NEROUSKA
25.7.2021
Kategorie: Společnost

Je čas ukončit covidovou diktaturu

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝČást slovenské veřejnosti pochopila, kam až je ochotna současná politická garnitura zajít. Poslanec Martin Mazurek se ve svém vystoupení ve slovenském Parlamentu vztahujícím se k zákonu, který by měl zabránit neočkovaným ve vstupu na všechna veřejná, ale i na většinu soukromých míst v zemi, opřel do kolegy Ševčíka, který protestující občany nazval svoločí a odpadem. Odkaz je přiložen pod článkem, a pokud ho nestáhnou, stojí za to si jej shlédnout. Přesně hovoří z duše všem, kteří odmítají projít procesem vakcinace a mají k tomu důvod.

S postupujícím časem je možno vysledovat mnohem více informací o probíhajícím dění na světě. Velkou zásluhu na tom má německý právník Reiner Fuellmich, jenž stojí v čele Norimberského procesu II, který by měl dostat před soud strůjce covidové pandemie. Opět pod článkem najdete odkaz na video a psaný překlad rozhovoru s doktorem Davidem Martinem, který objasňuje skutečnost, kterou je dlouhá příprava na současnou situaci a přikládá důležité datumy, ve kterých byly podávány žádosti o patenty na produkty farmaceutických koncernů. Poukazuje na zvrácenost některých organizátorů pandemie, z nichž bájného Mengeleho připomíná především doktor Fauci. Zásadní informace obsažené v tomto videu či stati pod ním by měly otevřít oči i těm nejzarputilejším zastáncům vakcinace a vzbudit v nich strach, když už to neudělala velmi poučná videa lékařů a biochemiků odpovídajících na dotazy, co to covid a vakcíny vlastně jsou a v čem mohou být tak nebezpečné.

Sbírání informací je v tuto chvíli velmi potřebné. Covidová mafie tlačí na pilu a lidé se začali bouřit. Jak už jsme řekli, část z očkovaných procitá a začíná jí docházet, že vstoupili do řeky, ze které vystoupit bude potřebovat odvahu. Strach získaný tím, že se k nim dostávají nijak pozitivní informace, začíná být znát tam, kde je o vědomosti zájem. Umělý vir, syntetické vakcíny, to vše prostě jde proti přírodě. Vakcíny odmítající lidé mají velmi silné argumenty a snaží se je přenést na ulici, protože jinak jim nikdo nenaslouchá. Francie, Austrálie, Slovensko, Řecko, tam všude o víkendu vyšli lidé do ulic. Mediální kolosy o tom mlčí, záběry přináší pouze nezávislá média. Demonstrace čítající desítky tisíc lidí se mohou zdát být nepodstatné, ovšem evidentní arogance politiků směřující k těmto právem nespokojeným občanům je nepřehlédnutelná.

Masáží ovlivnění naočkovaní lidé, kteří se nesnaží pochopit, že podlehli nesmyslnému ataku znamenajícímu obrovské zisky pro určitou skupinu už tak movitých a zároveň převzetí moci nad životy vakcinovaných, stojí pořád za svým a mají pocit, že udělali dobře. Nenávist v nich nastavená k ,,nezodpovědným“ narůstá do obludných rozměrů v omezené míře směřuje k lynčování lidí bez roušek, případně proti těm, kteří se k nezaočkování veřejně hlásí. Možná to vše povede k občanské válce, o níž víme, že může být nelítostná a krutá. Navíc současný stav připomíná nenávist nacistů k Židům a koncům podobným těm, kdy celý jeden národ měl být vyhlazen. Jen pro upřesnění, na porážku nejsou určeni ti odmítající, ti se vzepřeli a brání se, do imaginárních plynových komor směřují očkovaní, kteří se odevzdali diktatuře. Ty čekají další kola vakcinace, otravování organismu a následná snaha zbavit se jedu ze svého těla. Pro ně přidáváme další odkaz, myslíme i na ně.

Očkovaným nadávajícím na lékaře olympijské výpravy, který byl neprávem označen za strůjce komplikací v Japonsku, nevadí skutečnost, že tento muž byl před odletem testován, to na rozdíl od již 2x zaočkovaných. Také je netrápí to, že na 100 sekvencí nastavené testy v Japonku dvojnásobně přesahují normu uznávanou všude jinde, byť i ta je již naprosto neprůkazná a dost možná odstavily naprosto zdravé sportovce od možnosti splnit si svůj sen. Dotyčný lékař byl před nástupem do letadla zdravý a po vystoupení z něj nemocný? Nákazu tak přinesl některý z v Praze netestovaných a tedy zaočkovaných. To lze považovat za zločin. Nikoliv samotný přenos, ale to, že to je vůbec možné. Co více má otevřít oči? Nyní tedy už jen slíbené odkazy a prosíme všechny, ať se pokusí přemýšlet. Ne jen vstřebávat falešné řeči a reklamu, která je skutečně více než jen klamavá. Jde o zdraví nás všech. Je třeba to okamžitě zastavit. Teď slíbené zdroje informací, aby někteří netvrdili, že si něco cucáme z prstu. Což se občas stává.

Nejdříve pohled do Parlamentu SR

Zde přepis rozhovoru a video, které musí pochopit i naprostý hlupák

Prostředek k vyčištění a proti covidu

A nakonec prémie k zamyšlení

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Anonym 333,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Věra Holá 200,- Kč

Celkem za měsíc: 17 849,00 Kč
Vybráno 50.99%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 713 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (39 votes, average: 4,79 out of 5)
Loading...
148 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)