islam
2.11.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Je každý muslim potenciálním vrahem křesťanů?

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

V roce 1931 vyhlásil světoznámý německý publicista a pacifista Kurt Tucholsky, že všichni vojáci jsou vrazi. Teprve v roce 1995 rozhodl Nejvyšší ústavní německý soud v Karlsruhe, že použít citát Tucholskyho není trestným činem.

Nyní téměř o století později, když probíhá “mírová” invaze muslimů do Evropy ze všech stran a teroristické, brutální a doslova rituální vraždy křesťanů muslimy se množí, a adekvátně tomu narůstá strach a panika obyvatelstva zejména ve Francii a Německu, je taková otázka nejen oprávněná, ale přímo osudově nezbytná.

Tucholskyho citát nebyl otázkou, ale vykřičníkem, a tím i přímým obviněním, ty, kteří jsou drilování na to, aby v případě potřeby zabíjeli. Přesto soud tuto výpověď rehabilitoval a uznal jako legitimní.

V Evropě, která je v současnosti taková polarizovaná, jak od pádu východního bloku ještě nikdy nebyla, jsou teroristické útoky na křesťany a jejich kostely a dokonce už i na jejich hřbitovů fakticky na denním pořádku.

Tuto polarizaci vyvolala především uprchlická (a nebo “utešenecká”, protože jsme stále jen utěšování, že islám je přínosem pro nás a je mírový) politika kancléřky v Berlíně, která otevřela pro muslimské “migranty” dveře do Evropy dokořán a navždy.

“Špatný” Donald Trump byl v tomto směru přímo prorocky prozíravý, když krátce po zvolení za prezidenta prohlásil, že příchod dalších muslimů do USA je nežádoucí (za což sklidil obrovskou kritiku “korektních” politiků doma i v Evropě.

V té době ho za to kritizoval i Macron. Macron se však velmi změnil a nyní po muslimských teroristických vraždách v Paříži a Nice vyhlásil islamismu de facto “válku”.

Merkel k tomu mlčí, neboť je to prezident Francie. Kdyby totéž oficiálně prohlásil politik AFD, tak by v Německu byl znemožněn jako netolerantní islamofob.

Trump mj. legitimoval svůj odpor proti muslimům tím, že jejich nejsvětější kniha Korán, která je pro ně slovem Alláha, přikazuje v Suře 2, verš 191 doslova následující:

“A vražděte nevěřící, všude tam, kde na ně narazíte … “

Americký prezident nařídil zákaz vstupu muslimům na území USA, s odůvodněním, že lidé, kteří jsou vyzváni svým Bohem vraždit jiné, jsou v Americe nežádoucí.

V současné situaci je nepopiratelnou realitou v Evropě, že jsou to muslimové, kteří terorizují a vraždí křesťany a ne naopak. Brusel a Berlín nás nijak před tímto vražedným muslimským terorem nechrání. Neporovnatelně více se starají o to, aby se islám v Evropě cítil jako privilegované náboženství. Evropští “korektní” politici neustále zdůrazňují, že islám patří do naší křesťanské Evropy. Samozřejmě, že je to lež a vymývání mozků. Ani historicky a ani kulturně islám do Evropy nepatří.

Islám chtěl Evropu dobýt, o což se pokouší několik století. Osmané chtěli pak po obsazení Evropy ze všech křesťanů udělat muslimy.

A to muslimové chtějí i dnes. Proto takový islám k nám rozhodně nepatří. Každý muslim je už od malička doslova indoktrinovaný islámem a Koránem a muslimské děti se učí ve školách samozřejmě i verš 191 v Suře 2 a každý islámský terorista, když vraždí křesťany zvolá Allahu Akbar.

Totéž zvolal i sultán Mehmed II., když zavelel pod hradbami Konstantinopole svým vojákům, aby ho dobyli, a totéž volali jeho vojáci, když se jim podařilo dostat přes jeho hradby a začali vraždit křesťanské obyvatelstvo.

Islám je extrémně agresivní náboženství a jeho monoteismus se vyznačuje z hlediska psychologie mimořádně výraznými a nebezpečnými diktátorsko-absolutistickými strukturami.

Pro mě proto platí, že sice ne všichni muslimové jsou potenciální vrazi křesťanů, ale velmi mnozí. Všichni ti, kteří věří jen na slova Koránu a vidí svět jen jeho “očima”. A ty je za jistých okolností možné velmi snadno radikalizovat.

 
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 1 784 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,68 out of 5)
Loading...
48 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)