spalzeme
30.12.2015
Kategorie: Politika

Je čas jednat

Sdílejte článek:

KAREL JANDA 30|12|2015

Čas pokročil a věci se dějí. Množství uprchlíků, které se valí na hranice Řecka, Slovinska, Rakouska a Itálie se nikterak podstatně nezmenšilo. Mamma Merkel je opět na koni, ačkoliv Německo je na kolenou. Dánsko chce změnit ženevské konvence, neboť vidí na obzoru katastrofu. Švédsko má velký problém a vzhledem k velkému množství ghet s islámskými přistěhovalci začíná kolabovat.
Francie se to snaží zadržovat silou, ale vnitřní nepřítel je silný. Totéž Belgie.

Británie z toho chce vycouvat, ale pátá kolona migrantů jí zůstane jako bonus a stejně ji jednou zničí. Evropa hoří a nemá čím hasit. Německo si nechce přiznat, že sem utečence pozvalo ústy Merkelové, a protože to nezvládá, snaží se učinit jiné země zodpovědné za svoji vlastní nezodpovědnost.

Polsko se těžce šprajclo a udělalo to nejlepší, co udělati mohlo. Otázkou je, zda za tím nejsou další geopolitické ambice. Orbán je trochu ambivalentní osobnost a budoucnost ukáže, jak hodně byl ve svých prohlášeních k Maďarům a směrem k Evropě úpřímný. Slovensko je chyceno do pasti eurozony a zatím nepociťuje tvrdý dopad evropského karabáče. Je to vše načasované. Slovensko se teď musí mít trochu dobře, aby vyšlapovalo. Evropa ho potřebuje. Je otázkou, zda i Fico hraje čistou hru.

A největší svinstvo se děje v Turecku.O to horší je skutečnost, že tato země je členem NATO. Ale dnes už věřím tomu, že i toto bylo dobře promyšlené a naplánované. Nejen že Turecko vydělává na pašované ropě z ISIL, provokuje Rusko, decimuje Kurdy a intervenuje na vlastní pěst v Iráku. Je tu ještě něco víc. Turecko má výcvikové tábory, a tam cvičí bojovníky pro ISIL, které potom přes turecko-syrskou hranici infiltruje na jih. A navíc-Evropa mu na to posílá peníze. Peníze, určené pro vlastní zkázu. A my všichni jsme tak kolosálně blbí, že to prostě akceptujeme!

V České republice vaříme vůbec ne dobrý politický guláš. A nectihodný premiér, arcišašek, jakého neměl snad ani Václav IV., lavíruje od zdi ke zdi, aby na jedné straně ucpal voličům hubu a na druhé straně udělal několik temp v rektu Bruselu, aby se co nejrychleji dostal za esovitou kličku. V tomto ohledu jsme nejtragičtější zemí celé Evropy. Jsme hloupí, jak daleko vidíme. Máme všechny trumfy v ruce a my je zahazujeme a hrajeme spodkem, abychom plánovaně prohráli.

V Bruselu se schizofrenicky blábolí o nějaké ochraně schengenské hranice, ale nedělá se vůbec nic. Migranti eskalují násilí v jednotlivých zemích a situace není dobrá. A Evropa místo hmatatelných kroků k ochraně svých hranic tvoří intervenční jednotky, které budou zasahovat na území jednotlivých států proti jejich vlastnímu obyvatelstvu – tedy v zájmu zachování intenzity migračního proudu a s plánem likvidace Evropy, jako takové. Starověký Řím sice zašel na svou megalománii, ale alespoň se nájezdům barbarů bránil! Kdežto my si nájezdy platíme!!! Pane Bože, co může být horšího??!! Kdybych se mohl vypravit na Mars, šel bych tam i pěšky.

Toto je velmi sofistikovaně vypracovaná sviňárna na všechny lidi v Evropě. Má to, bohužel, dnes již evidentní logiku. Není to náhodné a spontánní. Je to cílená likvidace naší civilizace.

A děje se to v době, kdy na všechny klíčové posty v evropských zemích byly dosazeny ty tzv. správné perzony, které tento lunapark nepotopí. I ten zpropadený Sobotka, Dienstbier, Zaorálek, Pelikán a další na to byli dávno vybráni a vycvičeni. A protože media jsou dnes již geneticky zmutovaná a zkorumpovaná, tak tento cirkus ještě podporují a dělají z nás masu idiotů.

V této zemi se mi vůbec nelíbí. A přitom mě to velmi mrzí. Jsem s ní svázán, jsem prozřetelnosti vděčen za to, že jsem jsem se zde narodil a poznal její krásy, dějiny a její pamětihodnosti. Ale již několik desetiletí je przněna a ničena, drancována a vysávána, ačkoliv by bez parazitů, kteří se drží v politice také několik desítek let, vzkvétala a oddechla si.

Křičím, já už křičím, nechci, aby mě lidé lajkovali na Facebooku, ale aby se ozvali také. Každý z nás má své svědomí, jemuž by se měl čas od času zpovídat a měl by se jím také řídit. A nebo už máme vítr z toho, že se začnou vyměňovat stranické průkazy? Ale pokud budeme mluvit jen tak tiše, že to nedolehne za dveře našeho domu nebo hospody, do které chodíme, potom Bůh s námi! 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Anonym 333,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Věra Holá 200,- Kč

Celkem za měsíc: 17 849,00 Kč
Vybráno 50.99%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 71 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...