BABIS1219

Jakou informaci lze vytěžit z causy Pandora Papers?

Sdílejte článek:

LUBOMÍR VYLÍČIL

vylicilNeříkejte, že na vás Babišova nová „causa”, Pandora Papers, už odněkud nevybafla. Tomu se nedá uniknout… Ale nebojte se. Opravdu nemá cenu se tu rozepisovat o zoufalství Demobloku a jemu nakloněných novinářů, že vytahují už i takové pradávné marginálie. Ani o matláckém mediálním provedení akce, kdy už druhý den po bombastickém úvodu, začínají uvážlivější média couvat. Ne. Pojďme se raději na celou věc podívat z úplně jiného úhlu. Třeba tak získáme nějaké zajímavé informace, jak o Babišovi, tak i o jeho nepřátelích.

Přidržme se klasického, detektivkového „cui bono” a začněme tím, že se podíváme, kdo to celé vytáhl. Objevíme České centrum pro investigativní žurnalistiku. A v jeho čele jistou Pavlu Holcovou. To je osoba, která v naší kotlině causu Pandora Papers rozmázla. Před založením Centra, investigace.cz, pracovala šest let v organizaci Člověk v tísni. Čímž je řečeno prakticky vše. Ale přece jen, malé doplnění. V  listopadu 2016 ji Financial Times vybraly mezi sto tak zvaných New Europe changemakers. A to,  jakou „změnu” Evropy  globalisté (jejichž hlásnou troubou jsou Financial Times) prosazují, to po už roce 2015 došlo i hluchoněmému slepci.

U takové společnosti, jakou je České centrum pro investigativní žurnalistiku, nás pak nemůže  překvapit, že mezi sponzory, na čestném místě, trůní Sorosův OSF. Najdete tu ovšem i další eurounijní, jakož i světové organizátory planetárního dobra. Zkrátka jde o globalisty řízenou vlivovou organizaci, jako z učebnice začínajícího operativce. Ale postupme dál. Ke zdroji oné informace. Ke spolku s krycím názvem ICIJ.

Jde o tak zvané Mezinárodní konsorcium investigativních novinářů. Tvoří jej „nezisková redakce” a síť novinářů se sídlem, kde jinde, než ve Washingtonu, D.C. Na jejich titulní straně, pojednávající o aktuální cause Pandora Papers, se A.Babiš objevuje dokonce 2x. I s fotkou. Na rozdíl od chudáka bývalého britského premiéra, Tonyho Blaira, nebo od presidentů Afriky… Nikdo z „provinilců” tam není víc než jednou, jen Babiš 2x. Ale kvůli významu ČR v globálním měřítku to asi nebude.

Ještě zajímavější je ale pohled mezi sponzory a podporovatele spolku. To je přímo výkvět globální elity a jejích klubů. Najdeme tu Meryl Streep, Barbaru Streisand, Hollywoodský fond, Fordovu nadaci, Bay a Paul nadaci, Franklinovu nadaci, Wellspring, Luminate…. a samozřejmě, Sorosův OSF. Okolo nich pak spoustu krásných řečí, o občanské společnosti, udržitelném rozvoji, pozitivních změnách,  lidských právech a spravedlivém sociálním rozvoji pro všechny. Syrovou skutečnost, jako že třeba Fordova nadace je hlavním sponzorem New Green Dealu v USA, nebo že základním úkolem takové Luminate je tlačit a sponzorovat gender v USA i Evropě, byste však hledali marně.

Tak si to shrňme. Globálními médii právě cloumá causa Pandora Papers. A všechna ta hlavní média světa obzvláště zdůrazňují zlotřilost jakéhosi A. Babiše, premiéra globálně bezvýznamné země kdesi v Evropě (to je ten malý, západní poloostrov Asie). Celou tu dávno vyčichlou, 12 let starou „událost” vyšťourala jakási organizace, kterou skrzevá různé nadace živí, světe div se, podobní lidé, jakým patří ta média, která právě teď o Babišovi pohoršeně řvou.

Co z toho vyplývá? Babiš se musel opravdu hóódně znelíbit globalistům. Komu a jak šlápl na kuří oko, není pro nás v tuto chvíli podstatné. Důležitější je, že ti, které právem nenávidíme, protože ničí náš svět a náš způsob života, jdou teď po Babišovi, jak slepice po … Však víte. Takže, ač to může znít paradoxně, ocitli jsme se náhle s Babišem na stejné lodi. Už nebude moci kličkovat. V Bruselu tak a doma jinak. Už mu nepomůžou výmluvy a zdržování. Už mu zbýváme pouze my, lid ČR. Oni ho, globalisti, zkrátka zatlačili do našeho kouta! K Orbánovi, Okamurovi… Možná že i proti jeho vůli. Ale je teď v tom pytli s námi.

K čemu je nám to dobré? Inu, nadcházející volby budou svým způsobem referendem. Plebiscitem o globalismu. Jestli tu chceme multikulturu, gender, cenzuru… Jestli se chceme co nejrychleji rozpustit v „jednom lidstvu”, celosvětové světlehnědé, hloupé břečce bez národnosti, rodiny a pohlaví.  Anebo se postavíme na odpor.

Globálně organizované „vrtění psem” Pandora Papers nám tak říká, že volba Babiše už není přímo zlem. Ukazuje, že on byl v průběhu času dotlačen do pozice, kdy už mu jiný politický směr, než pro-národní nezbývá. A to ani po volbách. Protože další otočku by mu ti, co mají s Evropou jakési podivné plány, už neuvěřili.

Babiš ty volby vyhraje. A dostane tak první šanci sestavit vládu. Půjde hlavně o to, aby měl šanci tu vládu složit. Aby měl dost silný mandát a aby tu byla další síla, která ho podrží. A taky pohlídá. SPD a Trikolora.

Protože vláda té nedočkavé, natěšené bruselské agentury ( Pirstan, Spolu, Socani), by znamenala skok šipkou přímo.. no však víte kam. 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 200 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 4,18 out of 5)
Loading...
49 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)