
Jaký Poche, takový Hamáček
PAVEL OPL
Hamáčkovo donekonečna omílané tvrzení, že jediným nominantem ČSSD na post ministra zahraničních věcí je euoroposlanec Poche, je otravné nejen prezidentovi republiky, který jej odmítá nominovat. Nepřijatelný je i pro předsedu vlády. Nelíbí se ani ostatním spolu-straníkům v ČSSD a milionům obyvatel naší země je z toho doslova nevolno.
Není se co divit. To, co o europoslanci Pochem napsala mainstreamová média, co uvedly zdroje zevnitř ČSSD, i osoby, které s dotyčným kdy přišli do styku, tak to rozhodně není příběh o Rychlých šípech a Mírovi Dušínovi.
Jeho aktuální prapodivná pozice na ministerstvu zahraničních věcí, které fakticky ovládá a prezentuje se jako skutečný “šéf”, je šokem pro všechny, mimo jeho stranického předsedy Hamáčka, který je oficiálně pověřen řízením tohoto resortu.
Pocheho soustavné poškozování národních zájmů a dokonce i zázračně vládou oficiálně zastávané protiimigrační politiky je za hranou snad již úplně všeho.
Neskutečnou blamáží je, že náš předseda vlády si s maďarským premiérem třese rukou a oficiálně si vyjadřují vzájemnou podporu a prakticky v tom samém okamžiku hlasují v Evropském parlamentu jak straničtí europoslanci premiéra, tak “samozřejmě” i “samozvaný ministr zahraničních věcí” Poche o zahájení řízení s Maďarskem, které může ve finále skončit odnětím hlasovacích práv Maďarsku, našemu spojenci z V4. A tito “dárečci” hlasují pro zahájení tohoto procesu.
Mnoho lidí bývalého předsedu ČSSD nazývalo slabochem. Jak ale nazvat současného předsedu ČSSD, který tak naprosto neuvěřitelně hájí Pocheho, a který honem přispěchal s prohlášením, že rozumí tomu, proč pan Poche hlasoval proti Maďarsku.
Musí toho být hodně, co Poche má a ví, když může takto veřejně “vrtěti Hamáčkem”.
A jsem velmi zvědav, jak se premiér s celou záležitostí kolem Pocheho a Hamáčka vypořádá a jak se vypořádá se svými europoslanci, kteří všichni hlasovali rovněž proti Maďarsku.
Redakce
S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)
***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2019: *****
Jiří Kubát 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,11 Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Eva Pilařová 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, ing. Jiří Nevrkla 300,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč
Celkem za měsíc: 7 718,11 Kč
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Kdo ze zúčastněných je větší šmejd?! Poche, Hanáček, MZ nebo Bureš?
(Viz. foto)
Libore, tobě už z toho Babiše hrabe
Jinak Hamáček je jen loutka a musí poslouchat pražskou
mafii ČSSD. Poche je gauner a protinárodní živel.
A ti zbylí dva všiváci z tý fotky jsou svatí…
Jaká pochva,takový č@ráček?
..je třeba ČSSD zakázat, jako zločineckou organizaci, která není schopná svoji vnitřní , demokratickou strukturou zajistit, aby se jejím prostřednictvím nedostali k moci zrádci národa a země, nemluvě o zločinnosti dle práva…
O jaké demokratické stuktuře v ČSSD to mluvíte?
..o té, která by měla být ve všech stranách, fungujících v té části světa, která má té demokracie plnou hubu…je známo, že demokratické principy neplatí zejména v mafiánském uspořádání…
Jen ať Al Hamajdá pořád setrvává u té jeho hloupé politiky, lidé si toho všímají vč. těch jeho dnes už bývalých voličů. Ono slovo volič není od slova vůl. U komunálních voleb to oranžová hmota pozná v plné kráse, dávám jim tak 4% a do pár let půjdou do hajzlu z pol. scény kompletně.
Babis je de.bil ze vubec sel do nejaky koalice s stranou ktera propadla z 30% na 7%. Je to evidentne proti nazorum vetsini naroda. A to co provadi Hamacek je pak uz uplne za hranici rozumu. To muselo clenum CSSD totalne jeb.nout ze Hamacka zvolili jako sefa strany.
Za prvé Babiš není de.bil ale zločinec.Za druhé vyhral volby díky voličům komančů a socek.
a se socdemáky si může dělat co chce!
Nebylo na výběr Franto, tak už se s tím smiřte a založte lepší stranu.
Co furt máte s těma sockama? Myslíte si, že vzdělanci kteří volili TOP, KDU a STAN jsou snad chytřejší než ty vaše socky? Jsou to úplně stejní idioti, jen s titulem.
Dnešní tituly jsou již zcela bezcenné. Ovšem mimo Matfyzu, VUT a dalších TECHNICKÝCH! oborů. Jen si vzpomeňte na Plzeň a různá genderová studia.
Ti socdemáci si asi dali socialistický závazek, že zlikvidují svoji stranu. Jinak si to nedovedu vysvětlit.
No nic, ještě jedny volby a uděláme pa.
Jsem rád, že pan president Zeman blokuje takovémuto člověku cestu k ministerské židli. Jakpak by se asi na jeho místě zachoval Jiří Kontejner Skaut?
Jak? Takového brežněváka na přivítání na postu ještě nikdo na světě neviděl.
Každý není moskevský mafián, jako třeba Nejedlý nebo Mynář, aby nebyl soudruhem Zemanem blokován.
https://www.youtube.com/watch?v=-2Odi-i4yP4
Al Hamajda sice couvá a na zamini chce nominovat místo pochvy Petříčka ale kdoví jestli to není jeden za 18 a druhý zakukleně za 20 – 2.
jen dotaz kdo muze volit cssd dnes jiz blb nebo totalni magor.
Z pochvy vytáhli petříčka.