná jako heterosexualita a mělo by tak na ní být nahlíženo. Opravdu?

 

   

 

1) Člověk není stejný jako žirafa… Láska mezi stejným pohlavím údajně kvete například mezi lvy, delfíny, žirafami atd. tvrdí zastánci homosexualistické teorie a považují to za jeden z hlavních argumentů pro své „vědecké teorie“, které mají veřejnost přesvědčit o „normálnosti“ homosexuality.. Jaksi ale zapomínají, že člověk s těmito živočišnými druhy má velmi málo společného. Především proto, že je obdařen duší, rozumem a hlavně svobodnou vůlí a neřídí se tedy jako zvířata pouze pudy. Nebo se snad navzájem zabíjíme pro obživu a pojídáme jako mnoho zvířecích druhů? Tohle nějak „homovědátorům“ asi uniklo…. Vypadá to tedy, že tento „vědecký“ argument na podporu homosexualitu se hodí spíše jako žert pro nějakou pokleslou zábavní show, nikoliv pro seriozní (vědeckou) diskusi. Nebo se homosexualisté řídí podle onoho Orwellovského „dvě nohy dobrý, čtyři lepší“….?

 

2) Jak probíhá homosexuální vztah? Tak normálně do „řitě“… Jeden homosexuál penetruje druhého do řitního otvoru. Co je na tom přirozeného, či normálního?! Jistě, i mezi některými excentrickými heterosexuály najdete provozování análního sexu, ale je to většinou považováno za jistou známku perverznosti a úchylky. Naprosté většině normální populace to přijde nechutné a nemá nejmenší potřebu podobnou praktiku provozovat… stejně jako třeba sadomasochismu, nebo pedofilii.

 

3) Oslava sexuálních úchylek je známka hlubokého společenského úpadku. Západní společnost není první historicky doloženou společností, kdy se přestala propagovat normálnost v sexuálním životě a mezilidských vztazích a začala „oslavovat“ deviantnost. Vzpomeňme na antické Řecko, či starý Řím, stejně tak si ale připomeňme to, co brzy následovalo… rozvrat a zánik těch civilizací. Mimochodem, jak dlouho by přežila společnost složená výhradně z homosexuálů či leseb? Kdo z „erudovaných propagátorů homosexuality“ mi namísto trapných a ubohých nadávek do „homofobů, xenofobů a fašistů“ odpoví na tuhle jednoduchou otázku?

 

Homosexualita (ani pedofilie či další sexuální úchylky) normální není, nebyla a nikdy nebude…. Jsou to úchylky, politováníhodné a v případě homosexuality (snad) tolerovatelné. Nic víc, nic miň! Vyjádřeno slovy jednoho mého kamaráda „každý, kdo chce strkat úd do cizí řitě, je perverzní deviant….“. Ten pán je velmi vzdělaný v medicíně, takže jistě má své tvrzení vědecky podložené… J. Všem těm heterosexuálním propagátorům homosexualismu by prý také doporučoval, aby si ten „přirozený homosexuální styk“ osobně vyzkoušeli…a pak ho třeba tak halasně propagovat nebudou. Pak by se mohl v rámci nadcházející gay pride estrády udělat nějaký workshop, Představte si třeba předsednictvo strany Zelených, jak se nechává veřejně penetrovat zteplalými členy své strany do řitního otvoru a jak u toho radostně kvičí, aby nadšeně demonstrovalo svoji toleranci k menšinám…možná by to dokonce mezi Zelenými mohlo být součástí přijímací procedury do strany…pod heslem „bez údu v řiti přírodu neochráníš“….stejně tak se jistě musí zapojit „pravdoláskařská“ TOP 09, přece „Karel a jeho parta“ nemohou zůstat pouze u podpory „homo katolíka“ Putny…možná se jim to nebude líbit, ale je to předci povinná „obět na oltář tolerance“ … pak by následoval J. Paroubek, který se snaží marně zachránit svoji strmě sestupnou politickou karieru šíleným návrhem na adopci dětí pro homosexuály… Ale i třeba ODS by se mohla přidat, tam by mohli rektální výcvikovou instruktáž dokonce provádět někteří přihřátí vedoucí funkcionáři…. Tj. zasvěcení do „homosexuální normálnosti“ by přišlo od stranických špiček…..

 

 

P.S. Pro pobavení perlička na závěr, která může ilustrovat dnešní zmatenou postmoderní dobu. Byl jsem svědkem sázky dvou členů ODS, zda bude do 5 let předseda jejich strany otevřený homosexuál…což je údajně možné…prý je totiž v ODS velmi silná homo lobby, která má údajně již dokonce několik ministrů ve vládě…. výhra se má pak zdvojnásobit, pokud by se pak budoucí předseda ODS objevil na pochodu gay pride…. Hodnotový rozklad ODS je jednoznačně největší vítězství pravdy a lásky po roce 1989, díky rozkladnému působení agentů pravdy a lásky se z ODS stala strana podporovatelů gayů, „práv“ přistěhovalců, omezování svobody slova atd.. typicky mravně relativistická levicová strana… jako třeba Zelení a to ani nemluvím o masivním zvyšování všech možných daní a byrokracie…. není bohužel v Evropě jediná. Například britští Conservatives teď jsou v úplně stejném rozkladu… jenže voliči v UK již mají naštěstí dobrou alternativu v podobě UKIP, ta u nás zatím zoufale chybí…ale všeho do času…

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč

Celkem za měsíc: 11 594,- Kč
Vybráno 33.12%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 155 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (8 votes, average: 3,88 out of 5)
Loading...