rioteu
18.9.2020
Kategorie: Politika

Jaká je perspektiva EU?

Sdílejte článek:

LIBOR ČÍHAL

Ve Švédsku už nikoho nepřekvapí šturmování vězení ani házení granátů na policejní stanice, znásilnění se bude muset kvůli četnosti vymazat z trestního zákona.

Normou jsou i pouliční přestřelky a přepadení. Víc než čtvrtinu zločinů mají na svědomí etnické bandy vzešlé z imigrace. Sociálnědemokratický ministerský předseda Stefan Lofven loni přiznal, že existuje korelace mezi organizovaným zločinem a imigrací. Masová imigrace do země, kterou mají na svědomí právě sociální demokraté, je doprovázena nenávistí k židům a islamismem.Před pár měsíci byla ve Švédsku zaregistrována Arabská strana, sekretář strany Krar Al-Hamede vysvětluje na facebooku (viz) Švédům, jak se věci mají. V plánu má vystěhovat ze země všechny lidi, kterým se nelíbí multikulturalismus a etnická transformace země, podle posledních voleb v 2018 to bude kolem 20 % lidí. Sekretář Arabské strany dál píše na facebooku: „Takoví lidé zde nemají co pohledávat, jejich Švédsko, které by chtěli vrátit, navždycky zmizelo“.

Podle jeho úvah takové řešení prospěje všem stranám, včetně konzervativních penzistů, kteří multikulti nemají v lásce. Jejich novým domovem se může stát Polsko, Nový Zéland nebo Thajsko, švédský stát musí na sebe vzít náklady spojené s realizací této politiky. Jiné řešení, jak se zbavit původního obyvatelstva zatíženého konzervatismem, neexistuje.

Na druhé straně operuje Al-Hamede tvrzením, že žádné původní obyvatelstvo neexistuje, všichni jsme v nějakém pokolení imigranty. Aby se nastolil budoucí společenský mír, bude se muset podle sekretářových představ sáhnout i k násilnější formě transferu lidí ze země.

Nová politická strana nabourává stereotypy chápání švédské reality, má v programu úplně něco jiného, než co hlásají jiné imigrantské strany, program strany nepřipomíná IGIL ani kalifát, ale spíš Martina Luthera Kinga nebo Násira. Členem strany se může stát pouze člověk, který zdárně ukončil střední školu, nejlépe univerzitu a za posledních pět let neměl žádné oplétačky s policií. Strana se chápe jako socialistická představitelka arabského národa, představuje se jako nadkonfesionální politické hnutí, ženy i gayové jsou ve straně vítány.

Politický koktejl nové strany má šanci přilákat mimo velkou arabskou diasporu i mnoho levičáckých Švédů, ti jsou tradičně otevření jakékoliv politické utopii, musí vypadat levicově. Strana má velkou šanci dostat se do parlamentu, nabídnou místním Arabům sociální lift s modernější fasádou a levičáckým Švédům pocit, že boj s kapitalismem, fašismem a konzervativismem pokračuje dál.

Čí zájmy a vlivy se skrývají za novou stranou, jak se na tom podílí etnické skupiny pohybující se na hraně zákona, které se snaží proniknout do rozhodovacích struktur státu, není zřejmé, též se neví, jak zareagují Švédové, kteří mají být vysídleni ve jménu vyšší pokrokové spravedlnosti.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč

Celkem za měsíc: 12 172,00 Kč
Vybráno 34.77%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 817 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...
politicon.cz
25 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.