babishamacek
21.4.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Jako kůl v plotě

Sdílejte článek:

VLAĎKA ŠPIDLOVÁ

SPIDLOVAProč vlastně nejel Hamáček do Moskvy? Podle jeho slov to byl maskovací manévr, něco jako “nejdřív je navnadím a pak jim vrazím kudlu do zad”. Nevím, jak vypadají ty diplomatické tanečky kolem státní návštěvy, předpokládám, že se musí řešit spousta věcí jako třeba kdo s kým a proč, a kdy a jak…těžko může Hamáček vrazit jen tak mírnix dírnix třeba k Putinovi a říct, hele Voloďo, tak jsem tady, postav na kafe a dáme řeč.
 

Ten Hamáčkův “maskovací manévr” trochu rozhodil na včerejší tiskovce vlády Babiš – pravil něco v tom smyslu – Hamáčkovi jsem řekl, že se mi ta jeho cesta do Moskvy nelíbí a nesouhlasím s ní, no a on tam nejel.  Tak to tak nějak vypadá, že někdo kecá…

 
A když někdo kecá, diplomaticky řečeno “mlží” o jednom, proč by nemohl “mlžit” i o druhém, třetím…atd.
 
Ještě před pár dny to vypadalo na třetí světovou, Babiš dojetím slzel a Hamajda úderně vyhošťoval ruské diplomaty, opozice už balila plnou polní do té první linie, a ejhle, teď to začíná vypadat, že po té euforii dochází na vystřízlivění a pořádnou kocovinu. Už to není státní terorismus, už je to jenom taková drobná firemní lapálie, která se nás vlastně vůbec neměla týkat, akorát to ti chudáci Čuk a Gek trochu zpackali, sekli se o pár dní či měsíců, protože to mělo vybouchnout vlastně úplně někde jinde, úplně někdy jindy a úplně někomu jinému. Sakra, proč si ty dva matlaly ten Putin ještě drží…..A  Babiš začíná koktat a potit se a mlžit a vymlouvat se…a Hamáček radši mlčí, ostatně už toho řekl dost.
 
Naproti tomu opozice přestala jásat, vláda už není geniální a podpory hodná, tak opozice povstala jako jeden muž a jedna žena, ať jsme genderově vyvážení, a už chce vyhošťovat celou ruskou ambasádu včetně zahradníka a vrátného, přerušit diplomatické styky a vůbec tak všeobecně tlačí na pilu. Taková krásná válka to mohla být…a hlavně hodně krátká.
 
To vše v situaci, kdy Evropská unie slovy svého pseudoministra zahraničí Borella sice Česku zatleskala, ale jinak pro nás nehne ani prstem, Američani sice slíbili plnou podporu, ale jenom hubou, ruští diplomaté se jinde nevyhošťují.  Není divu, Amerika neví, čí je, jednak mají svých problémů dost, jednak se Bidenův aparát zřejmě ještě nerozhodl, jestli ta válka bude nebo ne, nebo spíš jestli mají šance válku vyhrát, tak co to hrotit. A Evropa očima Německa kouká hlavně na to, aby se dostavil Nord Stream, protože to bude vejvar jak blázen, tak si rozhodně momentálně Rusy znepřátelit nechce a na nějaké kolonii Česko jí absolutně nezáleží. Bad timing, čučkaři.

 
Mysleli jsme to dobře, ale dopadlo to jako obvykle. Zůstali jsme tu sami jako ten pověstný kůl v plotě, s kalhotami na půl žerdi a tupým výrazem ve tváři. Už nejsme ani užiteční idioti….jenom idioti, a ještě dost na obtíž. Ale  ještě tomu můžeme dát korunu,  máme přece opoziční radílky – generála Šedivého, exdiplomata Koláře….prostě na jejich radu můžeme ještě vyhostit celou ruskou ambasádu, čím hůř tím líp a když prasklo oko, ať praskne i zub.
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 899 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,70 out of 5)
Loading...
62 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)