7080778
30.11.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Je lepší pronájem v malém městě na Moravě, anebo bydlení v Praze?

Sdílejte článek:

Lokalita je pro výběr budoucího domova, kde strávíme několik let či rovnou celý život, nesmírně důležitá. Není to však jediný faktor, podle kterého se rozhodnout. K dalším důvodům patří cena reality, výše pronájmu, stav nemovitosti, dojezdová vzdálenost do práce, školy. Někdo preferuje bydlení v bytě, jiný sní o domku se zahradou!

Na Moravě se žije blaze

V posledních letech chtějí lidé bydlet raději ve městě než na vesnici. Má to hned několik příčin, ale většinou se jedná o nedostatek pracovních míst a časově náročným dojížděním do zaměstnání i do školy. Pokud se však rozhodnete například pro pronájem Kroměříž či nemovitosti a reality Valašské Meziříčí, otevřou se před vámi zcela jiné možnosti. V Kroměříži, Hanáckých Athénách, se nabažíte nejen překrásných památek, ale také dostatečné nabídky pracovních míst, škol, školek, sportovišť i zábavných podniků. Jinak tomu není ani ve Valašském Meziříčí, které je vstupní branou do Moravskoslezských Beskyd. Okolí je poseto kulturními i přírodními drahokamy, na druhou stranu lze pracovat zejména v cestovním ruchu a průmyslových firmách.

Praha – prostě ke všemu blízko

Ne všichni chtějí investovat v Praze do vlastního bydlení, protože zde nestráví celý život. Pronájem bytu 2+1 Praha 5 hledají třeba studenti vysokých škol, mladí lidé vyrážející do hlavního města za prací i páry, které neví, zda se později odstěhovat do vlastního domečku. Ceny pronájmů mohou být různé a vždy záleží na tom, v jakém je byt stavu a podobně.

Najít ideální pronájem chat a chalup Lipno, cenově dostupné reality v Praze a na Moravě není zrovna snadné. Usnadněte si hledání na portálu Cincink, kde najdete o nemovitostech všechny důležité informace. Prodej, koupě i pronájem budou vyřešeny v expresním čase a bez komplikací.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 16 050,00 Kč
Vybráno 45.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 274 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...