nice4
15.7.2016
Kategorie: Společnost

Jaký je rozdíl mezi utopených chlapcem ze Sýrie a zavražděným dítětem v Nice?

Sdílejte článek:

JIŘÍ VÍTEK 15|07|2016

Teď mají ta samá hyenistická a lživá média stejnou možnost, ukázat mrtvé děti, které zemřeli v Nice a napsat nebo okomentovat důvod této tragédie, kterým je zvrácená víra, kterou proti svým občanům štedře podporují bastardi z EU.

Masírovat veřejnost jedním tragicky utopených chlapcem ze Sýrie, kterého vlastní otec nedokázal zachránit, protože byl nezodpovědný srab. Pak stále dokola házet vinu za jeho smrt na všechny, kdo invazi vetřelců nepodporují, to médiím, neziskovkám a PR Brusel agenturám šlo. Tento prašivej hyenismus těm lidským zrůdám a sociálním inženýrům nevadil, hádejte proč? Protože multikulturismus je pouho prostý byznys, který živí stále vlivnější neziskovky a ty naoplátku drží u koryt armádu Jidášů v rolích politiků, novinářů, sociologů nebo vedoucích kateder na vysokých školách, které generují další a další novodobé Piláty Pontské.

Jak příznačné, že tato hrůzná tragédie přišla při oslavě REVOLUCE – té revoluce, která zrušila koncept národnosti a zavedla koncept univerzálního OBČANSTVÍ, ve kterém vlastně pořádně nevíme, kdo to je “Francouz”, protože OBČAN může být vlastně kdokoli i ten, který se nyní Francii vysmívá a vraždí (pozn. terorista v Nice měl údajně pouze povolení k pobytu, nebyl občanem Francie). Bohužel pokud Francouzi, ale i Češi/Moravané, Němci, Holanďané stále a opakovaně volí strany a politiky, kteří propagují islámskou imigraci, volí si variantu, že své blízké mrtvé budou brzy také oplakávat, a v případě Francouzů to bude stále častěji.

Krátký výtah z prohlášení premiéra:
,,Hluboká soustrast a lítost… Plná podpora a solidarita. Zůstaneme věrní demokratickým a humanistickým evropským hodnotám.Společně v Evropská Unii.” Bohuslav Sobotka, předseda vlády ČR

Neříkal to samé už minule?

A co se stane, opět všichni vyvěsí francouzské vlaječky na Facebook, politici po celé EU vyjádří soustrast rodinám obětí. Chvíli budou mlít něco o nutnosti boje proti islámskému terorismu, který nemá nic společného s islámem a o tom, že islamofobie je horší než islamismus. Možná zpřísní postup při půjčování nákladních vozidel, zavedeme retardér u každého náměstí nebo jinou pitomost. Teď vážněji, jistě absolutně chápu je mnoho způsobů, jak napadnout společnost, větší shromáždění, jak uškodit velkému množství lidí jsou stovky a stovky. To se prostě uhlídat nedá, i kdyby byly vojska na každém rohu v každé vesnici.

Obávám se, že přijdou mnohem horší útoky (vodní zdroje, elektrárny atd. atd). Naprosto nutné je přijmout globální řešení, které bude postihovat princip problému, nikoliv jen řešit důsledky. A pokud se k takovému řešení Evropa brzy nedostane, může se Evropa rozloučit s bezpečným životem. Ani teď nemůžeme vědět zda to v Nice ještě nekončí, rukopis takových akcí v posledních letech ukazuje na sice špatně organizované a poloprofesionálně připravené, ale bohužel částečně koordinované útoky, které jsou většinou završené zákeřným útokem přímo na bezpečnostní složky.

Samozřejmě se teď nic s těma panákama v Bruselu nezmění, už vůbec ne na jejich politice Refugees Welcome. Pár týdnů budou vojáci tajtrdlikovat v ulicích, potom se život postupně začne vracet k normálu. Za pár týdnů či měsíců přijde další kolo, možná ve Francii, možná jinde. Každý z útoků sice proběhl trochu jinde a jiným způsobem, ale reakce politiků a následná dohra je vždy jak přes kopírák. Prázdné kecy a žádné činy, které by pomohly riziko terorismu opravdu dlouhodobě snižovat. Evidentně pouze vyhlášení vyjímečného stavu nestačí, bylo by dobré konečně ukončit ten výlov a dovoz do Evropy.

Je třeba zakázat výstavbu mešit, ukončit dotování všech vítacích neziskovek. Provádět pohřbívání tak, aby nemohli jít teroristé “do ráje”, to těm psychoušům bude vadit nejvíce, stejně jako to dělají Kurdové svým nepřátelům, to jen pro začátek. Ibin Ladin byl potupně hozen do moře. Muslim má být totiž po smrti vždy uložen do země s hlavou směřující k posvátné Mekce.

U nás se elity bojí hovořit a pojmenovávat jasně problém, lidem/ voličům pro jejich relativní klid zbylo a ještě stačí Chorvatsko a slevy v Tescu, někomu Okamura na Facebooku. Nikde se netvoří skutečné vlastenecké elity, jen ideově nekontrolovaná-neukotvená amatérská uskupení, která jsou bohužel štědře financovaným neziskovkám jednoduchým terčem k posměchu, a vládnoucí systém se snaží každý takový zárodek “odporu” eliminovat trestním oznámením za pár vět v nějaké diskuzi a komentářích. 

vitek
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Anonym 333,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Věra Holá 200,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Zdeňka Horníčková 200,- Kč, Miroslav Andreska 500,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč

Celkem za měsíc: 19 349,00 Kč
Vybráno 55.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 125 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...