covidvir
26.10.2020
Kategorie: Společnost

Je Covid začátek biologické války?

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Po válce přichází rozkvět a je to docela logické. Hodně lidí zemře, nejsou pracovní síly a tak cena práce roste. Majetek se najednou dělí mezi menší skupinu lidí a všeho je více. Proto se vedly války. Pro peníze, bohatství, zdroje a moc. Pořád jsem tomu nechtěla věřit, ale po proslovu Matoviče vlastně už není co řešit.

Pro každého pozitivního občana bude mít záchranář odměnu 20 € a tohle zaznělo přímo z jeho huby. Udělalo se psychicky zle a říkala jsem si, tak Slováci jsou na tom ještě hůř, ale omyl. Vůbec mě nenapadlo, Bože jsem naivní, že u nás je to dávno, jen nám to nikdo neřekl. Pokud lékař napíše diagnózu Covid-19, dostane od pojišťovny víc peněz jak za ostatní nemoci. Musíme si přiznat, že nás prodávají za špinavá groš.

Skutečným cílem je otestovat celé bývalé Česko-Slovensko, označit skoro celé národy jako pozitivní a pak na našich národech vyzkoušet vakcínu. Naše země se stanou laboratoří a lidé pokusnými zvířaty a pokud pomřeme jako mouchy, nikdo nebude potrestán, protože oni nám chtěli přece jen dobře. Že to nedopadlo? Za to nikdo nebude moct, ale hezky se po nás uvolní střed Evropy. Oni potřebují odstranit obyvatele zemí, aby je mohl nahradit někdo jiný. Kdo si na naše místo brousí zuby? Tak to nechám na vás.

Začala válka a lidé si to zatím odmítají přiznat. Už se nebude bojovat atomovkou, protože by si pracháči zničili planetu a to není to, co by chtěli. Tahle válka bude biologická. Potřebují aby zmizelo co nejvíce lidí, ale jejich majetek zůstal. Potřebují se nedělit o přírodní zdroje.

Znova se ptám, proč se testují naše dva národy a všichni obyvatelé zeměkoule.

Co se to děje?

Zdroj:   Kolik bude stát polní nemocnice, která roste na výstavišti v pražských Letňanech? Zatím je známa jen cena pronájmu hal firmou ABF, která vlastní areál výstaviště a která patří miliardáři a politiku Pavlu Sehnalovi. Za pronájem 20 tisíc metrů čtverečních hal a okolních pozemků od 18. října do 30. listopadu by Nemocnice na Bulovce zaplatí miliardáři a politikovi Sehnalovi 26,6 milionu. Proč to stát dělá, když PPF nabídla O2 Arénu zdarma. Velikost sálů je cca 12 tisíc m2, v obou objektech se navíc nachází velkokapacitní kuchyně pro přípravu jakéhokoli stravování.

Zdroj:  Čtyřicet procent lidí v nemocnici nemá příznaky, říká ředitel FN Motol Miloslav Ludvík. Dokonce mají 500 volných lůžek. Místa podle něj zaplňují z velké části bezpříznakoví jedinci. Že by si tahle nemocnice mohla zrovna finančně pískat, tak to se říct nedá. Přesto bude muset zaplatit Sehnalovi 26 miliónů za pronájem místa na polní nemocnici. Sehnal k tomu jen podotkl, že nemá tolik peněz jako Kellner a nemůže nic dávat zadarmo. Tak mi vysvětlete, proč stát nevyužil nabídku zdarma a cpe milionáři další peníze. Asi já na bráchu, brácha na mně.

Zdroj:  Proočkovanost v Česku mírně klesá, ve společnosti se šíří nepravdivé informace a tendence vyhýbat se očkování roste. Někteří lékaři jsou ochotní zapsat, že dítě je očkované, a ve skutečnosti vakcínu vystříknou do umyvadla,“ říká v rozhovoru pro iDNES.cz vakcinolog a náměstek ministra zdravotnictví Roman Prymula, dnes již ministr zdravotnictví. Proto musíme lékaře, kteří dítě naočkují jen naoko, bez milosti potrestat, sdělil nám Prymula.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč, Anonym 673,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Suchý 500,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Karel Jeřábek 163,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 15 997,00 Kč
Vybráno 45.70%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 544 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 4,24 out of 5)
Loading...
32 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)