blatny3
20.1.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Janek ministrem

Sdílejte článek:

VOJTĚCH MACHÁLEK

Nejnovější ministr zdravotnictví, Janek Blatný, v průběhu včerejší vládní tiskové konference, na které se oznamovalo něco čemu vláda říká “uvolnění”, pronesl k národu vážná slova. Bylo nemožné si přitom nevybavit slavnou Covidovou figuru z podzimu 2020, která jeden čas téměř neslezla z obrazovek. Pana Flégra se svým kocourem.


Není třeba opakovat jeho strašení tisíci mrtvými na ulicích v mrazáku. Spousta lidí jeho slova doslova hltala, takže strašit uměl a media mu dávala víc prostoru, než bylo potřeba. Jeho obličej, vytřeštěné oči, rozcuchané vlasy, tomu dodaly šťávu. Slabé povahy podléhaly, u psychicky odolnějších jedinců to mělo výsledek opačný. Byl považován za blázna, kterému by trvalý pobyt v psychiatrické léčebně velice slušel.
Ovšem pro režiséry této Covidové šarády udělal mnoho záslužné práce! Možná by uvítaly více takových Flégrů!

Jednoho mají již druhý měsíc mezi sebou. Zkraje zmíněný J.Blatný tuto roli převzal a ve svém projevu Flégra překonal a zahanbil. Sdělil nám, že v případě otevření stavidel, by do 3 týdnů naprosto zkolabovalo naše zdravotnictví. A to díky onemocnění 400 000 našich občanů nad 80 let, kteří by podle jeho odhadů v množství cca 130 000 zahltili nemocnice a 26 000 z nich by skončilo na intenzivní péči.

Ani Flégr si takový argument netroufl použít. V současné době je v nemocnicích údajně 6 666 lidí a z toho, dle jeho kolegy L.Duška z rozhovoru před 5 dny, 37 % tam být nemusí. Neříká nějaký zákon něco o šíření poplašné zprávy? Důkazem má být Blatného slovo “v případě”, nebo “kdyby” ? Kdyby byly v řiti ryby, říkávala moje moudrá maminka.

A tento člověk šel ještě dál a zřejmě až teď, objevil Ameriku. Sdělil nám to, co všichni víme po celou tu pandemickou dobu. “Korona není jediným onemocněním a my kvůli němu oddalujeme péči o lidi, kteří se k ní nemohou dostat!!! A to tak dlouho až zemřou, nebo již zemřeli, milý pane?

Ten, nebo ti , kteří tuto separační hajzlovinu zařídili by se měli v budoucnu, a to co v nejbližším budoucnu, za to zodpovídat!! Když tato pandemie začala, tak skupina lékařů, kterých je potřeba si vážit, na tuto okolnost upozornila vládu vydáním petice. Jednak byla petice smetena se stolu a na hlavu zmíněných lékařů se snesla obrovská palba kritiky, zejména od lidí, kteří jsou úplní zdravotní analfabeti.

Takže najednou nějaké prozření? A do této doby jste tento zločin páchaný na těch, co neměli tu “správnou nemoc” nevnímal a neviděl? Neměla by ta Vaše statistika zveřejnit také počet zemřelých na tento nelidský příkaz? Nebo je s nimi počítáno v počtu zemřelých v souvislosti s Covidem? A zveřejníte počty těch, kterým byla za celý ten rok operační péče odmítnuta?

Kolik desítek tisíc to je a ještě bude? Kolik to opatření udělalo nebožtíků? Jednoho znám. Jste ministr, tak pro to něco sakra udělejte, jinak ten Janek na začátku článku Vám patří oprávněně!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč

Celkem za měsíc: 5 175,00 Kč
Vybráno 14.78%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 238 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,71 out of 5)
Loading...
politicon.cz
36 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.