filip-skála-850x480
17.6.2018
Kategorie: Historie

Jde u komunistů o vlastizradu?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 3,52 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

BOHUMÍR ŠIMEK

Komunistická ideologie je postavena na marx-leninismu, jehož základy sahají do poloviny 19. Století. Každý vysokoškolák to musel studovat několik let a složit několik zkoušek. Ostatní studovali VUML.

Šlo víceméně o jakési komunistické náboženství, které komunisté nazývali „světový vědecký názor“. Ze zcela nezaujatého hlediska je komunistická ideologie postavena na závisti bohatším a nenávisti všech úspěšných občanů. Ti se stali cílem komunistické nenávisti, která vrcholila jejich likvidací.

A to nyní nehovořím o desítkách komunistických justičních vražd nejschopnějších a nejodvážnějších českých synů a dcer, jako byli Heliodor Pika, Milada Horáková a další čeští občané (ve světě šlo o desítky milionů!), nechci hovořit o stovkách tisíc českých občanů bezdůvodně pronásledovaných komunisty jen za to, že jejich předci dokázali získat určitý majetek, byli vyhnáni ze svých rodových statků jen proto, že jejich předci uškudlili a neprochlastali svůj majetek, nechci mluvit o komunistickém pronásledování stovek přeživších válečných hrdinů z druhé světové války, nechci hovořit o statisících až milionech komunisty pronásledovaných českých obyčejných občanů, kterých celosvětově bylo a jsou až stovky miliónů lidí na světě. Co byste však od komunistů očekávali, když dokázali bezdůvodně vyvražďovat i svoje spolusoudruhy jen proto, aby mezi lidem obecným vyvolali strach, který jim umožňoval nejkrutějším a nejjednodušším způsobem vládnout!

Ne, o tom hovořit nechci. To zná každý jen trochu myslící člověk. Dnes chci mluvit o nepochopitelné změně paradigmatu komunistické ideologie. Dokud to nevyslovíme nahlas, nemusí si toho každý z nás všimnout.

Historicky vzato, původně mělo jít o mezinárodní hnutí těch nejubožejších ve společnosti, kteří se ujmou vlády a nastolí novou spravedlivou, komunistickou společnost. Proč komunisti zkrachovali? Protože si vysnili falešný ideál člověka, který neexistuje. Nerespektovali člověka takového, jak jej Pán Bůh stvořil. Nerespektovali to, že člověk je tvor hříšný. Odmítli spásu Ježíše z Nazareta, odmítli Jeho cestu a postavili si svoje „náboženství“, svůj světový „vědecký“ názor, svoji falešnou ideologii.

A tak možná nepostřehli, že se komunistická ideologie stala nástrojem totalitní moci Josifa Visarionoviče Stalina a že jejich ideologie se stala pouhou zástěrkou jeho krutovlády usilující o pokoření celého světa skrze komunistickou internacionálu ovládanou z ruského Kremlu. Touto cestou se komunisté stali vykonavateli a služebníky nejhoršího totalitního systému na světě.

Čeští komunisté si tuto zrůdnou a zrádnou ideologii přenesli přes Listopad do našich dní. Dnes již plně ovládáni ruskou propagandou, místo své původní ideologie, nepokrytě slouží ruskému imperialismu Vladimíra Vladimíroviče Putina. Pohrdají obranným paktem, jehož součástí jsme se po Listopadu stali, pohrdají nezbytným, větším, celoevropským ekonomickým celkem a pohrdají nezbytně jednotnou, evropskou mezinárodní politikou, pohrdají českou samostatností v rámci funkčního celku, který má být obranou evropského prostoru proti nejrůznějším velmocem.

Ve službě ruskému imperialismu (jak vzdálené je to od původní komunistické ideologie!) se k našim současným komunistům přidávají bývalí komunisté na nejrůznějších, často nejvyšších politických postech. Jde jen o historicky danou submitivitu nebo pokračování služebního poměru?

Česká komunistická strana vznikla po první světové válce sloučením nejradikálnější frakce sociální demokracie se stranou anarchistickou. A to je také možná i důvod, proč anarchističtí voliči dodnes volí komunisty.

Jenže já si kladu otázku, zda služba českých komunistů krutovládné komunistické internacionále řízené z Kremlu nebyla velezrádným činem vůči českým občanům. A není současná služba současných českých komunistů ruskému imperialismu také velezrádným a vlastizrádným aktem?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 4 000,00 Kč
Vybráno 11.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
212 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.