__________se_0
13.5.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Je bílý muž na obtíž?

Sdílejte článek:

J3K

Geometrickou řadou rostoucí množství reklam spojovaných s černochy a běloškami doplněnými občas černoškou je momentálně kompletováno navíc s propagací módních doplňků spojených s islámem. Změna zaměření na nové skupiny obyvatelstva je reakcí na měnící se jeho skladbu, dále vyjadřuje podporu multikulturní společnosti a v neposlední řadě dělá z mužů-bělochů outsidery.

Programovaná přebytečnost bílých mužů je stále markantnější. Je s podivem, že jejími strůjci jsou přitom právě ti, kterých se to týká nejvíce. Jak jinak nahlížet na tuto situaci jinak, než jako na totální sebedestrukci, která později povede k naprosté likvidaci bílého etnika? Jestliže samotná Afrika patří momentálně společně s Indií k nejvíce populačně rostoucím oblastem, přičemž Číňané již dávno spustili regulaci porodnosti, je nepochopitelné, že se představitelé evropského etnika dobrovolně vzdávají možnosti udržet poměr ras na Zemi v určité rovnováze a přejí si přenechat svou vědecko-kulturní vedoucí roli ve světovém dění černochům. Dalším paradoxem je, že se tak děje opačným, než logickým směrem, tedy že se část světové populace s vyšším IQ dobrovolně vzdá jiné, u níž je prokazatelně dokázáno, že s inteligencí výrazně zaostává. Je třeba ještě upozornit na to, že Asiaté toto rozhodně udělat nemíní a nadále se drží své konzervativní politiky znamenající snahu uchovat svou rasu i pro další budoucnost.

Je úsměvné, co nám je prezentováno, jako výzkumy veřejného mínění, jehož výsledkem má být snaha spojit bílé dívky a ženy s černochy. Stačí anketa kdesi na americké škole, které se zúčastní pár desítek poblázněných studentů s vymytým mozkem, a rázem v médiích najdeme zprávu, že bělošky upřednostňují ve vztahu černochy, zatímco běloši Asiatky. Je li to skutečně pravda, znamenalo by to, že naše ženy nutně potřebují k životu velké mužské přirození (je známo, že černoši ho mají v průměru o 2 cm větší než běloši) a nikoliv muže inteligentního a schopného postarat se o rodinu (což u černochů a Arabů zůstávajících na podpoře těžko očekávat), pak je boj s černochy prohraný. Nicméně se dá spíše předpokládat, že podobné výzkumy mají postupně nejdříve podprahově, a až poté naplno ovlivnit uvažování populace na severní polokouli. Pravdou je, že Asiatky se mohou bělochům líbit, důvodem je však spíše, než jejich vzhled, především jejich výchova k všeobecné pokoře a úctě vůči mužům. To i přesto, že řada z nich je atraktivních. Zajímavé je též to, že běloši preferují bělošky a reklamy spojující bílé muže s černoškami jsou vzácnou výjimkou. To i přesto, že existuje řada černošek, jejichž rysy postrádají základní znaky negroidní rasy a jejich vizuální zjev je blízký poněkud více opáleným tmavovlasým běloškám. Pokud však vidíte prezentaci snahy o míchání národů a ras, vždy je na obrázku či v klipu nabušený černoch a nejlépe s ním křehká blondýnka. Extrému dosahuje tato propagace ve Švédsku, ale rozhodně nejde o jediný případ, kde se prokazatelně bílý muž stal nepřítelem číslo 1.

Velkou zásluhu o prosazování míchání ras má především prostředí amerických celebrit. Vzhledem k dlouhodobému soužití mnoha národů, na němž je založena existence Spojených států již od počátku osídlování severoamerické pevniny, existuje v této zemi určitá tradice, díky které docházelo k jistému promíchávání. Na území USA skutečně žije mnoho původních Afričanů, Asiatů, Arabů, z jihu přichází Hispánci, místy potomci původních Indiánů. I přes dlouhou uplynulou dobu však nadále nevznikl jeden čokoládový národ, který by splynul. Přesto po dlouhá staletí bylo zvykem si většinou udržovat partnerské vztahy ve své etnické komunitě. Poslední desetiletí je však přímo posedlé multikulturou a řada úspěšných černochů se stala lovnou zvěří pro bílé ženy toužící ještě více po vlastním zviditelnění. Ať už jde o sportovce, umělce (především rapeři a tanečníci mají velké šance uspět), jejich možnosti jsou veliké. V opačném gardu tyto svazky téměř nezaznamenáte, a pokud existují, rozhodně nejsou propagovány. Za to v řadě filmů jsou scény, kdy na párty pořádané černochem či Arabem tančí řada polonahých a lecčemus svolných nádherných bílých holek. Také bohatí arabští šejkové preferují půvabné Američanky a Evropanky před pohlednými černoškami. Tedy pokud jde o pobavení se.

Lze si tedy položit následující otázku? Je za odsouzením bílého muže k postupné likvidaci skutečně snaha o degradaci celé rasy, nebo je tomu úplně jinak? Ženy v Evropě a USA postupně přebírají otěže moci. To v Asii, Africe a arabských státech doposud nehrozí. Samostatnost našich žen vede k jejich vlastnímu pocitu dominance a nutno konstatovat, že v určitých zemích oprávněně. Stávají se hlavami států, předsedkyněmi vlád, ministryněmi, manažerkami. Ony poté získávají pocit nadřazenosti a zcela pochopitelně díky svým přirozeným instinktům hledají k sobě silné samce. Jestliže si neváží svých bělošských partnerů, mají k dispozici nepoddajné Afričany a Araby. Ve své neméně přirozené naivnosti přehlížejí, že tím svou samostatnost a svobodu ztrácejí a postupně se posouvají zpět do područí mužů, tentokrát však často podstatně méně schopných a ochotných je respektovat. Vrací se tak zpět o mnoho staletí, po která bojovaly o svou rovnoprávnost. I proto se v mnoha arabských zemích udržují staré zvyky a pomyslné okovy držící ženy v jejich podřadné roli se uvolňují jen velmi opatrně.

Zásadní chybou se tedy jeví být umožnění ženám proniknout do nejvyšších sfér patřících dosud mužům. Arabové a Afričané jsou na to opatrní, Asiaté dosud vychovávají své ženy k pokoře, my jsme zásadně pochybili. Vysoké IQ Evropanů a některých Američanů zapříčinilo získání dojmu, že si s touto situací poradíme. Že překonáme přírodní zákony a dokážeme rovnoprávností mužů a žen změnit tisíce let zaběhlý systém. Opak je pravdou a cena za tento omyl vysoká. Bílý muž má ještě možnosti, jak tento stav zvrátit. Byl by to proces bolestný především pro ženy, je však třeba si uvědomit, že je to směřování k návratu její bezpečnosti a kdysi běžnému stavu, tedy k mateřství, lásce a vzájemné úctě bez přehnaných ambicí moderních žen, tedy touze po vládnutí a moci. Opravdu si my běloši necháme líbit, že se z našich žen stávají hračky Arabů a černochů? Skutečně se necháme nahradit? Přemýšlejte o tom. Nejen my muži, ale i vy ženy. Co se vrátit ke starému modelu, který byl skutečně funkční. Opravdu potřebujeme prezidentky, ministryně a povinné kvóty na zastoupení žen ve vedoucích rolích? I bez reálných předpokladů pro jejich vykonávání?

Autor: J3.K

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč

Celkem za měsíc: 10 650,00 Kč
Vybráno 30.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 473 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
politicon.cz
106 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.