7080778
30.11.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Je lepší pronájem v malém městě na Moravě, anebo bydlení v Praze?

Loading...
Sdílejte článek:

Lokalita je pro výběr budoucího domova, kde strávíme několik let či rovnou celý život, nesmírně důležitá. Není to však jediný faktor, podle kterého se rozhodnout. K dalším důvodům patří cena reality, výše pronájmu, stav nemovitosti, dojezdová vzdálenost do práce, školy. Někdo preferuje bydlení v bytě, jiný sní o domku se zahradou!

Na Moravě se žije blaze

V posledních letech chtějí lidé bydlet raději ve městě než na vesnici. Má to hned několik příčin, ale většinou se jedná o nedostatek pracovních míst a časově náročným dojížděním do zaměstnání i do školy. Pokud se však rozhodnete například pro pronájem Kroměříž či nemovitosti a reality Valašské Meziříčí, otevřou se před vámi zcela jiné možnosti. V Kroměříži, Hanáckých Athénách, se nabažíte nejen překrásných památek, ale také dostatečné nabídky pracovních míst, škol, školek, sportovišť i zábavných podniků. Jinak tomu není ani ve Valašském Meziříčí, které je vstupní branou do Moravskoslezských Beskyd. Okolí je poseto kulturními i přírodními drahokamy, na druhou stranu lze pracovat zejména v cestovním ruchu a průmyslových firmách.

Praha – prostě ke všemu blízko

Ne všichni chtějí investovat v Praze do vlastního bydlení, protože zde nestráví celý život. Pronájem bytu 2+1 Praha 5 hledají třeba studenti vysokých škol, mladí lidé vyrážející do hlavního města za prací i páry, které neví, zda se později odstěhovat do vlastního domečku. Ceny pronájmů mohou být různé a vždy záleží na tom, v jakém je byt stavu a podobně.

Najít ideální pronájem chat a chalup Lipno, cenově dostupné reality v Praze a na Moravě není zrovna snadné. Usnadněte si hledání na portálu Cincink, kde najdete o nemovitostech všechny důležité informace. Prodej, koupě i pronájem budou vyřešeny v expresním čase a bez komplikací.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2019: *****

Jiří Kubát 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,11 Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Eva Pilařová 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, ing. Jiří Nevrkla 300,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 7 511,11 Kč
Vybráno 21.46%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 248 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.