shutterstock_image-of-koran
3.5.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Je korán islamistický?

Sdílejte článek:

KAREL ORLÍK

Německý Spolkový Úřad pro ochranu ústavy vydal zprávu o stavu antisemitismu v zemi. Čtyřicetistránková zpráva má komický nadpis: „Antisemitismus v islamismu“. Kdyby neexistovala zbabělá, zavádějící politická korektnost, měla by zpráva titul: Antisemitismus a islám.

Kdo má v Německu oči a je gramotný ví, že pravda je ukrytá ve větě ze Zprávy: „Hlavním problémem v Německu je muslimský antisemitismus.“ V letech 2014-2017 dorazil do země přes milion muslimů. Spolu s usazenými Turky mají hlavní podíl na vzestupu antisemitismu. Turecko samé je ze 70 % antisemitské.

Zpráva jmenuje několik muslimských organizací, podle kterých je nepřítelem muslimů judaismus. Muslimské bratrstvo, Hamás, Hisb ́allah, Hisb ́Ut – Tahrir, ISIS, turecký Milli Görus a salafisté. Všechny jsou placeny z daní německých občanů. Zpráva výslovně uvádí, že více než 100 antisemitských incidentů, způsobených v roce 2017 muslimy, je pouze „špička ledovce“.

Autoři Zprávy by museli označit za „islamistický“ samotný korán, podle kterého „jsou židé největšími nepřáteli věřících“ – 5:82 (=muslimů). Nesporným faktem zůstává, že příliv milionů muslimů jen do Německa a další tisíce do zemí EU má společného jmenovatele = urychlit islamizaci Evropy! Proč by jinak nehledali útočiště u svých souvěrců v na ropu bohatých islámských zemích. To je jakoby křesťané hledali útočiště v Číně, Severní Koreji nebo v Saúdské Arábii.

Plíživá islamizace nese plody nejen v Evropě. V USA byly do Kongresu nedávno zvoleny dvě muslimky. Bratrem jedné z nich, Arabky Rašídy Tlaibové, je Nader Elabed, který veřejně prohlašuje:

  • „Kanada bude mít brzy muslimskou většinu, uvidíme, zda bude dál podporovat sionismus.“
  • „Dnešní Židé nejsou opravdovými Židy, ale jsou to podvodníci.“
  • „Bojovníci Hamásu jsou hrdinové.“

Z uvedeného koránského verše plyne, že tato náboženská kniha muslimů je hlavním zdrojem antisemitismu. Proto nejvyšší islámský duchovní v Íránu, ajatolláh Chameneí, neváhal prohlásit: „Normalizace vztahů s Izraelem je proti koránu a islámské víře.“

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč

Celkem za měsíc: 8 378,00 Kč
Vybráno 23.93%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 218 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
12 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.