iphone-410324_1280
13.8.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Jaké jsou nejoblíbenější činnosti, které můžete provádět se svým chytrým telefonem?

Sdílejte článek:

Chytrý telefon je často považován za naši součást, protože se stal tak nepostradatelnou součástí našich životů. Víte ale, jaké jsou nejoblíbenější činnosti, které s chytrým telefonem dnes můžete provádět?

Obchodování

Vydělávání peněz z chytrého telefonu nikdy nebylo tak jednoduché. Mnoho lidí si navíc myslí, že v mobilním obchodování je budoucnost, zejména v odvětví Forexu. Z chytrého telefonu můžete pohodlně získat přístup na různé trhy a zadávat obchody kdykoli a kdekoli se silným internetovým připojením a používáte-li dobrou a spolehlivou obchodní platformu.

Když přijde na obchodování přes mobil, platforma UFX patří rozhodně mezi nejlepší možnosti. Vzhledem k tomu, že UFX je regulovaný a oblíbený makléř, obchodování s UFX prostřednictvím chytrého telefonu vám umožní vydělat na mnoha finančních aktivech prostřednictvím výkonné, přímočaré a komplexní platformy, která je navíc vysoce zabezpečená.

Nakupování

Z průzkumu z roku 2015 vyplynulo, že nakupování z mobilních telefonů je stejně rozšířené jako nakupování přes počítač. Proto by každý provozovatel e-shopu měl zajistit, aby bylo nakupování bylo jednoduché a bezproblémové i pro mobilní uživatele. Nakupování přes mobil by mělo patřit mezi hlavní oblasti zájmu digitálního marketingu a prodejních strategií provozovatelů e-shopů.

Chytré telefony dokážou zajistit rychlou a pohodlnou nákupní zkušenost a beze sporu se jedná o jeden z nejoblíbenějších způsobů, jak používat mobil. Existuje celá řada aplikací umožňujících porovnávání produktů a cen, abyste nakoupili co nejvýhodněji, sledování odeslaných zásilek a kontrolu peněz utracených na internetu.

Skvělou aplikací je například ShopSavyy, která zajistí, že nakupujete za tu nejlevnější cenu. Víte, jak nepříjemné je zjistit, že vámi právě zakoupená věc je jinde levnější? Aplikace ShopSavyy se jednoduše používá a umožní vám najít ty nejvýhodnější ceny a místa, kde nakoupíte, co sháníte.

Cestování

Chytrý telefon je skvělým, hodnotným a často potřebným průvodcem při cestování. Poskytne vám informace o destinacích, přeloží jídelní lístky v restauracích, zjistí vám informace o veřejné dopravě, umožní vám setkání s novými lidmi a vyfotí ty nejlepší okamžiky na cestách. Jednoduše řečeno je s chytrým telefonem vše jednodušší.

Pokud používáte Instagram, při cestování se vám může hodit aplikace Snapseed, kde krásně upravíte každou fotografii. Fotky upravené ve Snapseed ohromí vaše sledující a aplikace se navíc snadno používá. Nemusíte mít hluboké znalosti, abyste použili úžasné efekty na své fotky.

Neznalost místní řeči v nové zemi patří mezi největší obavy cestovatelů, existuje ale mnoho aplikací, které vám na cestách pomohou pochopit, co se děje, a vyjádřit se, např. tradiční Google Translate, iTranslate voice nebo Translator Speak a Translate Pro.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2019: *****

Zdenka Brancuská 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Vrchovský 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Josef Loupanec 500,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Mgr. Eva Kocábková 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Tatiana Vráblová 200,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Jan Janát 500,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 11 955,00 Kč
Vybráno 34.15%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 385 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 2,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.