migranteu
27.1.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Jak zvrátit genocidu bílých?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (14 votes, average: 4,71 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

TIE

Mnoho lidí je frustrovaných kvůli situaci, ve které se v současnosti nacházejí naši lidé. Masová imigrace z Třetího světa na Západ si začíná vybírat svou daň. Nejen ekonomicky a pokud jde o bezpečnost, ale co je nejdůležitější, demograficky, protože vidíme, že se stáváme menšinou ve vlastních zemích, což je podle Mezinárodní úmluvy OSN o prevenci a trestání zločinu genocidy definovány jako genocida. Konečně, abychom něco vyřešili, musíme to nejprve pochopit.

V tomto článku si dáváme za cíl představit praktické a mírumilovné řešení této výzvy. Mějte však na paměti, že v první řadě je důležité pochopení vážnosti situace, ve které jsme. Pokud budeme pokračovat v cestě, kterou nás vedla a stále vede protibělošská mentalita, výsledkem bude bílá genocida.

  • Budoucnost pro každého

Je možné zastavit genocidu bílých a co by se stalo, kdybychom ji začali odvracet? Co udělat s imigranty, kteří zde již jsou? A jak by odvrácení genocidy ve skutečnosti vypadalo?

Vypadalo by to tak, že Pákistánci by žili v Pákistánu, Číňané by žili v Číně, Afričané v Africe a Arabové by žili s Araby v arabských zemích. Když o tom takto uvažujeme – bylo by to skutečně nelidské? Jen pokud máte negativní a předpojatý názor na Třetí svět.

Výsledek toho by mohl vypadat jako nějaký stereotypní, politicky korektní obrázek rozdílných ras a rozdílných kultur, které budou existovat v různých zemích. Takže kdybyste viděli Zemi z vesmíru, viděli byste rozmanitost ras a kultur. Konečně, být donucen smíchat se dohromady v tavicím kotli neprospívá globální rozmanitosti (kdyby protiběloši nebyli protibělochmi a skutečně věřili tomu co říkají ohledně rozmanitosti, podpořili by nás).

Ačkoli naším záměrem není zaměřit se na zachování například čínské kultury, protože se chceme zaměřit na budoucnost našich lidí, přejeme Asiatům, Afričanům a Arabům to nejlepší při budování velké kultury pro své lidi. Nakonec, budoucnost pro naše lidi nevylučuje budoucnost pro ostatní lidi.

  • Jak to zvrátit?

Pokud jde o praktický aspekt, není to o tom, že by nám chyběla technologie na vybudování zdí a hradeb, abychom zabránili masivnímu množství imigrantů překročit naše hranice, nebo že by nám chyběly prostředky dálkové dopravy, které by je pomohly vrátit se do svých domovských zemí kdyby to skutečně chtěli. V uplynulých desetiletích jsme měli migrační vlnu do Západního světa a v desetiletích před námi bychom si uměli představit migrační vlnu opačným směrem. Vážně to není o nic komplikovanější.

Samozřejmě, to, co lidem brání v touze zvrátit genocidu bílých není nedostatek praktických prostředků na uskutečnění něčeho takového, ale jsou to psychologické překážky, které v souvislosti s tím lidé mají.

Takže je důležité uvědomit si, že výzvy, které zde jsou, nejsou ve skutečnosti praktické ale psychologické.

  • Jaké jsou psychologické překážky?

Mnozí lidé mají dojem, že bílá genocida se nedá zvrátit, ať už proto, že je “příliš pozdě / zašlo to příliš daleko”, nebo že by bylo “příliš nelidské udělat to.”

Pokud jde o tuto druhou připomínku, už jsme vysvětlili, že budoucnost pro naše lidi nevylučuje budoucnost pro ostatní lidi, a že by nebylo nelidské, kdyby Asiaté žili v Asii nebo Afričané v Africe a tak dále. Umožnit budoucnost všem lidem není nelidské, ale odepření budoucnu našim lidem určitě je.

Ostatní překážky, které v souvislosti s tímto lidé mohou mít by mohly zahrnovat otázky jako: Co udělat s imigranty, kteří zde již žijí? Co když se asimilovali a integrovali a mluví našimi rodnými jazyky a vyrostli zde?

Všichni jsme slyšeli politicky korektní argumenty ve prospěch imigrace. Lidé, kteří si říkají “antirasisti” používají všechny druhy argumentů, aby ospravedlnili politiku, která vede ke genocidě bílých. Co je ale dost směšné, tyto argumenty fungují obousměrně – pokud předpokládáme, že jsou pravdivé.

Například, často se říká, že imigrace posiluje naši ekonomiku. Někteří antiběloši tvrdí, že my v bílých zemích bychom finančně profitovali z toho, kdybychom přitáhli vysoce vzdělané lidí z Třetího světa. Že je potřebujeme kvůli zdravotní péči a pracovní síle, protože našim zemím prý chybí v tomto ohledu zdroje. Ale pokud jsou tito lidé dobří pro naši ekonomiku, pak by s největší jistotou byli dobří pro ekonomiku ve své zemi původu, která může být ve větší ekonomické nouzi.

Pokud jde o imigranty, kteří zde již žijí, když jsme začali tuto politiku masové imigrace, řekli nám, že to s novými lidmi a kulturami bude vzrušující. Proto, nebylo by pro ně také vzrušující, kdyby zažili novou zemi nebo zemi svého původu? Nakonec, pokud se jim podařilo integrovat nebo asimilovat do našich zemí, pak se určitě budou dát znovu integrovat nebo asimilovat ve svých domovských zemích.

Dejme tomu, že často slyšíme, že důvod, proč by se neměli vracet do svých domovských zemí je, že by bylo kruté nutit je, zvláště když vezmeme v úvahu, že mnozí lidé stále pomýlené věří, že by se vrátili na místo války a chudoby .

Pokud je však toto opravdu někoho názor na celou Afriku a zbytek Třetího světa, pak by dotyčný nebo dotyčná měla zapracovat na svých předsudcích. Člověk uvažující tímto způsobem démonizuje celý Třetí svět, protože válka není v celé Africe a je mnoho dobrých míst na život, které nejsou převážně bílé.

Takže vidíte, co bylo řečeno ve prospěch migrace do bílých zemí lze rovněž použít ve prospěch migrace z bílých zemí. Pokud tyto politicky korektní prohlášení nejsou pravdivá, pak nám lhali.

Myslete na to, že ne všichni lidé, které může znepokojovat odvrácení genocidy bílých, jsou vědomě antiběloši, prostě nechtějí mít pocit, že musí být “nutně zlí”. Abychom změnili smýšlení lidí, musíme změnit způsob jejich uvažování. Že není nelidské, aby Asiaté žili v Asii, Afričané v Africe nebo Arabové v arabských zemích. Budoucnost pro naše lidi nevylučuje budoucnost pro ostatní lidi. Umožnit každému národu, aby měl budoucnost, není nelidské, ale odepření budoucnosti našich lidí je.

Je morálně nesprávné nebo morálně správné chtít budoucnost pro vlastní lidí? Většina lidí by souhlasila, že je to morálně správné. Otázkou pak je, proč by imigranti nebo lidé, kteří si říkají “antirasisti” nesouhlasili? Proč by to neměli být schopni vidět z naší perspektivy? Jelikož neběloši jsou lidé jako my, proč by neměli být schopni cítit empatii?

  • V jakém časovém horizontu se to dá zvrátit?

Protože genocida bílých je morálně nesprávná a její zvrácení je vskutku možné praktickými a mírumilovnými řešeními, jediná otázka která zůstává je, jak rychle by se tato genocida měla zvrátit?

Migrace, kterou jsme měli do Evropy, trvala několik desetiletí, takže by se měla dát zvrátit za několik desetiletí. Samozřejmě, tento proces by se mohl udát i rychleji, v časovém horizontu 10 až 15 let, skutečně je to jen otázka diskuse, protože je možných několik řešení.

Musíme si zapamatovat, že technologie a dopravní prostředky se zlepšují a zlepšují každý rok. Před 100 lety byla cesta z Afriky do Anglie dlouhá. Ale v dnešním světě se taková cesta dá podniknout jediným letem v letadle. Svět se stává navzájem více propojeným.

  • Budoucí výsledky

Někteří lidé věří, že velká válka mezi rasami, nebo nějaký druh srážky civilizací v blízké budoucnosti jsou nevyhnutelným výsledkem současné politiky masové imigrace a jejích následků. My však nevěříme, že takový výsledek je nezbytný a ani dobrý pro kohokoliv. Naproti tomu věříme, že praktické a mírumilovné řešení těchto problémů je nejen možné, ale že je to ta nejlepší cesta vpřed.

Kdyby Afričané mohli vybudovat velkou kulturu pro své lidi v Africe, tvrdil bych, že by to určitě byl upřednostňovaný výsledek. Podobně i různé národy v Asii budující velké kultury pro své lidi v Asii a tak dále. Chceme budoucnost pro naše lidi a rozumíme také, že ostatní lidé chtějí totéž pro své lidi. Jak již bylo zmíněno dříve, toto by mělo za následek globální rozmanitost, o které mnozí lidé říkají, že se jim líbí. Kdyby tomu opravdu věřili, podpořili by nás.

ZDROJ: This is Europa

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč

Celkem za měsíc: 3 300,00 Kč
Vybráno 9.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 64 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
84 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.