pandemic-4933793SPOLVIR
2.2.2021
Kategorie: Politika

Jde o zdraví lidí, nebo o jejich ovládnutí?

Sdílejte článek:

MICHAL MALÝ

michalmalyVšude po světě probíhají demonstrace proti lockdownu. Naše media o tom neinformují, zřejmě proto, aby nedávala příklad, nikoli proto, aby nešířila paniku. Lidé jsou vystresovaní a právem naštvaní, protože Brusel selhal a naše Vláda s ním.

Premiér Babiš řídí stát jako svůj Agrofert, premiér Orbán řídí svoji zemi jako stát. Rozdíl mezi našimi zeměmi je znát na první pohled. Maďarsko nakoupilo bez ohledu na „doporučení“ EU vakcíny kde mohlo. 5 milionů vakcín od čínské firmy Sinopharm, 2 miliony vakcín Sputnik, vakcínou Pfizeru a Moderny bylo dosud naočkováno na 200 tisíc Maďarů, přičemž 50 tisíc lidí dostalo i druhou dávku. ČR má první dávkou naočkováno cca 100 000 lidí, jinou vakcínu něž od Pfizeru objednánu nemá. Babiš se s Prymulou radí, zda objednat Sputnik, Orbán jej již dávno objednal. Dejte ZDE Vládě najevo svoji nepokojenost.

Brusel selhal s opatřeními vloni v lednu, selhal i v zajištění vakcíny, kdy jí prý objednal dost, ale jaksi nedojednal termíny dodání. Naše Vláda vloni na jaře zaspala se zajištěním roušek a zdravotnického materiálu a pak nakupovala mnohonásobně předražený, zaspala v létě a nepřipravila se na podzim, zaspala i se zajištěním vakcín.  Babišův Agrofert je údajně ve velké ztrátě, ale zatím žije díky dotacím. Česká republika je předlužena, a tak se ptám, jak dlouho bude žít ve chvíli, kdy se jí hroutí ekonomika a na zlepšení to nevypadá? Covid nezmizí za měsíc, bude tu roky a s ním lockdown.

Tisknou se další miliardy nekrytých EUR, EU se brutálně zadlužuje a za dluhy ručí všichni tak, že vystoupení jakékoli členské země je prakticky nemožné. Nikdo v EU systémově neřeší krachující živnostníky a malé firmy, ostatně, do ztrát se dostávají i větší podniky. Proč to nikdo neřeší? Je to snad úmysl? Jak bude Vláda řešit ten obrovský deficit státního rozpočtu? Zdaní úspory 50% a „pojede dál“ v téhle sebevražedné taškařici? Opatření vlády mají minimální vliv na vývoj nákazy, protože virus si dělá, co chce. Vláda ale svůj neúspěch svaluje na nezodpovědnost lidí.

Nejsem přítelem konspiračních teorií, nepřemýšlím o tom, zda byl Covid vyvinut uměle, cíleně, či zda byl jen mocnými tohoto světa využit k ovládnutí populace. Mocní prostřednictvím nezměrného kapitálu a poslušných medií ovlivňují myšlení lidí, rozhodují volby, vyvolávají atmosféru strachu. Podívejme se do USA, kde korespondenčně dosadili Bidena, nebo na Slovensko, kde během pár měsíců media „vyrobila“ Čaputovou, stejně jako u nás Drahoše. Po celém světě se salámovou metodou zavádí cenzura a monitorování lidí, stejnou metodou se zavádí socialismus, pomalu přerůstající ve fašismus. Uměle se vyvolává atmosféra strachu.

Ve jménu ekologie se ničí příroda, ve jménu zdraví se ničí světová ekonomika, ničí podniky, drobné podnikatele, ničí živobytí lidí. Další lock-downy způsobí bankroty firem, které zatím přežívají. Proč? Vypadá to, jako by chtěli zásadně omezit přístup k nezávislému zaměstnání a vytvořit tak naši závislost a docílit naší poslušnosti. Pokud nebudeme mít možnost nezávislého zaměstnání, pak budeme závislí na státu. V takovou chvíli nám stát „nabídne“ takzvaný „zaručený příjem“, abychom měli na přežití. Nebude to ale proto, že by mocným na nás záleželo, ale proto, aby nás stoprocentně ovládli.

Ten zaručený příjem bude ale mít své podmínky. Například očkování a očkovací pasy, ale už dnes se přiznává, že očkování bude nezbytné minimálně každý rok a tím, že i přes ně budou platit omezení. Další podmínkou bude dodržování veškerých nařízení vlády. V Austrálii to už odzkoušeli – kdo nebude očkován, kdo nebude mít očkované dítě, nedostane podporu – tedy „zaručený příjem“. Dalším krokem bude zrušení papírových peněz, aby měli absolutní kontrolu, co kupujeme, zda nežijeme nad své příjmy a hlavně, pokud nebudeme poslušní, zablokují nám účet i platební kartu.

Stejně, jako kdysi Hitler usilují o „jednotnou Evropu“, o zrušení národních států. Co přijde potom? Jednotný Svět, nová Pangea? Promíchají se rasy, kultury, náboženství. Pracovití budou dotovat flákače, prosperující budou platit dluhy zadlužených? Urychlí tento vývoj rozpoutáním 3. světové války? Stačí se podívat co vše vlastní a ovládá hrstka nejbohatších lidí a jak se ke svým majetkům dostali. Jsou nejbohatší, ale pro ně je to hra, chtějí víc, je to pro ně takové malé mistrovství světa. A největším adrenalinem pro ně je, že ovládají planetu, lidstvo.

Jde o životní prostředí, ekologii, nebo o ekobyznys? Jde o zdraví lidstva, nebo o jeho ovládnutí? Odpovězte si sami, ale konejte nikoli podle toho, co je dobré pro vás, ale co je dobré pro lidstvo, děti, vnoučata.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 17 966,00 Kč
Vybráno 51.33%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 352 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,78 out of 5)
Loading...
18 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)