deti
7.7.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Je čas vyhubit bílé plebejce

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Tak jsem se dozvěděli, že běloši jsou defektní, dokonce geneticky defektní a bílí by měli zmizet povrchu zemského. Bílí lidé jsou podle této šílené osoby, mluvčí Toronta Yusra Khogali-BLM podlidé a ona se modlí k Alláhovi, aby vyhubil bílý plebs. Dále se dozvídáme, že bílí potřebují svoji nadřazenost aby přežili a mohli se reprodukovat. Černí dle jejich mínění jsou ve svých genech dominantní a velmi rychle a dobře zvládnou vymazat bílou rasu, ale podotýkají, že k tomu potřebují mít moc. Měli by nám říct jakou pomoc, aby jim někteří pravdoláskaři mohli vyjít vstříc.

Skupina Na černých životech záleží používá k prosazení moderní multikulturní varianty marxistické ideologie. Styl, kdo není stejný musí zemřít. Kdo není s námi je proti nám. Všechno všem, ale jen naší skupině. Mluvčí Panafrické koalice reparací po volebním vítězství Borise Johnsona odsoudil britskou volící veřejnost jako otrávenou jedem mentality bílé nadřazenosti. Podle nich je Británie rasistickou společností a Boris Johnson je zjevným následníkem Churchillových tradic prosazování bílé nadřazenosti. Když se mluvčího Mawuli Klu ptali, proč se rozhodl žít mezi rasistickými Brity, tak pro jistotu neodpověděl. Rapper Stomzy ví s určitostí, že Spojené království je na 100 procent rasistické. Přitom v Británii jich jsou mraky.

Bláznivý pravdoláskař Michael Moore, bílý jako běloba oznámil, že běloši nejsou dobří lidé a černí by se měli bělochů bát a raději přejít na druhou stranu ulice když se k nim blíží běloši, protože určitě volili Trumpa. No není to miláček? Jasně, vždyť je tokové zlatíčko které vyzvalo naštvané americké bílé chlapy aby se vzdali, protože jsou tak jako tak odsouzeni k demografickému zániku.

Pro všechny lidi černé pleti mám obyčejnou zprávu

  • Afrika patřila bílý lidem
  • Asie patřila žlutým lidem
  • Amerika jižní i severní patřila rudým lidem
  • Evropa patřila bílým lidem
  • Austrálie patřila domorodcům

Kdybyste se vy, co se oháníte Bohem drželi jeho zákonů, nesnažili byste se krást a zabíjet. Pobavili mne jak moc vám vadí naše bílá barva. Ano, život vznikl v Africe a všichni byli černí.

  • jen hlupák nezkoumá další možnosti k životu
  • jen hlupák si neulehčuje život
  • jen hlupák se nechá zotročit
  • jen hlupák ze svého nezdaru obviňuje ostatní
  • jen hlupák si nechá sebrat vlastní zem

Ti inteligentnější a odvážnější se vydali na pochod z horké Afriky a našli si nádherné místo k životu které známe pod jménem Evropa. Neměli to lehké, ale zvládli to a díky své inteligenci brzo převýšili své předky v Africe. Už nemuseli chránit svoje tělo před sluncem černou barvou a příroda jim dala krásnou bílou barvu. Něžnou a lahodnou oku.

Vyčítáte bílým že vás zotročili, vykradli a nepovažovali vás za sobě rovné. Když jste tak chytří a dominantní tak mi vysvětlete prostou věc. Proč jste si to nechali líbit a proč jste naopak nezotročili bílé. Teď vytahujete na světlo to, co jste si nechali udělat. To je hanba všech. Bílých za jejich krutost a černých za jejich neschopnost. Co je dnešním bílým potom? Tahle doba je minulost a měla by zůstat minulostí. Nikomu neprospěje když budeme mezi sebou bojovat. Bílí to budou nějaký čas snášet, budou se jak hlupáci klanět a líbat vám nohy, ale pak pohár přeteče. Pak nepoteče jen krev bílých, ale hlavně černých. Pořád jsou ještě zbrojovky a zbraně v rukou bělochů a bude stačit jen kapka. Někomu mocnému sáhnete na dítě a nezbude po vás ani mastný flek.

Nenechte se organizacemi nahnat do boje, který nebude vítěze, ale jen a jen poražené. Bude to jako kdysi dávno Jih proti Severu, ale ve velkém. Černí proti bílým. Tohle opravdu je cesta k spravedlnosti? Já si to nemyslím a nemyslí si to nikdo kdo má v hlavě rozum. Bohužel člověk jako takový je hlupák, co všechno řeší násilím, lží a krutostí. Plakat budeme nakonec všichni stejně bez ohledu na barvu, sílu a vzdělání. Smát se budou jen ti co tohle spustili ve jménu zdrojů k jejich životu v blahobytu.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Doc. RNDr. Richard Čapek 5000,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Zdeňka Brancuská 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Josef Chlebovy 300,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Svatoš s.r.o. 1000,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč

Celkem za měsíc: 17 111,00 Kč
Vybráno 48.88%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 397 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,07 out of 5)
Loading...
politicon.cz
72 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.