7.2.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Je ještě Německu pomoci? Další případ brutálního znásilnění azylantem z Gambie před soudem

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Německu není pomoci. Opět “jen” jedno děsné brutální a tragické znásilnění mladé ženy. Jedno z tisíců znásilnění migranty, z nichž velká většina je systémovými médii jednoduše promlčena a obyčejně je o nich jen tu a tam krátká zmínka v lokální tisku.

Tento případ se dostal na zemský soud v Memmingenu jen před několika dny, přestože se stal 28. července minulého roku. 23letý azylant letušku Patricii F. propadl a znásilnil, když šla kolem do práce na letiště “München-West” / Allgäu Airport.

23letý brutalití násilník, vydržovaný v Německu daňovými poplatníky, byl jen den předtím, než způsobil mladé dívce těžké trauma na celý život, propuštěn z vyšetřovací vazby. Na policii byl již dobře známý – dopustil se mnoha kriminálních činů, přestože do Německa přišel jen před dvěma lety. Ale jak je již dostatečně známo, tak “díky” Zeleným a vlivné německé azylové industrii, je téměř nemožné těchto extrémně kriminálních azylantů vyhostit.

Během procesu vyšlo najevo, že Patricia nebyla jedinou obětí jeho kriminálních sexuálních choutek. Gambijčan Fabakary býval v době, kdy se dopustil znásilnění letušky, v domově pro azylanty v blízkosti letiště “München-West” / Allgäu Airport.

Podle všeho sexuchtivým azylant už jistý čas sledoval atraktivní ženu a cíleně si ji vyhlédl jako svou oběť. Brzy ráno, když jela na kole na letiště, tak se na “svém” kole najednou vynořil za jejími zády, předstihl ji a přinutil ji zastavit a následně se na ni brutálně vrhl. Letuška se zpočátku bránila, ale štíhlá dívka nemělo proti mohutnému černému muži žádnou šanci a ten ji znásilnil.

Před soudcem líčila Patricia – s pláčem a vzlykajíc – nejstrašnější chvíle svého ještě tak mladého života. Říkala, že zpočátku si myslela, že šlo o loupežný přepad. Muže se proto zeptala anglicky, co od ní chce a ten jí jen krátce řekl: “I fuck you”. Pak přišlo k znásilenění. Měla smrtelný strach, že ji následně zavraždí, jak to už v podobných případech azylanti udělali. Po dlouhých minutách, které se jí zdály věčností, jí řekl, že se může obléknout a jít pryč. Byla ve svém utrpení a po prožitém strachu nakonec šťastná, že ji nezabil, a když odcházela, tak mu ještě poděkovala.

Na druhý den muže policie vypátrala a zatkla.

Autor: Roman Bednár

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč

Celkem za měsíc: 8 378,00 Kč
Vybráno 23.93%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 595 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
89 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.