PENIZE
1.11.2020
Kategorie: Politika

Je neskutečné, jak se plýtvá penězi!

Sdílejte článek:

EVA HRINDOVÁ

eva-hrindovaNaši politici se chovají jak nezodpovědné děti, které bez rozmyslu utrácí za blbosti. Zcela rezignovali na jakoukoliv zodpovědnost a pod tlakem propagandy dělají velká nesmyslná gesta.
 

1. Chybějící personál v nemocnicích.

Podle všeho je to problém, který zásadně ovlivňují zavřené školy. Místo toho, aby naslouchali odborníkům a první stupeň otevřeli, dál trvají na jeho uzavření. Problém se tím jen prohlubuje a zhoršuje. Sami svými vyjádřeními přitápějí pod kotlem a jejich rétorika nahrává propagandě. Vystrašení učitelé tak brání otevření škol. Jakoby nikdy neučili v době chřipkové epidemie.

2. Trasování

Šíření viru je dávno komunitní a celé trasování a chytrá karanténa už nemají smysl. Místo toho, aby se celý systém zaměřil na trasování v rizikových oblastech – v domovech důchodců – neustále se snaží utrasovat celou společnost a honí zdravé lidi na testy. Systém nestíhá a trpí kvůli tomu právě ohrožené skupiny. Než na ně přijde řada, nakazí se celý dům důchodců. Jaký to má smysl? Navíc to stojí šílené peníze.

3. Náhrady

Nelogičnost opatření je do očí bijící. Nesmyslně se uzavírají provozovny a pak se to stát snaží kompenzovat. Kdyby více přemýšlel, co a proč dělá… Proč jsou zavřené sauny, které jsou důležité pro podporu imunity? Proč jsou zavřené knihovny, které jsou často pro seniory důležitým místem, které je vytrhává z izolace? proč jsou zavřené malé obchůdky, kde se nevytočí víc jak dva zákazníci?

4. Propaganda

Šíření strachu by mělo být trestné. Vyděšení lidé snáze onemocní a zatěžují tak zdravotní systém. Sama vláda by měla jít příkladem a neměla by lidi strašit. Povzbuzovat je, informovat je o tom, jak systém vše zvládne. Ryba smrdí od hlavy – nejvíce od té Hamáčkovy. Není divu, že lidi blbnou. Jenže tento iracionální strach nás bude stát velké peníze.

Nezvládají to hoši, nezvládají…

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, Petr Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiří Sajbrt 1000,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Jiří Sika 200,48 Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč

Celkem za měsíc: 9 161,48 Kč
Vybráno 26.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 496 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,72 out of 5)
Loading...
29 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)