xaver
29.5.2020
Kategorie: Společnost

Jako když střelíš do vrabců

Sdílejte článek:

VIDLÁK

Už dlouho jsme tu neměli tak pěkný ba přímo orchestrální cvrkot všech bakalomédií, těch jediných pravých nefalšovaných demokratů a všech mladých krásných a chytrých soudruhů nad tím, že si senátoři zvolili do Rady ČT ausgerchnet Lipovskou, Xavera a ještě toho třetího o kterém jsem slyšel poprvé v životě. Vzhledem k tomu, jak se do něj Šafr pustil, tak mi ten chlap je celkem sympatický a to jsem ho ještě ani neslyšel promluvit. 

 

Takže jsme si zase poslechli, že nastal už asi sedmdesátý konec světa, protože od té doby co přišel Babiš do politiky, tak končí svět každého půl roku nejméně třikrát a v poslední době je konec světa pokaždé když vypustí to svoje Čau lidi. Vlastně už žijeme ve fašisticko-komunistickém státě, který řídí oligarcha a vrchním je putinův největší kámoš a oba dva nás chtělí co nejdříve prodat Číně. 

Jinak se samozřejmě nestalo nic převratného. Přesně podle příslušného zákona byli naminovaní nějací kandidáti a ti pak byli podle přesně definové procedury zvoleni. Nezaznamenal jsem ani jediného dvoumetrového poslance či senátora, který kontroloval hlasování ostatních a svým postojem dával najevo, že každému, kdo nebude hlasovat podle notiček, rozbije na záchodě hubu.  Nezaznamenal jsem jediný policejní či vojenský kordon, ani jedinou pásku lidových milicí, ba dokonce jsem nezaznamenal ani jednoho chvilkaře, který by někde venku pořvával svoje rady, jak má kdo volit. Demokracie zase zvítězila. 

Celý řev všech potrefených hus je vlastně jen o tom, že nemají dost mandátů, aby si zvolili někoho jiného. A protože ve volbách tyhle mandáty zřejmě nedostanou (a vědí to) zkoušejí to žalováním (že Šojdrová) nebo roněním krokodýlích slz za chudinku ČT (že Pekarová, Adamová). 

Mezi námi… že bych si myslel, že Xaver či Lipovská jsou nějací bijci, díky kterým se teď v ČT něco změní, to bych to nejdřív musel vidět. Pochybuju, že mohou udělat něco víc, než jen tu a tam říct nějaký jiný názor a nepřipojit se k jednomyslné volbě ředitele ČT. A vzhledme k tomu, jaký řev to pokaždé spustí, řekl bych, že to dlouho nevydrží a dají přednost teplému bezpracnému místečku ze kterého se dá nějaká ta korunka ušetřit. To není nějaká dehonestace, prostě to nebudou mít lehké, všichni budou proti nim a Babiš i Zeman budou mít jiné starosti než je podporovat a hájit.

Jeden účel jejich volba přece jenom mít bude. Zase se odkopou nějaké politické i veřejnoprávní charaktery. Zase se u pár lidí ukáže, na jaké straně stojí, jaká je jejich motivace i cíle. A veřejnost zase o trochu více otupí z neustálého troubení na poplach za ohroženou demokracii. Až pak opravdu bude demokracie ohrožená, nikdo to už Šídlovi neuvěří. 

Od nových radních nic jiného nečekám a tak mohu být třeba i příjemně překvapen. Ale stejně tak se vůbec nebudu divit, když brzy budeme mít pocit, že se naši tři mušketýři nechali koupit a jejich názorový přerod až příliš připomíná ten Soukupův.

Opět…nechci je tím dehonestovat. Ty protáhlé ksichty Pravdy a Lásky za to stály už teď. Předpokládám, že Scallop a jemu podobní budou mít zítra pernou šichtu nám vysvětlit, že jsme staří oškliví a hloupí a tak myslím budu mít bžundu i z jejich snažení.  

Jen bych chtěl upozornit, že když už tam Xaver a spol. budou sedět, budou proti nim použity i jiné zbraně než jen mediální řev a bahno.  Přijdou na řadu peníze, pak velké peníze a pak megapeníze. To jen abychom si nemysleli, že dokonanou volbou všechno skončilo. 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Pavel Klika 222,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Silvia Ambrogini 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vladimír Votřel 1000,- Kč, Anonym 0,01 BTC, Pavel Burget 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Ludmila Kárská 250,- Kč, Zdenka Brancuská 500,- Kč, Karel Zangl 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Teplý 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, MUDr. Iva Neimcová 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Anonym 150,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Hana Hoffmannová 666,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Petr Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Libor Heidler 222,- Kč, ing. Miroslav Bohatý 200,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 17 709,00 Kč
Vybráno 50.59%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 842 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 4,06 out of 5)
Loading...
politicon.cz
23 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.