PRIDEGAY
18.10.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Je Matěj Stropnický (Zelení) milencem herce Daniela Krejčíka?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

ADAM MIKULÁŠEK

Podle Blesku právě toto Krejčík prohlásil. Úsměvné však je, že Stropnický se k věci odmítl vyjádřit. Jako Zelený nemá přece důvod se za svou případnou homosexualitu stydět, pokud skutečně s Krejčíkem „chodí“.

A pokud si celou věc pan Krejčík vymyslel, není nic jednoduššího, než vše rázně a jednoznačně popřít. Ano, je před volbami. Ale copak chtějí společensky liberální a k sexuálním menšinám velmi vstřícní Zelení „lovit“ konzervativní, či jak oni říkají, „homofobní“ voliče? Spíš bych očekával, že se to svým potencionálním voličům budou snažit „prodat“ jako velké plus – jsme tak „pokrokoví a tolerantní“, že jdeme příkladem, u nás odlišná sexuální orientace nebrání propracovat se až na předsedu strany. Leč místo toho… cituji:

„Nezlobte se, nebudu se k těmto otázkám momentálně vyjadřovat! Dělám volby. Na shledanou,“ rozloučil se a chvatně zavěsil. „Matěj je nespokojený s tím, jaké jsou jeho preference ve volbách, a tak stále neví, jestli se má »vyoutovat«, čímž by mohl přilákat nové voliče z řad homosexuálů,“ okomentoval Dan Matějovu nerozhodnost, zdali má veřejně přiznat svou náklonnost k mužům, či nikoliv.

O to víc si vážím politiků jako již zesnulý Holanďan Pim Fortuyn, jenž se svou homosexuální orientací nijak netajil, přestože k tomu jako předseda k islámu velmi kritické strany mohl mít oprávněnější důvody, neboť strany tohoto typu z pravidla cílí právě i na konzervativnější a tradicionalističtější voličské skupiny, kdy mnoho z nich gayům není dvakrát nakloněno. Dokonce i bývalý vysoký funkcionář konzervativní francouské Národní fronty (strana Marine Le Penové) Florian Philippot se přiznal ke své homosexuální orientaci.

Tak se nechme překvapit, jak se celá věc vyvine. Ačkoli jako bisexuální odpůrce multikulti, genderu a do značné míry i adopcí dětí homosexuálními páry nejsem příznivcem subjektů typu Zelených, tak jejich předsedovi vzkazuji jedno: „Matěji, buď chlap a jdi s pravdou ven, ať už je jakákoli!“

O mých postojích k LGBT aktivizmu, adopcím homosexuálními páry a tradiční rodině viz: Jsem bisexuál a odmítám LGBT aktivizmus

P.S. Odmítám v této souvislosti pojem „vyoutovat“, nepřipadá mi, že přiznáním odlišné orientace se člověk nějak „vyloučí“ z české společnosti, že by byl „out“, tedy „venku“. Bohužel pro některé lidi z LGBT komunity, kteří stále křičí, jak je naše společnost „homofobní“, je tento slovník typický.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Alexandra Wernerová 2000,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč, Robert Schlesinger 300,- Kč

Celkem za měsíc: 8 369,00 Kč
Vybráno 23.91%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
55 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.