young-woman-1149643_1280
19.2.2021
Kategorie: Kultura a tipy

Jakou květinu k narozeninám?

Sdílejte článek:

Oblíbené květiny k narozeninám

Jedna hlavní společná věc na narozeninách je ta, že je má opravdu každý! A to, ať už je slaví, nebo ne. Darování nebo zasílání květin k narozeninám je stále jeden z nejtradičnějších a nejoblíbenějších způsobů, jak dát někomu najevo, že na něj myslíte, a hlavně že jste na jeho významný den nezapomněli! Co se týče narozenin a narozeninových květin, na věku opravdu nezáleží. Starší ročníky ocení myšlenku a krásu květin, kdežto mladší ročníky v případě zaslání květin nápaditost, barvy a zajímavé květinové kombinace. Pokud se rozhodnete narozeninovou kytici poslat, nikdy nezapomeňte na drobný vzkaz, kde můžete nejen vložit věnování, od koho květina pochází, ale hlavně co se týče narozeninových květin vložit také blahopřání, na to by se u narozeninových květin opravdu nemělo zapomínat! V dnešním článku si představíme několik oblíbených květin, které můžete poslat k narozeninám vašich nejbližších.

Růže

Rozhodně není žádným velkým překvapením, že na tomto seznamu najdete růže. Růže nabízí úžasnou rozmanitost nejen v barvách, ale také ve velikostech, které máte k dispozici. Stejně jako vůně, se kterými jsou růže spojeny dělají z těchto řezaných květin kytici v předních příčkách pro mnoho příležitostí, a to nejen pro narozeniny. Menší, čajové růže dokážou vnést eleganci do různých kytic a květinových aranžmá, svým drobným vzhledem dokážou rozzářit každé prázdné místo a vyplnit nechtěný prázdný prostor. Naopak klasické, velké růže si vyberou pozornost v samostatných kyticích, kde je jim věnována veškerá pozornost. Růže patří mezi velmi uznávané květy, proto s nimi nikdy neuděláte chybu. Jediná věc, na kterou je dobré dát si pozor jsou barvy, kdy každá barva je nositelkou odlišné zprávy.

Chryzantémy

Krásné, barevné a veselé květiny jsou taktéž ideální volbou do narozeninové kytice. Jsou k dispozici v široké škále barev a v různých velikostních a druhových provedení, proto je můžete libovolně kombinovat a mixovat, abyste dosáhli vzhledu přesně podle vašich představ. Navíc je můžete také kombinovat s ostatními druhy květin a dosáhnout tak vzhledu přesně podle vašich představ. Chryzantémy jsou navíc opravdu odolné druhy, proto jsou vhodnou volbou podzimních a zimních měsíců.

Macešky

Určité druhy jarních macešek vypadají, jako by jejich jednotlivé okvětní lístky zdobily různé tváře a úsměvy. Právě kvůli jejich různorodým variacím jsou ideální volbou pro narozeninový dárek. Najdete jich hned v několika různých barevných provedení od bílé, žluté, fialové, tedy v samých veselých barvách, které povzbudí oslavencovu náladu a vnesou příjemnou a pozitivní atmosféru do každé místnosti!

Gerbery

Oblíbené, nádherné a vytrvalé gerbery jsou ideálním darem k narozeninám. Květiny s veselým vzhledem připomínající kombinaci letních slunečnic a lučních kopretin jsou skvělou volbou pro narozeninovou kytici! Navíc jsou považovány za šťastné květiny, které vnesou radost do každé narozeninové kytice. A právě štěstí a radost by neměly chybět u žádného narozeninového přání!

Karafiáty

Možná tomu není zrovna tak v našich končinách, ale právě karafiáty patří mezi jedny z nejoblíbenějších řezaných květin na světě! A my se vůbec nedivíme, proč tomu tak je. Jedná se totiž o opravdu nádherné květy se zajímavými okvětními lístky, které navíc najdete v různých krásných barevných kombinacích a díky jejich nenáročným vlastnostem na péči a dlouhou životnost se stávají opravdovými květinovými stálicemi v řezaných květinách. Karafiáty jsou ideální volbou pro jemná květinová aranžmá. Dokážou do každé kytice vnést jemnost.

Tohle je jenom malý zlomek květin, které jsou vhodné jako narozeninové překvapení pro vaše nejbližší. Na našich stránkách Flora online, můžete prozkoumat ještě větší výběr narozeninových kytic, nebo si můžete vytvořit vaši vlastní. Pokud tedy hledáte perfektní dárek k narozeninám, květiny vždy byly a vždy budou tou správnou volbou, která upřímně potěší a dojme každého příjemce. Zkontrolujte narozeninový kalendář a připravte se na nejbližší narozeniny vašich blízkých pomocí květinové inspirace.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Mirko Hampl 170,- Kč

Celkem za měsíc: 4 725,00 Kč
Vybráno 13.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 125 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.