eu-executioner
3.1.2020
Kategorie: Politika

Je Evropská unie demokratická?

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

Demokracií se dnes ohání kde kdo, přitom je všeobecně jasné, že její principy se pomalu vytrácí i z těch míst, kde jsme si mysleli, že je její pozice stabilní. Pocit, že svobodné volby jsou nejdůležitějším nástrojem k jejímu prosazování, je naprosto scestnou úvahou. Elity si vždy vytvoří takové prostředí, v jakém jsou de facto nesmrtelné.

Otevřete si například facebook a během pár desítek minut sesbíráte hromadu informací. Záleží, k jaké skupině patříte, ale ať je to kamkoliv sejdou se Vám naprosto protichůdné zprávy a Vy je jen musíte utřídit, posoudit a vstřebat. Ne vždy je to snadné. V přísunu informací je třeba pečlivě vybírat, protože ne všechny jsou spojené s realitou a skutečností, naopak řada z nich je věrným vyjádřením situace, ale dle hesla nehodící se škrtněte jsou označené jako fake news. Tak, jak je rozpolcená společnost, je i náhled na události naprosto rozdílný. Je to velmi snadné. Lidé mají většinou zažitý způsob vyrovnávání se s věcmi, které nechtějí vnímat, založený na zavřených očích a sklopených uších.

Paradoxem bývá, že tito záměrně nevidomí a neslyšící dokážou kázat dobro a ideologie ostatním. Je až neuvěřitelné, jak jednoznačná fakta odsunují do pozadí a nahrazují je svými ideály, to vše s pocitem, že kážou dobro. Někdy jsou za tím peníze, jindy nedostatečně vysoké IQ, minimum zkušeností, nízký věk, špatná výchova, amorálnost, snaha vystoupat do vrcholné politiky. A smutné je, když se sloučí více takových příčin a dotyčný jedinec dostane navíc impuls přesvědčující ho o jeho vlastní neomylnosti a nepostradatelnosti. Stane se poté členem (nedej bože zakladatelem) skupiny tvořící jakési mantinely vymezující možnosti správné a opovrženíhodné. Bohužel dochází k výsledkům značně pokřiveným tím, jak jsou samotní ovlivněni lží a ideologií. Mohou si pak říkat Elfové, ochránci demokracie či evropských hodnot, to není důležité. Většinou jde o lidi s vysokým egem, neschopností myslet a analyzovat, toužící po slávě a uznání. Ti té demokracii nijak nepomohou. Patří totiž do skupiny tzv. užitečných idiotů.

Evropská unie se po Severní Americe stala dalším územím, na němž se k moci dostali liberálové. Zatím co se voliči Republikánů jejich vládě vzepřeli a nechali v prezidentských volbách vyhrát Donalda Trumpa, což nelibě nesou mimo jiné ¾ Hollywoodu a všichni politici patřící k Demokratům, pak v sousední Kanadě je situace podobná EU. U moci jsou sluníčkáři, homosexuálové a samozřejmě vládne nadšení i nad migrujícími Afričany. Aspoň v horních vrstvách. Ostatně právě nudící se elity vždy tíhnuly k jisté zkaženosti, důkazem toho jsou starověké říše často končící díky dekadenci vládnoucích vrstev a jejich pozdějšímu napodobování plebsem.

Pokud jste měli možnost pozorovat hlasování o odvolání prezidenta v komoře ovládané Demokraty, řada politiků a političek připomínalo setkání kreatur snažících se za každou cenu vypadat mladě, nicméně jejich vztek a nenávist k Trumpovi nedokázaly zakrýt ani sebekrásnější slova o demokracii. Přitom z nich zároveň čiší strach, aby se náhodou neprovalilo něco z dob jejich minulého vládnutí. A že těch záseků mají. Jejich prezidenti vraždili po celém světě, stáli za převraty a v důsledku i za migrační krizí, která teď drtí Evropu. Vydělávali peníze na cizím neštěstí. Kázali vodu, pili to nejkvalitnější víno z pozlacených pohárů. A dá se říct, že momentálně pracují tito doma momentálně neúspěšní na rozkladu Starého kontinentu. Afriku a část Asie už rozebrali. I když aktuálně vypadá na obrovský průšvih i situace kolem Iránu.

Evropští liberálové jako by chtěli svůj americký vzor dohnat. Nejdříve se pokusili spojit jednotlivé státy do unie, poté sjednotit zákony, potlačit většinu národních zájmů a zvyků a na německo-francouzské kultuře postavit novou Evropu. Britové pochopili první, že se nechtějí podřídit něčemu, co by z jejich země udělalo pouze kraj kdesi na západu, zatímco to důležité by se tvořilo v trojúhelníku mezi Berlínem, Mnichovem a Paříží. Ostatně až Francouzům dojde, do čeho se nechali zatáhnout, snad bude jasněji. Možná ještě pár úprav důchodů a dalších sociálních atributů a Macronovi zazvoní nad hlavou gilotina. Francie vždy byla trochu jiná a tamní obyvatelé zvyklí na jistou pohodu už pochopili, že jim německý marš nemusí vyhovovat. Těch pár týdnů povstání Žlutých vest a nynější stávka v dopravě jsou je jen začátek. Navíc je třeba spočítat nedozírné škody, například plno mrtvých, spálená auta, třeba na Silvestra jich bylo přes 200, ohořelé věže Notre Dame, a je vcelku očekávatelné, že není všemu konec. Jak dlouho si to Francouz nechá líbit?

Němci jsou jiní fiškusové. Nic neponechají náhodě. Německá mládež je systematicky vychovávána k nenávisti k fašismu a rasismu, přímo se bojí nařčení z toho, že jejich předci tací byli. Problémem zůstává, že jim nikdo neřekl, kdo nacisté skutečně byli, co páchali. Takže si pojem fašismus vykládají po svém a špatně. Pod odstavcem je odkaz na video, které Vám objasní, o čem je řeč. Jestliže ovládnout mysl mládeže je vcelku snadné, pak se můžeme ptát, proč tak uvažují i dospělí lidé. Je třeba si uvědomit, že propaganda dělá své a Němci v ní byli vždy mistři. Přidejme disciplínu, dovednost naslouchat nekriticky rozkazům nějakého vůdce a pocit jisté neomylnosti vlastní Germánům od nepaměti. A nesmíme zapomenout na představu o své nadřazenosti nad všemi ostatními. Vše ostatní už jen slouží svému účelu. Migrace, odzbrojování obyvatelstva, zvýhodňování vlastních společností, rozklad klasické rodiny, ekoalarmismus, to vše se hodí. K dosažení svých cílů potřebují Němci podrobit především vzpurné Slovany a uchlácholit jihoevropské národy. A samozřejmě doma mít klid na práci a potírat jakýkoliv náznak odporu. I proto mají vládní politici k ruce polovojenskou Antifu a její aktivisty útočící na jedinou plně opoziční stranu AfD.

  • https://www.facebook.com/watch/?v=596281544522168

Evropská unie nemůže fungovat na demokratických principech. Přestože se v jednotlivých zemích volí poslanci do Parlamentu EU, přičemž poměr jejich počtu odpovídá počtu obyvatel jednotlivých států, hlavním vládnoucím orgánem je nikým nevolená Evropská komise. A do té se nikdo nehodný nedostane. Pokud nepochodujete s davem šlechty tvořené liberály či Zelenými a snažíte se vybočit, stáváte se vyvrhelem. Bruselské sídlo je prošpekováno kokainem, platy dosahují astronomických platů, zlatá klec znamená odtržení od reality. Noblesní limuzíny, byty, nepříliš dlouhá pracovní doba, luxus. To je dost motivační na to, abyste neměli svůj odlišný názor, a navíc ho ještě veřejně a nahlas neprezentovali. Co na tom, že voliči, které zastupujete, mají jiné představy o budoucnosti své a další generace? Když se to pořádně zabalí, vysvětlí a podá, stádo spokojeně zabučí a nic jiného neudělá. A kdyby ne, policie a armáda to nějak vyřeší. Nedotknutelní zůstanou spokojenými. A u všech ostatních je to jedno. I tak se najde dost idiotů, kteří si bláboly obhajující totální nesmysly vezmou za své a udělají tu nejšpinavější práci. Čímž se vracíme k Elfům, Milionu chvilek, chronickým nahlašovatelům, sluníčkářům a vítačům, lidem tak morálním a korektním, že je pro ně vlastní rasa špinavou.

Propaganda jede na plné obrátky. Státní televize šíří pravdu z Bruselského kapitolu tak, aby nebylo moc poznat, jak velké lži to jsou. Záběry z jednání, kdy opozice poukazuje na zvůli vládců, na svých obrazovkách také nezahlédnete. Pár miliardářů financuje i další aktivity mimo média. Banky, neziskovky a velké společnosti profitující na nastalé situaci udělají cokoliv pro větší příjem. Pokud se Vám jeví toto jako demokratické prostředí, pak lze chápat to množství spoluobčanů, kteří slyší na slova nenávisti namířené proti vlastencům, Čechům a Moravanům majícím v srdci lásku k České republice. A komu se to jeví jinak, nechť vítá mezi lidmi dobré vůle a používající dosud selský rozum. Ne, Evropa již dávno není demokratická. Vracíme se implementací evropských směrnic a zákonů k diktatuře, nikoliv však proletariátu, ale úřednictva, pološílené mládeže, ekoaktivistů a homosexuálů, případně bezdětných politiků. Důsledkem je celospolečenská nenávist, degradace rodiny, islamizace Evropy, násilí a zvyšování daní potřebné k vytvoření sociálního polštáře pro nepřizpůsobivé. Už dávno místo slov můžeme, mohli bychom, zkusíme, slyšíte jediné slovo. Musíte! To opravdu není demokracie.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč

Celkem za měsíc: 12 732,- Kč
Vybráno 36.37%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 130 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 4,80 out of 5)
Loading...
14 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)