legislativa2---kopie
11.7.2018
Kategorie: Politika

Jan Kněžínek: Z bláta do louže anebo z bobků do hnoje?

Sdílejte článek:

MIROSLAV SLÁDEK

Pomiňme sprostoty a urážlivé vulgarismy, kterými komunistický estébák Bureš reaguje na jakoukoliv nepohodlnou otázku. Jak by asi dopadl politik, který by před nástupem komunistických estébáků k moci v České republice, tedy před pěti lety, prohlásil, že s pravdou a láskou ať jdou do ……., že není zvědavý na ………., ……………, …………….., prostě nic, co bych přenesl přes cit vůči slušnosti, morálce a v neposlední řadě také mateřskému jazyku. Tedy pro předsedu vlády ČR zcela zbytečných lidských vlastností.

 

Plagiátorka Malá sice rezignovala, ale jenom proto, že ji Bureš slíbil jiné koryto.

Místo ní se stane ministrem spravedlnosti místopředseda Legislativní rady vlády Jan Kněžínek. Přitom pozor! Tento úředník, před dvěma lety Babišovi významně pomohl, když se jako vládní prošetřovatel, který má vyšetřovat protiprávní jednání členů vlády, zabýval intenzivním slíděním Babišových podřízených v Bruselu kvůli kauze Čapí hnízdo. Kněžínek tehdy zametl celou věc pod koberec konstatováním, že AB neporušil žádný zákon, když se jeho podřízení v Bruselu zajímali o vývoj vyšetřování kauzy Čapí hnízdo. Celé vyšetřování těchto pochybných výzvědných aktivit zaměstnanců Agrofertu, spustilo oznámení dvou tehdejších zaměstnanců ministerstva financí. Nikdo se jistě nediví tomu, že byli oba vyhozeni z práce, můžete jednou hádat kým.

Kněžínek tak věc zametl pod koberec, když napsal „Vládní prošetřovatel dospěl k závěru, že protiprávního jednání, jež bylo předmětem oznámení, se první místopředseda vlády a ministr financí Andrej Babiš nedopustil. Z uvedeného důvodu bylo oznámení proti Andreji Babišovi odloženo, aniž by byl dán důvod k postoupení věci jinému orgánu,” detaily jeho vyšetřování však zůstaly utajeny.

Takže ministrem spravedlnosti nebude šílená Burešova fanynka, kterou by zametení kauzy Čapí hnízdo pod koberec přivedlo k extázi, ani Bureš sám, který by měnil státní zástupce tak dlouho, až by trestní stíhání zrušili, ministrem spravedlnosti bude oddaný služebník, který už jeden aspekt skandálního chování majitele České republiky zametl pod koberec a nyní dostal příležitost prokázat lokajskou oddanost pánovi definitivním ukončením kauzy Čapí hnízdo.

Z takového vývoje se může radovat jenom blázen nebo osoba pokřiveného charakteru.

Autor: Miroslav Sládek, fb

 

 
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 751,44 Kč (30 eur)

Celkem za měsíc: 5 156,44 Kč
Vybráno 14.73%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 12 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 4,43 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
13 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.