zemanksc
22.2.2018
Kategorie: Doporučujeme, Politika

Jak Zeman rehabilituje komunisty a estébáky

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

Tak nám prý soudruh Zemaněnko přijede povznést své ideologické souputniky na sjezd KSČ(m). No konečně. To to trvalo než také svým činem podpořil svou bolševickou rétoriku. 

Už mu nestačí jen neomarxističtí soudruzi ve Švédsku, kteří svou socialistickou vítačskou politikou přeměňují kdysi krásné a bohaté Švédsko na multikulturní eurosocialistický chálífát, kde se pracující člověk stal daňovým otrokem státu a bandy parazitů s volebním hlasem určujícím motorem vývoje společnosti. Miloš chce i pro nás ještě skvělejší zítřky.

A tak, zvolen napodruhé a naposledy presidentem, utržen z řetězu konečně přiznává barvu. Budeme tady budovat komunismus bruselského vzoru pomocí nových i starých bolševiků, ber kde ber. Mentalita a myšlení se prostě nezapře a Miloš Ovarovič otevřel stavidla.

Tak nám nesmí vadit estébák Bureš jako premiér a k jeho podpoře presidentem vyzvaní softbolševici z ČSSD a echtbolševici ze stalinistické KSČ(m). Byla tady vůbec nějaká sametová revoluce? Změnilo se vůbec něco? Můžete mi to vysvětlit presidente Zemane? 

kkriz18

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 751,44 Kč (30 eur)

Celkem za měsíc: 5 156,44 Kč
Vybráno 14.73%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 8 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 3,58 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
126 komentářů
    • Redakce
    • Redakce

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.